ساعت نشان می دهد دیگر مستند برای تاج نقاط

دهلی نو: حتی به عنوان رئیس وزرا به پیشنهاد نخست وزیر که مستند باید ادامه یابد ممکن است پس از 3 به بررسی گسترش رمان coronavirus نارندرا نشان داد که محدودیت قطعا همچنان در نقاط فراتر از روز یکشنبه آینده.

وجود دارد, اما هیچ کلمه ای رسمی در مورد نحوه مستند خواهد بود برداشته و در جاهای دیگر ممکن است پس از 3 آخرین روز از دومین برد متوالی در سراسر کشور مستند.

“مناطق سبز باز خواهد شد و تسهیلات در بخش های توافق کرده اند اما این طرز فکر از مستند ادامه خواهد داد. ما باید مردم آماده با جدید مانند هنجارهای اجتماعی فاصله,” مگالایا وزیر کنراد Sangma گفت: پس از این نشست و اعلام کرد که دولت همچنان با خاموش کردن پست ممکن 3 با تسهیلات در مناطق سبز و یا غیر Covid-19 مناطق آسیب دیده.

در مه 3, هند, را تکمیل 40 روز در سراسر کشور مستند شده است که در جای خود از مارس 25 به مهار بیماری همه گیر کوروناویروس.

در طول تعامل با نخست وزیر از طریق ویدئو کنفرانس که به مدت نزدیک به سه ساعت به بحث در مورد استراتژی های مربوط به مستند چندین وزرای ارشد رهبری بیهار را Nitish کومار, Chhattisgarh را Bhupesh Baghel و تامیل نادو s V. Narayanasamy به دنبال یک سیاست برای کارگران مهاجر و دوباره اشتغال و همچنین ارائه GST جبران.

نخست وزیر این گزارش گفت: رئیس وزرای “وجود دارد بدون نیاز به نگرانی در اقتصاد در مقابل اقتصاد ما خوب است” اما وجود دارد هیچ نشانه ای در مورد اعلام یک بسته اقتصادی برای مبارزه با تاثیرات منفی این بیماری همه گیر کوروناویروس بر مردم و کشور در وضعیت مالی.

در چه مودی چهارم تعامل با وزرای ارشد در یک ماه گذشته نخست وزیر صحبت می کرد در طول بر اقدامات احتیاطی باید گرفته شود برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر و تصریح کرد باید برای حفظ اجتماعی فاصله.
“آیا گز دوری (شش فوت از هم جدا)” و ماسک ادامه خواهد داد به یک راه زندگی برای بار آمده ظ گفت.

مودی با تمجید از تلاش های راجستان و Odisha دولت در مبارزه با Covid-19 و کارگردانی ارشد وزیر کار نسبت به قرمز تبدیل مناطق (مناطق عمده شیوع) و به رنگ نارنجی مناطق و پس از آن به مناطق سبز. احمدآباد گجرات و اوتار پرادش را آگرا پدید آمده اند که عمده مناطق قرمز در چند روز گذشته در میان دیگر شهرهای کشور است.

منابع گفت که نخست وزیر نمی پاسخ به این جنبه.
در این جلسه نه رئیس وزرای پخش شد نظرات خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de