ساعت نارندرا 56 میلیون توییتر دنبال سقوط یک

دهلی نو: روابط میان هند و ایالات متحده بار دیگر تحت بررسی زیر گزارش های رسانه ها در شنبه شب که کاخ سفید در توییتر رسیدگی به حال “unfollowed” توییتر دسته نخست وزیر نارندرا رئیس Ram, Nath Kovind نخست وزیر دفتر (PMO) و سفارت هند در واشنگتن است.

این موضوع مطرح شد کنگره رهبر راهول گاندی که توییتی “من نگران شده توسط ‘لغو دنبال کردن’ رئیس جمهور و ساعت توسط کاخ سفید است. من مصرانه از وزارت امور خارجی (MEA) را توجه داشته باشید.”

بر اساس گزارش کاخ سفید آغاز شده پس با این حساب فقط در اوایل این ماه. آنها بنا به گزارش ها تنها حساب های خارجی به دنبال کاخ سفید است.

مودی بود و بنا به گزارش ها تنها خارجی رئیس دولت به دنبال کاخ سفید و این به عنوان نشانه ای از گرمای هند و آمریکا-روابط.

کاخ سفید در توییتر در حال حاضر رسیدگی به گزارش شرح زیر است تنها 13 توییتر دسته همه آمریکا. آن را بیش از 21 میلیون پیروان.

MEA هر گونه واکنش به این تحولات تا اواخر چهارشنبه شب.

آن را ممکن است به یاد می آورد که هند تصمیم اخیر برای صادرات داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین (HCQ) به ما برای کمک به آن در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس شد مورد ستایش قرار داد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که تا به حال اعلام کرد که کمک خواهد “نمی توان فراموش شده” زیر که مودی در پاسخ گفت: “هند-همکاری آمریکا قوی تر از همیشه است”.

مغلوب ساختن پیشی جستن سپس پرسیدم فوق العاده ای بار نیاز به حتی نزدیک همکاری بین دوستان است. با تشکر از شما و مردم برای تصمیم گیری در HCQ. فراموش نمی شوند! با تشکر از شما نخست وزیر @NarendraModi برای خود رهبری قوی در کمک به نه تنها هند بلکه بشریت در این مبارزه!”

در پاسخ PM مودی پرسیدم کاملا با شما موافقم جمهور realDonaldTrump. بار مانند این را دوستان نزدیک تر است. هند و همکاری آمریکا قوی تر از همیشه است. هند باید به انجام همه چیز ممکن است برای کمک به بشریت مبارزه با COVID-19. ما باید برنده این با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im