16-year-old تگزاس به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن در آپارتمان پیچیده که در آن او زندگی می کردند در فوریه. 6. او به قتل رسید و پس از نزدیک به یک پسر قلدر تنها چند روز قبل از مرگ او سخن گفته است.

ساموئل رینولدز یک دانشجوی سال دوم در آرلینگتون دبیرستان به ضرب گلوله کشته شد در خارج از خانه خود فقط بعد از 4:30 بعد از ظهر روز پنج شنبه. او با عجله به بیمارستان شد اما مرده در مدت کوتاهی پس از.

مقامات تایید کرد که آنها در پاسخ به این صحنه در 900 جلوگیری از Benge رانندگی و پیدا رینولدز با ظاهری زخم گلوله.

آرلینگتون پلیس سرهنگ کریس کوک گفت که رینولدز شکسته بود تا مبارزه روز قبل آغاز شده بود اما با داشتن “مشکل” با قلدر که 15 سال و نر پس از ایستاده به او و توقف او را از آزار دیگری ،

“ما قربانی شکسته بود تا مبارزه چند روز قبل با کوچکتر—آنچه که او به عنوان یک کوچکتر—بچه که بودم [0f] برداشت و پس از او شکست تا به مبارزه با او شروع به داشتن برخی از مشکلات با مظنون” طبخ CBS گفت: انجمنها.

ستوان گفت: نوجوانان درگیر دستگیر شد روز پنج شنبه “بدون حادثه” است و متهم به قتل رینولدز. با توجه به سن و سال او و مقامات نمی تواند آزادی خود را هویت و هنوز معلوم نیست که آیا او خواهد بود سعی کردم به عنوان یک بزرگسال یا کودک.

رینولدز مرگ شد دوربین کوک گفت و فیلم نشان می دهد که پسر جوان راه رفتن در آپارتمان خود پیچیده زمانی که شک دارم که می خواهم فقط کاهش یافته مواد غذایی در یک آپارتمان راه می رفت تا, پلیس گفت:.

“در عرض تنها یک ماده از چند ثانیه او می کشد از یک تفنگ دستی از قسمت عقب شلوار خود را” کوک گفت. “او امتیاز آن را در قربانی و آتش سوزی یک دور.”

پلیس گفت: متهم با استفاده از یک .40 کالیبر تفنگ دستی نیمه اتوماتیک که آنها هنوز واقع خواهد شد و در تعقیب هر کس این امکان را برای مظنون به دست آوردن سلاح.

“این چیزی است که ما می خواهیم یک جواب برای” کوک گفت. “ما مریض و خسته از کودکان در جامعه ما در آینده در تماس با سلاح گرم و در اختیار داشتن آنها و استفاده از آنها.”

آرلینگتون رئیس پلیس خواهد جانسون گفت: “بی معنی” حادثه “از لحاظ عاطفی دشوار” برای محققان در توییتر.

“این بی معنی عمل خشونت اسلحه در هیچ جایی در جامعه و وطن ما جامعه است. این بود که از لحاظ عاطفی دشوار مورد برای پاسخ افسران محققان و پزشکان. ما را مستقیم توجه ما را به چگونه یک جوان مشکوک دیده یک اسلحه مورد استفاده در جرم,” او نوشت.

آرلینگتون Independent School District که در آن رینولدز دانشجو گفت که “عمیقا غمگین” با از دست دادن یکی از دانش آموزان خود خواسته است که جامعه “حفظ خود و خانواده و همکلاسی ها و معلمان در افکار خود را.”

دکتر مارسلو Cavazos, سرپرست مدارس, Arlington, Independent School District, در بیانیه ای گفت که این منطقه در حمایت از پلیس در تحقیقات خود به این پسر جوان, مرگ غم انگیز.

“آن را با غم و اندوه بزرگ است که من به اشتراک گذاری است که یکی از دانش آموزان ما در آرلینگتون دبیرستان بود به ضرب گلوله در خارج از دانشگاه بعد از مدرسه امروز. آرلینگتون ISD می پرسد که جامعه حفظ خانواده و همکلاسی ها و معلمان این دانش آموز در افکار خود را,” او گفت:.

“آرلینگتون اداره پلیس است که منجر به تحقیق و منطقه حمایت خواهد کرد آنها را با هر گونه اطلاعات مورد نیاز. از احترام به خانواده و جزئی وضعیت دانشجو, آرلینگتون ISD نخواهد انتشار دانش آموز نام این شب است.”

Cavazos اضافه شده که مشاوران خواهد بود در دست برای دانش آموزان تا زمانی که آنها مورد نیاز است.

پسر جوان مرگ می آید و در مدت کوتاهی پس از دو تنسی قانونگذاران معرفی یک لایحه در دولت و مجلس و سنا است که اجازه می دهد عمومی دانشجویان با حمل پنهان مجوز به اسلحه های خود را به مدرسه و دانشگاه برای ایمنی شخصی.

با توجه به قانون HB 2102 و SB 2288, ثبت نام دانش آموزان در کالج ها اجازه داده می شود به پنهان handgun در هر نقطه بر اموال متعلق به مدرسه به عنوان دانش آموز دارای مجوز حمل پنهان و در غیر این صورت در انطباق با قانون دولت است.

دولت Rep. عجله Bricken (R) است که به حمایت از خانه نسخه از این لایحه گفت: Nashville, NewsChannel 5. “موثر ترین راه برای جلوگیری از بد یک پسر با یک تفنگ خوب است پسر با یک تفنگ. این لایحه امر به شهروندان مطیع قانون هستند که به درستی آموزش دیده و مجاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de