FORT WASHINGTON, Md.—وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: یکی از اولویت های اصلی هر دو او و رئیس جمهور تعیین کرده اند در سیاست خارجی و پیشبرد ارزش های آمریکایی که شامل دفاع از ملت اول آزادی—آزادی مذهبی در سراسر جهان.

Pompeo صحبت شد در روز سوم سالانه محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) on Feb. 28 پس از معرفی توسط همسرش سوزان Pompeo, در بسته بندی Gaylord ملی رفت و آمد مکرر و مرکز کنوانسیون.

“برخی از افراد در قتل مسیحیان در شرق میانه و یا زندانی کردن مسلمانان اویغوری قومی قزاق ها دیگر مؤمنان در چین و بگو:” نگاه کنید که مشکل ما نیست,'” Pompeo گفت: در این کنفرانس است. “اما من می گویند و رئیس جمهور [دونالد] تهمت می گوید:,” اوه, بله, آن است.”

سازمان ملل که پیروی و احترام به آزادی عقیده هستند آزادتر و مرفه تر و امن و پایدار با توجه به وزیر امور خارجه.

“اگر ما به دفاع از آزادی های مذهبی هیچ کس دیگری خواهد شد” او ادامه داد. “این که چرا رئیس جمهور تهمت ساخته شده است این فوق العاده مرکزی به آنچه در آن است که ما در حال تلاش برای رسیدن به.”

در اوایل پانل در فوریه. 27, U. s. Ambassador-at-Large برای آزادی بین المللی مذهبی سام براون بک گفت: بالاترین سطوح دولت از جمله تهمت معاون رئیس جمهور مایک پنس و Pompeo, اند به دنبال فشار از آزادی مذهبی به خط مقدم اضافه کرد که آنها آن را به عنوان به عنوان اساسی حقوق بشر.

خیلی از Pompeo سخنرانی اختصاص داده شده بود و توضیح داد که چگونه او و وزارت امور خارجه به کار گیرند و به همین دلیل آنها پایبند به ارزش های آنها را در حال اجرا در این دولت. “شما می توانید ببینید رئیس جمهور تهمت ماموریت تنظیم شده است. شما می توانید قلب خود را در سیاست خارجی ما.”

Epoch Times Photo
وزیر امور خارجه مایک Pompeo صحبت می کند و طول می کشد عکس با مخاطبان در CPAC کنوانسیون در بندر ملی, Md., در فوریه. 28 سال 2020. (سمیرا Bouaou/The Epoch Times)

CPAC بزرگترین محافظه کار جمع آوری در کشور در حال اجرا است به مدت چهار روز از Feb. 26 Feb. 29. مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین برنامه ریزی برای صحبت در کنفرانس در آخرین روز.

“ما در حال مقابله با چهره ظلم و ستم در سراسر جهان” Pompeo گفت. “این یک ارزش است که همه ما می دانیم از این موفقیت های ما تا به حال تحت ریاست جمهوری [رونالد] ریگان و هنگامی که پرده آهنین افتاد وقتی که من یک جوان افسر سواره نظام.”

در کار خود را با کشورهای دیگر Pompeo گفت: مجموعه انتظارات روشن در “آنچه در آن به معنی در آمریکا طرف است.” او گفت که او خواسته شرکای ایالات متحده به “step up” در برخی از چالش های بزرگتر آنها در سراسر جهان از جمله مقابله با داعش و گروه های تروریستی چینی رژیم کمونیستی و بازگرداندن دموکراسی در ونزوئلا.

او گفت که “با خودتان صادق” به عنوان یک ملت نیز بخشی از رویکرد خود را. اگر یک توافق ناقص است و یا اگر وجود دارد هیچ پیروی از هر دو شما باید برای خارج شدن از این توافق نامه هستند زیرا “فقط جوهر و کاغذ.”

“شما باید به روشنی در مورد آنچه شما می توانید انجام دهید و آنچه که شما می توانید نیست,” او گفت:. “هیچ سیاست خارجی است که ساخته شده است fantasy همیشه کار می کند. … تحت دولت های قبلی ما ملت امضا خطرناک موافقت نامه ساخته شده است که آمریکایی ها کمتر امن است.”

“دولت های قبلی بودند و افتخار خود را برای این توافق نامه. آنها برای رفتن به برش روبان و امضای” او ادامه داد. “اما هر کس می داند که این—نکته این است که تغییر رفتار نمی امضای اسناد و مدارک.”

دنبال بون در توییتر: @BowenXiao_

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im