استانی ممنوعیت پلیس از سفرهای خارج از کشور در میان جهانی از شیوع کروناویروس

فیلیپین ملی پلیس نیست و پلیس اجازه رفتن به خارج از کشور در میان شیوع ویروس

منتشر شده 4:37 PM, مارس 10 سال 2020

به روز شده در 4:37 PM, مارس 10 سال 2020

NO TRAVEL. Cops march in Camp Crame. File photo by Darren Langit/Rappler

هیچ سفر. پلیس مارس در کمپ Crame. فایل عکس دارن Langit/Rappler

MANILA, Philippines – The Philippine National Police (PNP) را ممنوع کرده است پرسنل خود را از سفر به خارج از کشور آغاز سهشنبه, مارس 10.

در بیانیه ای به خبرنگاران اقدام PNP سخنگوی سازمان Benigno Durana گفت: استانی “به حالت تعلیق در پردازش سفر خارجی و اقتدار به سفر خارج از کشور به صورت رسمی توابع در نور از آخرین توسعه در COVID-19 وضعیت در کشور است.”

وی افزود: “همه ترک برنامه های کاربردی تحت فرایند توسط اداره پرسنل و سوابق مدیریت را در خود نگه دارد.”

به عنوان پلیس باید سفر خود را اجازه می دهد و ترک مصوبات قبل از رفتن به خارج از کشور استانی است که به طور موثر منع آنها را از خروج از کشور تا coronavirus بهتر است موجود در فیلیپین و کشورهای دیگر.

از مارس 10, فیلیپین تحمیل ممنوعیت سفر علیه چین و ماکائو و هنگ کنگ به عنوان به خوبی به عنوان بخشی از سفر بان کی مون به کره جنوبی North Gyeongsang استان است. عربستان سعودی, کویت, قطر, و جزایر کوک باید ممنوعیت سفر علیه فیلیپین.

روز سه شنبه بعد از ظهر, وزارت بهداشت اعلام کرد که تعداد تایید coronavirus موارد در فیلیپین افزایش یافته است به 35 با صدها نفر دیگر در دست بررسی برای ویروس.

در اوایل بعد از ظهر مترو مانیل رئیس پلیس Major General Debold Sinas اعلام کرد که دو پلیس از منطقه سرمایه ملی پلیس تحت بررسی قرار گرفتند برای ویروس. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de