دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی روز یکشنبه ابراز همبستگی با چین در پی این رمان coronavirus (2019-nCoV) شیوع است که در سمت چپ بیش از 800 نفر مرده (811 یکشنبه شب) و بیش از 37,000 آلوده در آن کشور است. در نامه ای به رئیس جمهور چین آقای مودی ارائه می گردد هند کمک در مقابله 2019-nCoV شیوع. او همچنین تشکر آقای یازدهم برای تسهیل تخلیه حدود 650 شهروندان هند از چین هوبئی.

“نارندرا نخست وزیر ابراز همبستگی با رئیس جمهور چین و مردم چین بیش از شیوع n-coronavirus در چین است. در نامه ای به رئیس جمهور چین PM ارائه شده در هند کمک به چالش. ساعت ارائه تسلیت در تاسف از دست دادن زندگی با توجه به شیوع. ساعت نیز منتقل قدردانی برای تسهیل ارائه شده توسط دولت چین برای تخلیه شهروندان هند از هوبئی” یک منبع گفت.

اما هیچ جزئیات این “کمک” ارائه شده بود در دسترس به عنوان در حال حاضر. منابع گفت: سفارت هند در پکن به دنبال خواهد داشت تا با چینی خارجی و کار کردن چیزهایی که اگر چین بخواهد هر گونه کمک.

در ضمن در هند جهانی غربالگری برای تمام پرواز های از سنگاپور و تایلند علاوه بر هنگ کنگ و چین در حال انجام است در اختصاص aerobridges.

غربالگری مسافران در جریان است در 21 فرودگاه بین المللی بنادر و زمین گذرگاه های مرزی.
اتحادیه وزارت بهداشت گفته است که تا کنون 1,818 پرواز و 1,97,192 مسافران شده اند به نمایش در 21 فرودگاه در سراسر کشور است.

در کرالا 1,510 نمونه آزمایش شده اند که سه نفر که آزمایش مثبت تحت درمان در دولت است.

“ما در حال گسترش در همه ممکن است حمایت متحده/UTs به منظور مبارزه با این وضعیت ناشی به رمان coronavirus. به عنوان در تاریخ 9,452 افراد در حال حاضر تحت جامعه نظارت در 32 متحده/UTs. مهار و جلوگیری از فعالیت های گرفته شده تا در نهایت اولویت است. تمام متحده به طور مستمر تقویت تیم های واکنش سریع برای مقابله با هر گونه احتمال” وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

تعداد تایید عفونت در چین شیوع کروناویروس رسیده 37,198 با بیش از 2600 موارد جدید ملی کمیسیون بهداشت چین روز یکشنبه گفت.

در آن به روز رسانی روزانه این کمیسیون گفت: وجود داشته 89 جدید مرگ و میر ناشی از ویروس — با 81 در سخت ترین ضربه هوبئی استان و بقیه در مناطق دیگر — آوردن ملی تلفات به 811.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de