پلیس: 3 کشته و 1 مجروح در تگزاس مرکزی دارویی و نقدی

سن صبا تگزاس—یک مظنون در بازداشت پنج شنبه پس از یک مرد به ضرب چاقو سه نفر از جمله یک نوجوان 13 ساله در تگزاس مرکزی شهرستان, پلیس گفت:.

معاونین کلانتر در سن صبا, یک جامعه حدود 3000 نفر در 100 مایلی شمال غرب از آستین دریافت یک تماس حدود 4:30 صبح جمعه از 18 سال, پیر زن گفت: او یکی از چهار نفر با چاقو در داخل خانه گفت: Sgt. Bryan Washko از وزارت امنیت عمومی تگزاس.

ماموران وارد برای پیدا کردن یک خانم 62 ساله مرد 44 ساله و دختر مرده Washko گفت. او گفت که هیچ انگیزه شناخته شده است در این نقطه است. تگزاس رنجرز بررسی شد.

دختر یک هفتم-کلاس دانش آموز در یک مدرسه محلی بود که باز و ارائه مشاوره گفت: سن صبا Independent School District سرپرست Wayne کلی.

“این آمار ما را بسیار سخت کند.” “هنگامی که وجود دارد تنها 200 کودکان و نوجوانان در دبیرستان آنها تمایل به دانستن هر یک از دیگر.”

کلی توصیف دارویی و نقدی به عنوان یک “وضعیت داخلی” اما گفت که او نمی تواند استادانه درست شده. او کاهش یافته است به نام دانش آموز.

لحظات پس از دارویی و نقدی, Washko گفت: گمان Anthony Wayne پیرس فرار کرد و در یک ماشین متعلق به یکی از قربانیان است. پلیس به تعقیب و به دنبال او برای 20 مایل به شهر Goldthwaite که در آن او را به دیوار سقوط کرد یک شهروند ارشد مرکز و دستگیر شد, او گفت:. هیچ کس از جمله مظنون شد و مجروح در تصادف.

پیرس برگزار می شد جمعه در آسیاب زندان شهرستان در ارتباط دارویی و نقدی در زندان کارمند Disa Purcell گفت. او گفت: “22 ساله متهم است با تشدید حمله به یک بنده های عمومی و فرار از دستگیری و که بیشتر اتهامات می تواند ثبت شود.

زنی که جان سالم به در برد سلاح سرد در بیمارستان بستری شد در شرایط بحرانی Washko گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im