Pompeo در کابل به تلاش برای شکستن بن بست سیاسی

BREAK DEADLOCK. In this handout photograph taken and released by Press Office of President of Afghanistan on March 23, 2020, Afghanistan's President Ashraf Ghani speaks with US Secretary of State Mike Pompeo (L) during their meeting in Kabul. AFP PHOTO/Press Office of President of Afghanistan

شکستن بن بست. در این جزوه عکس گرفته و منتشر شده توسط دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری افغانستان در 23 مارس سال 2020 افغانستان رئیس جمهور غنی صحبت می کند با وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo (L) در طول جلسه خود را در کابل. AFP PHOTO/دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری افغانستان

افغانستان – وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo وارد پایتخت افغانستان روز شنبه, مارس 23 برای کمک به شکستن سمی بن بست سیاسی است که بیشتر riven کشور فقط به عنوان طالبان در حال افزایش حملات و افزایش coronavirus موارد را تهدید می کند در حال حاضر-دست و پا زدن روند صلح.

افغانستان شده است ادغام در یک بحران سیاسی پس از انتخابات سال گذشته در سمت چپ این کشور در بی نظمی با توجه به متعدد تقلب ادعا می کند که در نهایت دیدم دو نفر مدعی ریاست جمهوری و برگزاری جداگانه inaugurations.

Pompeo بود به نگه داشتن هر دو جداگانه و جلسات مشترک با رئیس جمهور اشرف غنی در انتخابات رسمی برنده – همراه با archrival عبدالله عبدالله که ادعا می کند در انتخابات ریاست جمهوری.

“ما باید سعی کردم…برای چند هفته گذشته به سعی کنید برای پیدا کردن فرمول و آنها را تشویق به رسیدن به یک توافق” یک مقام وزارت خارجه گفت: با توجه به یک گزارش.

Pompeo آمده است: “به کمک فشار برای تشویق و به نقطه ای از آنچه انتظارات ما هستند و آنچه که ارزیابی است که اگر آنها نمی, انجام کار درست است.”

بالا دیپلمات شد و مورد استقبال نماینده ویژه زلمای خلیل زاد – سرب ما با ایران در مذاکرات اخیر با طالبان – پس از ورود در فرودگاه کابل.

سفر آید فقط یک روز پس از دولت افغانستان و طالبان برگزار شد اولین بحث در مورد زندانی مبادلات – یک گام کلیدی در گسترده تر فشار برای صلح پس از خروج قرارداد امضا شده بین واشنگتن و بغداد.

توافقنامه تاسیس یک چارچوب برای به پایان آوردن امریکا طولانی ترین جنگ پس از حمله به افغانستان در سال 2001 است.

خلیل زاد توییتی یکشنبه, مارس 22 آن را “فوری” به سرعت نتیجه گیری برنامه ریزی برای زندانی مبادله – به عنوان خواهان در ایالات متحده پیمان با طالبان – با این بیماری همه گیر کوروناویروس پیچیده دیپلماتیک تماس با ما.

معامله پیش بینی انتشار تا به 5000 طالبان برگزار شده توسط کابل و به 1000 نفر از اعضای دولت افغانستان و نیروهای شورشی دست.

که به معنای محل را قبل از شروع مذاکرات صلح در اصل مجموعه ای برای ماه مارس 10 بین دولت بود که نه یک حزب به مذاکرات است که تولید دوحه معامله و طالبان.

در ابتدا پس از امتناع از آزادی طالبان زندانی غنی اعلام کرد که مقامات را رایگان از 1500 شورشی به عنوان یک “ژست حسن نیت” با برنامه های رایگان دیگر 3,500 زندانیان پس از مذاکرات در حال جریان است.

طالبان این پیشنهاد را رد کرد.

تاج و درگیری

دوحه توافق همچنین خواستار خروج تدریجی آمریکا و دیگر نیروهای خارجی بیش از 14 ماه دوره است.

اولین مرحله از خروج آن در حال حاضر آغاز شده هر چند برخی از نیروهای جنبش شده اند آهسته coronavirus بیماری همه گیر.

در مقابل طالبان متعهد به مبارزه با گروه های جهادی مانند القاعده و وعده داده شده به مذاکره برای اولین بار با کابل. اما از آنجا که دوحه امضا شده طالبان انجام داده اند نمرات از حملات.

هرج و مرج سیاسی در کابل بیشتر پیچیده و مهم است. این شکاف بین سابق و رئیس اجرایی عبدالله عبدالله و غنی همراه با اشتغال ذهنی با coronavirus را برانگیخته ترس پنجره برای قرارداد صلح بسته است سریع.

افغانستان مقامات بهداشتی گزارش داده اند که فقط 40 مورد از این رمان coronavirus و یک مرگ به تاریخ.

اما کارشناسان بهداشت و ترس از سرایت بیماری در حال گسترش است که دهها هزار نفر از افغانها به خانه بازگشت و در هفته های اخیر پس از فرار ویروس-آمار ایران. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im