ساعت را نشان می دهد نور در روز یکشنبه: چگونه برای جلوگیری از فروپاشی شبکه

چنای: با نخست وزیر نارندرا مودی خواستار بر مردم در سراسر کشور برای خاموش کردن همه چراغ در چراغ های خود را برای دو ساعت از ساعت 9 روز یکشنبه و “نور شمع و چراغ یا چراغ قوه تلفن همراه” برای مبارزه با “تاریکی از coronavirus” قدرت مدیران شبکه را آغاز کرده اند مشاوره همه داخلی و مصرف کنندگان برق که “خاموش کردن چراغ’ باید انجام شود به درستی با اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از مجموع شبکه فروپاشی.

اگر کل داخلی lightlng بار در سراسر هند است خاموش در یکشنبه 9 ساعت به درخواست نخست وزیر و سپس به آن حد است که وجود دارد خواهد بود شیب در قدرت تقاضا و از این رو از همه بیشتر لازم است به برخی از ساده اقدامات حفاظتی می گویند منابع در تامیل نادو برق مدیره (TNEB).

اگر همه سوئیچ کردن چراغ در همان زمان تقاضا پایین می رود و همه ولتاژ بالا (HV) خطوط “ممکن است سفر با توجه به ولتاژ بالا مشکل” منابع گفت.

آن را به عنوان ممکن است به “بازگشت” قدرت حرارتی برای پنج تا ده دقیقه همه پس از رعایت خواهد دوباره سوئیچ در همه چراغ ها پس از ده دقیقه. در آن زمان چپ بیش HV خطوط می تواند ‘بیش از لود’ منجر به آبشاری و دام از خطوط برق که می تواند منجر به یک “شبکه فروپاشی” منابع گفت.

از این رو بهتر است برای تمام مصرف کنندگان برای اولین بار ‘سوئیچ در همه طرفداران و ACs’ و سپس خاموش کردن چراغ” به TNEB منابع توصیه همه خانواده ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im