ظ دعوت, سیستم مدیریت محتوا,’ پیشنهادات در مرحله نهایی به تاج مستند

دهلی نو: نه روز پس از تحمیل یک مستند در سراسر کشور برای جلوگیری از رمان coronavirus همه گیر نارندرا نخست وزیر در روز پنج شنبه نشان داد که مبهوت پایان دادن به آن را بر روی سندان.

مودی برگزار شد بحث و گفتگو با وزرای ارشد توسط ویدئو Covid-19 آمادگی و به دنبال پیشنهادات خود را در رایج استراتژی خروج. او گفت: بازگشایی این کشور باید مرحله به مرحله.

“این مهم است که به تدوین و فرموله کردن یک مشترک استراتژی خروج برای اطمینان مبهوت دوباره
ظهور از جمعیت یک بار این مستند به پایان می رسد” مودی گفت که او خواسته متحده به اشفتگی فکری موقتی و ارسال پیشنهادات.

این سیستم مدیریت محتوا را با برگرداندن پیشنهادات خود را که خواهد شد مورد بحث در جلسه بعدی. هیچ تاریخ برای مجموعه بود که خواهد شد.

منابع گفت: دولت مشتاق است که هر گونه تصمیم گیری در یک مبهوت باز بود وارد با توافق متحده است.

در یک مرحله ای کاهش مستند مردم ساکن در شناسایی نقاط ممکن است مجاز به حرکت کردن بلافاصله. همچنین محدودیت در محل باقی می ماند برای شهروندان ارشد بالای سن 65 سال و کودکان زیر 10.

در حالی که دولت و بخش خصوصی ممکن است شروع به کارکرد محدودیت در هوا و سفر با قطار خواهد بود به تدریج کاسته.

نشانه این است که دولت اجازه خواهد داد که پروازهای داخلی شروع به فعالیت. “ما امیدواریم که در آوریل 15 پرواز می توانید شروع به عامل” وزیر امور خارجه در امور حمل و نقل هوایی عمران Hardeep سینگ پوری گفت.

سفر aggregators در حال حاضر شروع به نشان دادن شرکت های هواپیمایی بلیط های در دسترس بودن و قیمت گذاری از 15 آوریل به بعد.

در این جلسه با PM Maharashtra سانتی متر Uddhav Thackeray پیشنهاد کرد که تمام اجتماعات بزرگ باید ممنوع و رهبران مذهبی باید پرسید به خودداری از برگزاری هر دیدار.

در صدای جیر جیر که او بعد از حذف آروناچال پرادش سانتی متر Pema Khandu نشان داد که این مستند به پایان خواهد رسید اما محدودیت باقی خواهد ماند. “اتمام مستند به پایان خواهد رسید و در 15 آوریل بعدی. اما این به آن معنا نیست را به حرکت در خیابان است. همه ما باید مسئول کاهش پایین. مستند و اجتماعی فاصله در (sic) تنها راه برای مبارزه با Covid-19” او تا به حال هنوز توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im