ساعت تماس CMs جلوتر از کلید فاز در تاج نبرد

حیدرآباد: دیروز یکشنبه قبل از او روشن چراغ نارندرا نخست وزیر تلفنی وزرای رئیس Telangana و آندرا پرادش است. از جمله تماس های تلفنی از ساعت CMs رشد کرده در فرکانس و در نتیجه خود را نشان می دهد ضرورت به عنوان او به دنبال آنها را ارشاد در مقابله با Covid-19 در حال حاضر در آن تهدید فاز.

اما با دو تلوگو متحده چنین خواستار این هستم که چیزی از کیفیت یک پدر و مادر تلفن یک پسر در دانشگاه-یک درخواست برای پول “برای خرید کتاب” هرگز دور. دو تلوگو زبان متحده به شدت شکست –آندرا پرادش دائمی و Telangana به تازگی—که آنها را هم گرفته اقدام بی سابقه ای از کاهش حقوق و حتی قانونگذاران.

بنابراین با وجود این واقعیت است که دهلی نو تنها در اواخر هفته گذشته منتشر شد بودجه از دولت در امداد رسانی صندوق (SDRF) به هر دو آندرا پرادش و Telangana, Y S Jagan موهان ردی ارائه شده به نخست وزیر یک لیست طولانی از پروژه های در انتظار انتقال وجه از مرکز مجموعا چیزی شبیه به 7000 تومان کرور.

در حالی که ضمن تشکر از این ساعت برای آزاد کردن وجوه درآمد کسری بودجه گرنت (تنها به AP) و دولت مدیریت خطر بلایا بودجه (به چند متحده) Jagan موهان ردی ارائه شده به مودی چشمگیر مناجات: این مرکز هنوز به انتشار 2100 تومان کرور روپیه برای پلورم پروژه به عنوان بازپرداخت برای صورتحساب های منتقله توسط دولت; 2200 تومان کرور روپیه برای عمران منابع بخش; 1100 تومان کرور روپیه برای بدن محلی; 1050 تومان کرور روپیه برای مناطق عقب مانده صندوق توسعه برای چهار Rayalaseema و سه شمالی دندهای ولسوالی; و 900 تومان کرور روپیه به عنوان GST جبران.

به گفته مقامات در این AP مدیر مودی گفت Jagan: “من خواهد شد و اقدامات لازم.”

در coronavirus هر دو رئیس وزرای بیان به PM خوشبینی خود که آمده مارس 8, منحنی شروع خواهد شد مسطح کردن. این است که واقعا خوش بینانه به دلیل تازه موارد عفونت کروناویروس در واقع spurted در هر دو کشور در چند روز گذشته.

روز یکشنبه هنگامی که گفتگو صورت گرفت, Telangana تا به حال 290 coronavirus موارد مثبت و 11 مرگ و میر ثبت شده است. در AP, شمارش شد و به شدت به 262 مثبت و دو مرگ.

در مورد K چاندراسکار رائو این خوش بینی در خط با سرزندگی او تحت تاثیر دو شنبه پیش که آمده مارس 7, کمتر از 26,000 مردم را به سمت چپ قرنطینه بخش درمان و سالم است.

این Telangana سانتی متر acknowleded خود را تكذيب و خوش بینی اما سرزنش Tablighi Jamaat سوپر پخش حادثه برای آن است. او گفت: ساعت که آنها تمام Tablighi Jamaat عودت اند ترسیم شده است و مخاطبین خود را نگاشت.

به عبارت دیگر هر دو رئیس وزیران اتخاذ کرده اند Tablighi Jamaat روایت از دولت مرکزی به توضیح دهد که چرا coronavirus بیماری همه گیر نشده است کنترل می شود و ممکن است مارپیچی خارج از کنترل است.

این روایت می رود مثل این: در آغاز دو دولت متمرکز خارجی عودت شدند و در بالا از بازی ها. اما پس از آن Tablighi Jamaat خدشه اسکریپت با تجمع در دهلی و سپس برگرفته از سراسر کشور است. که در زمان Covid-19 ویروس به مکان های پیش بینی نشده و تعداد جهش دیده می شود در هفته گذشته تقریبا به طور کامل با توجه به آن است.

در حال حاضر بسیاری از coronavirus موارد مثبت از آمدن به نور هستند Tablighi Jamaat عودت و یا تماس با ما. هر دو سیستم مدیریت محتوا ابراز امیدواری کرد که زمانی که 14 روز دوره قرنطینه می گذرد و هیچ مورد جدید می آیند تا پس از آن دولت خواهد پدید آمده در روشن از این بیماری همه گیر.

Jagan موهان ردی پیشنهاد به ساعت که پس از مارس 14, هنگامی که زمان سه هفته مستند به پایان خواهد رسید و این امر می تواند توصیه به سر قطار برای چند روز. بنابراین سینما تئاتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im