Pompeo می گوید: ما ماموریت در کره شمالی بدون تغییر باقی می ماند بدون در نظر گرفتن رهبری

ایالات متحده ماموریت در کره شمالی برای رسیدن به کامل و تایید denuclearization این کشور تغییر نخواهد کرد مهم نیست که “چه میباشیم داخل کره شمالی با توجه به رهبری” وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 29.

این موافقتنامه امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در سنگاپور در سال 2018 به طور کامل اجرا Pompeo گفت.

این توافق نامه تصریح می کند که ایالات متحده ارائه “تضمین امنیتی” به کره شمالی, و کره شمالی به طور کامل denuclearize شبه جزیره کره است, اما آن را تا به حال ارائه هر گونه اطلاعات خاص در مورد یک جدول زمانی از denuclearization یا روش برای خلع سلاح. کار بیشتر مورد نیاز خواهد بود برای اجرای این توافق است.

تحریم های اعمال شده توسط ایالات متحده در کره شمالی شده اند برداشته و پس از رسیدن به توافق است.

“تحریم خواهد آمد زمانی که ما مطمئن هستیم که سلاح های هسته ای هستند و دیگر یک عامل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به رسانه ها پس از امضای توافقنامه ، او گفت: فرآیند راستی آزمایی خواهد بود که توسط ترکیبی از پرسنل از ایالات متحده و جامعه بین المللی است.

کره شمالی همچنین وعده داده شده در توافق برای بازگشت باقی مانده از سربازان آمریکایی آن را برگزار کرده است بر روی پس از جنگ کره.

Epoch Times Photo
در این جزوه عکس های ارائه شده توسط تنگه بار رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد (L) با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (R) در طول تاریخی خود آمریکا و کره شمالی در اجلاس سران در بزبان هتل در جزیره Sentosa, سنگاپور در 12 ژوئن 2018. (کوین لیم/تنگه بار/جزوه/گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم برگزار شد دومین اجلاس در ویتنام در سال 2019 به بیشتر بحث denuclearization اما آن را به پایان رسید با هیچ معامله. کره شمالی اصرار بر لغو تمام تحریم ها در حالی که ارائه یک جزئی denuclearization.

Pompeo امیدوار است که ایالات متحده و کره شمالی هنوز هم قادر خواهد بود برای پیدا کردن یک راه حل بیشتر است که به نفع آمریکایی کره شمالی و کل جهان است.

کیم جونگ سازمان ملل متحد دیده نشده از آوریل 11 و نه حضور در یک مراسم در 15 آوریل به جشن پدر بزرگش کیم ایل سونگ تولد که او به طور معمول در مراسم. عدم وجود خود را از این مراسم موجب گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را. Pompeo گفته است که هیچ اطلاعاتی درباره کیم وضعیت فعلی.

“ما در حال تماشای آن را از نزدیک پیگیری آنچه در جریان است نه تنها در اطراف رئیس کیم خودش اما به طور گسترده تر در داخل کره شمالی” Pompeo گفت: در مصاحبه ای با فاکس و دوستان است.

Pompeo گفت که او تا به حال فرصت برای دیدار با کیم خواهر و برخی دیگر از رهبران کره شمالی طی چند سفر به کره شمالی.

کره شمالی نیز تحت خطر COVID-19 گسترش و همچنین قحطی به دلیل کمبود مواد غذایی وجود دارد Pompeo گفت روباه. هر دو تهدید واقعی تاثیر را در این ماموریت به denuclearize کره شمالی در نهایت او اضافه شده است.

شارلوت Cuthbertson و جک فیلیپس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net