دهلی نو: به دنبال افزایش پیش بینی و هیجان بیش از آینده خود را سفر به هند در اواخر این ماه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که در کشور خود می تواند نشانه ای از یک معامله تجاری با هند آن است که اگر “حق” یکی اضافه کردن می تواند وجود داشته باشد “پنج تا هفت میلیون” (50-70 لاخ) مردم در احمدآباد استقبال او را از فرودگاه به خانه های تازه ساخته شده عظیم Motera ورزشگاه کریکت.

حدس و گمان زیاد است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر نارندرا مودی را به طور مشترک آدرس یک تجمع در احمدآباد.

در ضمن در اظهارات است که با توجه به جنجال های اخیر بر تابعیت (متمم) قانون در هند و نگرانی در آن مطرح شده توسط ما زودتر آقای مودی در توئیتر خود نوشت که هر دو کشور تا به حال یک تعهد به “دموکراسی و کثرت گرایی” و اضافه کرد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و همسرش, Melania داده می شود “به یاد ماندنی خوش آمدید” توسط مردم هند است.

هر دو کشور هند و آمریکا اعلام کرده بود که روز سه شنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را یک سفر دو روزه در اواخر این ماه به هند در فوریه 24 و 25. او را به بازدید از دهلی نو و احمدآباد در طول سفر خود را.

با توجه به ما گزارش آقای ترامپ گفته بود: “آنها (سرخپوستان) می خواهید به انجام چیزی و خواهیم دید… اگر ما می توانیم حق معامله (ما) آن را انجام دهد.”

در سبک ورید شاید در اشاره به “پرونده مودی” تجمع در هوستون تگزاس در سال گذشته که برگزار شد به استقبال آقای مودی در آمریکا آقای ترامپ برخاستیم و گفت: “زمانی که ما از 50000 نفر من احساس خیلی خوبی; ما باید پنج تا هفت میلیون نفر فقط از فرودگاه به استادیوم جدید (در احمدآباد). و شما می دانید آن است که بزرگترین ورزشگاه در جهان است. (آنها) ساختمان آن در حال حاضر. آن را تقریبا کامل است و آن را بزرگترین در جهان است.”

هند و آمریکا در تعامل با parleys در ایران
ستایش آقای مودی افزود: “من نگاه به جلو به رفتن به هند است. او (نخست وزیر نارندرا) توسط یکی از دوستانم. او یک نجیب زاده است.”

پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات آقای مودی در توئیتر خود نوشت: “بسیار خوشحالم که @POTUS realDonaldTrump و @FLOTUS (رئیس جمهور تهمت و همسرش, Melania) به هند سفر در 24 و 25 فوریه است. هند خواهد توافق به یاد ماندنی خوش آمدید به مهمانان محترم ما. این دیدار بسیار خاص است و از آن خواهد شد یک راه طولانی در بیشتر حفاری هند-ایالات متحده آمریکا دوستی است.” وی افزود: “هند و ایالات متحده آمریکا و به اشتراک گذاری مشترک تعهد به دموکراسی و کثرت گرایی. ملت ما در حال همکاری گسترده در طیف گسترده ای از مسائل است. قوی دوستی بین ملت ما augurs خوبی نه تنها برای شهروندان بلکه برای کل جهان است.”

هر دو کشور روز سه شنبه گفت: در اظهارات جداگانه که این دیدار را تقویت هند و آمریکا همکاری استراتژیک. حدس و گمان زیاد است که یک معامله تجاری نیز ممکن است امضا در این دیدار چیزی خواهد شد که موسیقی به رییس جمهور گوش او سر خود را به داخلی مجدد انتخابات.

در همین حال مقامات دو کشور درگیر گیج کننده parleys برای یک پیشنهاد معامله تجاری بین کشورها جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار یک مقام رسمی گفت.

این مقام گفت که در حال حاضر وجود دارد هیچ وضوح اگر تجارت پیمان امضا خواهد شد در طول مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید. چند دور از مذاکرات صورت گرفته بین وزیر اقتصاد Piyush Goyal و ما تجارت نماینده رابرت Lighthizer در چند هفته گذشته بیش از تلفن. دو کشور در حال مذاکره یک معامله بسته به آهن از مسائل خاص و ترویج دو راه تجارت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im