‘لطفا بیا کمک آمریکا: نیویورک التماس پزشکی کارگران

نیویورک—New York, فرماندار فوری به دادگاه تجدید نظر برای پزشکی داوطلبان دوشنبه میان “سرسام آور” تعداد CCP ویروس مرگ و میر به عنوان او و مقامات بهداشت هشدار داد که بحران سیاسی و اجتماعی در شهر نیویورک است که فقط یک پیش نمایش از آنچه که ایالات متحده دیگر جوامع به زودی می تواند به صورت.

“لطفا بیا کمک به ما در نیویورک در حال حاضر” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: به عنوان دولت تلفات صعود بیش از 250 نفر در یک روز به تعداد بیش از 1200 بسیاری از آنها در شهر است. او گفت اضافی 1 میلیون و کارکنان مراقبت های بهداشتی مورد نیاز برای مقابله با بحران.

“ما از دست داده ایم بیش از 1000 نیویورکی” کومو گفت. “به نظر من ما فراتر از سرسام آور در حال حاضر. ما رسیده ایم سرسام آور است.”

حتی قبل از فرماندار درخواست تجدید نظر به 80,000 سابق پرستاران و پزشکان و دیگر متخصصان بودند پله تا داوطلب و یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی همچنین ارسال به شهرستان بعد از 9/11 وارد شده بود با 1000 تخت برای از بین بردن فشار بر ضعف بیمارستان.

“هر آنچه در آن است که آنها نیاز دارید من مایل به انجام” گفت: جری کوپس یک نوازنده و پرستار سابق که تور با نشان دادن رنگ آبی مرد گروه بود ناگهان متوقف شد با وقوع.

او بازگشت به جزیره جایی که او به طور داوطلبانه به یک پرستار دوباره. در حالی که انتظار برای ابقاء, کوپس است که به کمک در زندگی کمک خانه در نزدیکی خانه اش در شرلی, New York.

سنبله در مرگ و میر در نیویورک بود یکی دیگر از نشانه ای از مبارزه طولانی پیش رو در برابر جهانی و همه گیر بود که پر اسپانیا تخت های مراقبت ويژه و خاموش میلیون ها نفر از آمریکایی ها در داخل و حتی به عنوان بحران در چین که در آن شیوع آغاز شد و در دسامبر نگه داشته و کاهش.

بیش از 235 میلیون نفر—حدود دو نفر از هر سه آمریکایی ها—زندگی در 33 ایالت که در آن فرمانداران اعلام کرده اند ایالتی دستور یا توصیه به ماندن در خانه.

در کالیفرنیا مقامات قرار دادن یک تماس مشابه برای پزشکی داوطلبان به عنوان CCP ویروس بستری شدن در بیمارستان دو برابر بیش از چهار روز گذشته و تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه سه برابر شده است.

“به چالش کشیدن بار رو برای 30 روز آینده و این بسیار حیاتی 30 روز” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “بیشتر ما خودمان را اختصاص به امروز بیشتر از سرعت ما ظهور خواهد کرد در طرف دیگر از بحران است.”

در اروپا و در ضمن سخت-آمار ایتالیا و اسپانیا شاهد مرگ خود عوارض بالا رفتن بیش از 800 اما سازمان بهداشت جهانی است رییس اورژانس گفت: مواردی وجود دارد “به طور بالقوه در ایجاد ثبات.” در همان زمان, او هشدار داد در برابر اجازه سختی مهار اقدامات است.

“ما باید به شرکت فشار ویروس را و آن را نمی خواهد اتفاق می افتد خود به خود” دکتر مایکل رایان گفت.

بیش از سه چهارم از یک میلیون نفر در سراسر جهان تبدیل شده اند آلوده و بیش از 37,000 فوت کرده اند با توجه به اطلاعات دولت گردآوری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده گزارش داد بیش از 160000 عفونت و بیش از 3 ، 000 مرگ و میر با شهر نیویورک کشور بدترین نقطه داغ. New Orleans, دیترویت و دیگر شهرستانها نیز تا به حال نگران کننده خوشه.

“هر کسی که می گوید این وضعیت این است که شهر نیویورک-تنها وضعیت در حالت انکار” کومو گفت. “شما ببینید این ویروس حرکت در سراسر دولت است. شما ببینید این ویروس حرکت در سراسر کشور. هیچ آمریکایی است که سیستم ایمنی بدن به این ویروس است.”

برخی از بیمارستان ها در حال حاضر پارکینگ تریلر یخچال خارج درهای خود را به جمع آوری مرده. در دو بروکلین بیمارستان ویدئوها ارسال شده توسط تماشاگران و پزشکی, کارکنان نشان داد که کارگران در ماسک و لباسهای بارگذاری بدن بر روی تریلر از gurneys در پیاده رو.

Dr. Anthony Fauci دولت ایالات متحده را بالا عفونی-بیماری, متخصص, همچنین هشدار داد که شهرهای کوچکتر به احتمال زیاد در مورد برای دیدن موارد “را خاموش” را در شهر نیویورک است.

“آنچه که ما آموخته ایم از تجربه دردناک با شیوع این است که آن را در امتداد رود تقریبا در یک خط راست و سپس کمی شتاب, شتاب, و سپس آن راه می رود,” او گفت: ABC “صبح به خیر آمریکا”.

توسط Jocelyn Noveck لری Neumeister و مارینا وینو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im