پلیس مسئولین دانشگاه اجرای ممنوعیت اجتماعات بزرگ پس از 100-دانشجویی گران

دانشگاه کلمسون در حال همکاری با نیروی پلیس محلی به اجرای آن اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های خارج از محوطه دانشگاه پس از افسران پلیس را شکست یک جشن تولد جمعه گذشته که در آن حداقل 100 دانش آموزان جمع آوری شد.

افسران پلیس بودند اعزام به اجاره خانه یک Clemson دانشجو در نزدیکی مرکز شهر Clemson, کارولینای جنوبی در مارس 3 شب پس از دریافت چندین شکایت از محله مورد گردهمایی بزرگ. Off-campus party که شامل بیش از 100 Clemson دانش آموزان بود به سرعت پراکنده شده و هیچ هزینه ای صادر شد.

Clemson شهرستان رئیس پلیس جف سنگ گفت: هر اجتماعات بزرگ شکسته خواهد شد تا از جمله کسانی که در مالکیت خصوصی گزارش اندرسون مستقل ایمیل. او افزود که پلیس رسیده است به دانشگاه کلمسون برای کمک به اجرای اجتماعی فاصله مقررات در میان دانش آموزان است.

دانشگاه کلمسون در روز چهارشنبه منتشر شده بیانیه ای گفت: مدیران مدرسه آگاه بودند از این حادثه که منجر به “شرایط نا امن در بیش از تعداد مجاز در حال حاضر تحت مقررات دولت است.”

این دانشگاه گفت: هر دانش آموز یافت مسئول تجمعات بزرگتر از سه نفر ممکن است در صورت اقدامات انضباطی با توجه به مدرسه خود اصول اخلاقی را به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است بزه اتهام توسط پلیس محلی.

در یک ایمیل به Clemson دادستان شهرستان مریم san francisco newz دانشجویی که به میزبانی حزب عذرخواهی کرد و توضیح داد که او انتظار ندارد که زیادی از جمعیت را نشان می دهد.

“من درک می کنم چین ویروس بسیار واقعی و خطرناک چیزی که موثر (sic) هر کس” دانش آموز نوشت: گزارش اندرسون مستقل ایمیل. “من کاملا عذر خواهی برای من سهل انگاری و عدم بلوغ کافی نیست به دنبال دولت پروتکل.”

San francisco newz نوشت: به دانش آموز که پدر صاحب ملک که در آن حزب برگزار شد گفت: او پسر فقیر تصمیم ممکن است تضعیف جامعه را تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس. او همچنین خواست پدر و حزب بیش از 100 شرکت کنندگان به خود منزوی برای 14 روز.

“با توجه به این مقدار از مردم در حال حاضر در خانه…شما باید در نظر گرفتن اموال به آلوده به ویروس و پسر خود را به معرض شده اند,” san francisco newz نوشت.

یک فرمان اجرایی امضا شده توسط, کارولینای جنوبی, فرماندار تگزاس هنری مک مستر به اثر رفت این جمعه. لقب “کار و یا صفحه اصلی” منظور نیاز به تمام ساکنان در دولت باقی می ماند در خانه و یا محل کار مگر اینکه بازدید از خانواده ورزش و یا به دست آوردن کالاهای ضروری و یا خدمات است.

“ما امیدواریم که این دستور امروز را کاهش می دهد افزایش میزان عفونت و همچنین کاهش میزان عدم انطباق” مک مستر گفت.

به عنوان پنج شنبه, آوریل 9 کارولینای جنوبی را به وزارت بهداشت گزارش 2,792 مورد تأیید و 67 مرگ و میر در ارتباط با ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im