PLDT نه مسدود کردن زوم برای مشتریان

حریم خصوصی-مشکل زوم در حال حاضر به عنوان نرم افزارهای مخرب در PLDT

منتشر شده 7:16 PM, مارس 04, 2020

به روز شده در 7:19 PM, مارس 04, 2020

ZOOM. The Zoom video meeting and chat app has become the wildly popular host to millions of people working and studying from home during the coronavirus outbreak. Photo by Olivier Douliery/AFP

زوم. زوم تصویری نشست و چت نرم افزار تبدیل به wildly محبوب میزبان میلیون ها نفر از مردم در حال کار و تحصیل از خانه در طول شیوع کروناویروس. عکس توسط Olivier Douliery/AFP

مانیل فیلیپین – PLDT در روز شنبه, آوریل 4 روشن است که این شرکت مسدود کردن ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم برای مشتریان.

در پیچ و تاب و طنز, داخلی PLDT یادداشت به معنای تنها برای کارکنان اعلام مسدود کردن از زوم برای آن مسائل مربوط به حریم خصوصی به بیرون درز آنلاین. “لطفا هدایت شود بر این اساس برای جلوگیری از فاجعه حریم خصوصی در PLDT و هوشمند” این یادداشت به پایان رسید امضا شده توسط رئیس آن افسر امنیتی اطلاعات فرشته Redoble. (بخوانید: زوم تحت بررسی در ایالات متحده بیش از حریم خصوصی انجمن تخصصی)

همچنین گفت که زوم است که “در حال حاضر به عنوان نرم افزارهای مخرب است.”

دریافت هرگونه پرسش از عموم PLDT بیرون آمد با یک بیانیه روشن است که این بلوک داخلی تنها و مشتریان هنوز هم قادر خواهد بود به استفاده از زوم باید آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار است. پست زیر است:

زوم محبوب شد به عنوان مستندات جهانی با توجه به کروناویروس مردم مجبور به تکیه بر ویدئو کنفرانس برنامه به ماندن متصل. اما به عنوان کاربران افزایش یافته است به گزارش آغاز شده به سطح آن شمار از آسیب پذیری های از قبیل عدم true end-to-end encryption و خطوط نا امن است که اجازه می دهد هکرها برای شکستن به همایش. (بخوانید: زوم کردن: چت تصویری نرم افزار نیست اما ما باید آنها را به هر حال)

زوم اعلام کرده است که این توقف توسعه قابلیت در حال حاضر به تمرکز بر روی این وصله حفره های امنیتی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im