پلیس روشن جمعیت بیش از 1000 اوهایو دانشجویان پردیس پس از بسته بیش از Coronavirus

افسران پلیس ضد شورش بودند به نام به اوهایو دانشگاه پس از یک جمعیت حدود 1000 نفر از دانش آموزان حاضر به دنبال سفارشات به پراکنده.

جمعیت زیادی جمع شده بودند در لوس خیابان در یک محله در نزدیکی دانشگاه دیتون (UD) در سه شنبه شب در مدت کوتاهی پس از مدرسه ساخته شده اعلام کرد و گفت که همه در کلاس های حضوری لغو خواهد شد تا پس از رخصتی بهار و مسکن بسته خواهد شد. حرکت ساخته شده بود در تلاش برای جلوگیری از گسترش این جدید کروناویروس که باعث بیماری COVID-19.

“زیادی بی نظم است که رشد جمعیت به بیش از 1000 نفر در لوس خیابان های اطراف شروع 11 p. m., پرتاب اشیاء و بطری در خیابان و در پلیس و پریدن از روی اتومبیل” UD مقامات در بیانیه ای گفت به دست آمده توسط دیتون دیلی نیوز. “پلیس به دستورات شفاهی به پراکنده که نادیده گرفته شد.”

یک ویدیو ارسال شده به توییتر توسط UD دانشجویی روزنامه بروشور اخبار نشان می دهد که جمعیت عظیم مسدود کردن خیابان و شعار است.

پس از جمعیت را نادیده گرفته و سفارشات برای پراکنده پلیس راه اندازی غیر کشنده فلفل توپ که “حاوی پودر با یک محرک است که چرخید به سرعت” یک تاکتیک است که ناموفق بود دانشگاه گفت. حدود 2:15 صبح روز چهارشنبه اضافی نیروهای پلیس وارد شده و دوباره دستور داد جمعیت پراکنده و در نهایت پاکسازی خیابان که در طی آن حداقل یک فرد بنا به گزارش مجروح توسط یک پرتاب بطری مسئولان دانشگاه در بیانیه ای گفت.

“آنچه در گذشته صورت گرفت شب بود و نه یک اعتراض” دانش آموز روزنامه در توییتر نوشت. “دانشجويان درمان آن به عنوان یک پتانسیل آخرین حزب ترم.”

از روز شنبه چهار نفر در اوهایو شده اند آزمایش مثبت برای COVID-19. سه نفر از آنها در Cuyahoga County, که در آن کلیولند است. آخرین مورد این است که یک مرد در اواسط 50s در Stark County است. این اولین نمونه از جامعه گسترش ویروس در اوهایو با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

“من نه سفارش به مدارس. ما ممکن است رسیدن به آن نقطه—اما نه امروز” اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گفت: پس از coronavirus به روز رسانی از مقامات بهداشت. “اگر از آن می آید که ما با قوه مقننه و مدارس به دنبال به صرف تست مورد نیاز اگر مدارس باید بسته شود.”

“آنچه که ما شاهد با #COVID19 قابل پیش بینی است و ما باید توانایی کنترل ریسک” DeWine گفت. “هدف این است که برای به حداقل رساندن مرگ و میر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im