دهلی نو: با ضد شهروندی متمم قانون (CAA) اضطراب داشتن به کل کشور با دهلی شاهین باغ تظاهرات بودن تکیه گاه از مخالفت در برابر قانون نارندرا نخست وزیر انتخاب کف مجلس به بی اعتنایی پور در اصطلاح “tukde باند” در ارتباط با مخالفت آنها او را متهم به تحریک علیه یک ابلاغ قانون.

در حدود 100 دقیقه سخنرانی در Lok سبها نخست وزیر بارها و بارها در زمان حفاری و مرموز در برابر نظرات آقای راهول گاندی و رهبر کنگره در مجلس Adhir Ranjan Choudhury.

نظرات اغلب طعنه آمیز و حتی tauntingly شخصی چپ خزانه نیمکت به طور مداوم در انشعابات به عنوان او در مقایسه با آقای گاندی به ‘tubelight’ گفت که در آن زمان رهبر کنگره حدود نیم ساعت را به واکنش نشان می دهند به سخنان خود در هنگام سابق کردم تا به سوال آقای مودی در بیکاری است.

آقای مودی که پاسخ دادن به حرکت با تشکر از رئیس جمهور را نشانی برای اولین بار در Lok سبها در روز سه شنبه بعد از ظهر و سپس بعد از آن در Rajya سبها در شب گفت که برای او هر شهروند بود و نه کسی تعلق به یک دین خاص یا جامعه اضافه کرد که مسلمانان بودند که گمراه کسانی که به این زبان صحبت می کنند از پاکستان است. او تصمیم گرفت به تاکید است که کا نمی شد در برابر هر جامعه اقلیت و هیچ شهروند این کشور می تواند در معرض خطر توسط قانون است.

او تمسخر کنگره و حمله آن برای تحمیل اورژانس پارتیشن بندی کشور در سال 1947 و تحریک سال 1984 ضد سیک شورش.

آقای مودی گفته است که با توجه به این سوء رفتارهای کنگره که مردم تا به حال نشان داده شده است این درب و آن را موفق به انجام وظیفه خود به عنوان یک مسئول مخالف است.

بدون نام بردن از راهول گاندی آقای مودی در پاسخ خود با اشاره به کنگره رهبر نظرات او تا به حال گزارش شده در مورد “ضرب و شتم جوانان مودی با چوب بیش از فقدان شغل” و گفت که افزایش تعداد Surya Namaskars (یک ورزش یوگا) به طوری که پشت خود را می تواند تحمل چوب.

“در 70 سال بدون رهبر کنگره تا به حال تبدیل شدن به خود کافی است. من شنیده ام یک رهبر مانیفست دیروز. او گفت: “ما ضرب و شتم مودی با چوب در شش ماه.’ من می توانید تصور کنید که این یک مشکل است چشم انداز به طوری که آن را شش ماه برای آماده سازی. در این شش ماه من را انجام خواهد داد بیشتر surya namaskar به طوری که پشت من آماده است برای ضرب و شتم. من شده اند در معرض موارد نقض حقوق بشر در 20 سال گذشته من را به خودم gaali-اثبات (سوء استفاده-proof) و همچنین danda-اثبات (چوب ضد)” آقای مودی گفت.

آقای مودی بارها و بارها در زمان آقای Choudhury بود که به طور مداوم interjecting سخنرانی خود با اعتراضات.
نخست وزیر گفت که کنگره رهبر آشکارا انتشار دولت ‘مناسب هند’ کمپین در مجلس.

در پاسخ به آقای چودری در موضوع بیکاری, آقای مودی گفت که او را حل و فصل بیکاری در کشور اما نه خود و حزب خود را.

“Aapki berozgari nahin hatne denge” او پکتیا میباشد.

زمانی که مخالفان به دنبال سوال او را از دستاوردهای دولت است در بخش کشاورزی, او گفت که او تا به حال آموخته از کشاورزان است.

کشاورزان گفت: زحمت در زمینه های زیر گرمای سوزان اما بذر هنگامی که زمان مناسب است. به طور مشابه وی افزود: من با ایجاد این فضا در خود (مخالفان) ذهن و به تدریج در من شروع به کاشت بذر در آنها است.

در پاسخ به کنگره رهبر شاشی Tharoor انتقاد از اقدامات دولت در مورد جامو و کشمیر آقای مودی پیشنهاد کرد که آقای Tharoor باید برخی از نرم گوشه کشمیر بعد از همه او بود “در قانون” از منطقه با اشاره به اواخر خود را همسر Sunanda پوشکر بود که کشمیری.

آقای مودی هشدار داد که تظاهرات خیابانی و آتش سوزی در برابر تصمیمات مجلس و دولت در مجامع و مردم امتناع از قبول قوانین منجر به هرج و مرج به عنوان او را متهم به کنگره و دیگر احزاب مخالف از تحریک به تظاهرات در برابر کا و NPR.

Stoutly دفاع از کا و updation از NPR آقای مودی گفت: مجلس وجود دارد تلاش برای پوشش غیر دموکراتیک فعالیت زیر لباس از تظاهرات و که هیچ کس در حال رفتن به دریافت سیاسی بهره مند شوند.

به محض این که آقای مودی وارد Lok سبها کنگره نمایندگان مجلس در مقابله با BJP قانونگذاران’ ‘Jai Shri Ram’ با شعارهای ‘Gandhiji Amar Rahein,’ در اشاره آشکار به اظهارات بحث برانگیز ساخته شده توسط BJP MP Ananthkumar Hegde در برابر مهاتما گاندی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im