آخرین:

آلبرتا و نیوفاندلند شد آخرین استان در روز پنج شنبه به انتشار چارچوب برای آنها چگونه خواهد بازگشایی اقتصاد خود را, اما به عنوان دستورالعمل آمده بسیاری از کسب و کار, سلامت, پزشکان و حتی شهرستانها در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه آنها را به کار گیرند به عنوان محدودیت در جای خود قرار داده چرا که از COVID-19 برداشته می شوند.

مانیتوبا بزرگترین شهرستان تقلا سعی کنید و به امکانات رفاهی مانند زمین بازی و زمین های گلف آماده بازگشایی در روز دوشنبه پس از یک استانی طرح تنظیم یک جدول زمانی برای لغو محدودیت.

“وجود دارد خیلی بیشتر به بازگشایی بیش از به سادگی معکوس اقدامات است که ما قرار داده ایم به جای” شهردار برایان بومن گفت: به عنوان او خواسته Winnipeggers به بیمار با بازگشایی روند.

مغازه های خرده فروشی و سالن مو نیز مجاز به بازگشایی در این استان در روز دوشنبه اما آنها نیاز به یک طرح برای چگونه آنها در حال رفتن به کار در داخل دستورالعمل در اطراف بهداشت جسمی و فاصله.

سازمان دیده بان | مستاجرها صاحبخانه نگران یک ماه دیگر از عدم پرداخت اجاره:

قانون در محل به دلیل COVID-19 همه گیر به معنی مردم نمی تواند اخراج شود به دلیل عدم پرداخت اجاره در حال حاضر اما با یکی دیگر از اجاره چک به علت برخی از مستاجران مطمئن نیستید که چه اتفاقی می افتد زمانی که همه گیر شده است. 2:02

انتاریو که منتشر شد یک چارچوب است که با تمرکز بر چگونه این استان خواهد تصمیم گیری و نه زمانی که آن را بازگشایی در روز پنج شنبه منتشر شد راهنمایی های خاص برای کسب و کار در اطراف آنچه که مورد نیاز خواهد بود به کار با خیال راحت هنگامی که آنها مجاز به باز کردن درهای خود را.

“امروز ما در حال گفتن ما کسب و کار چگونه به آماده شدن برای وقتی که چراغ سبز” برتر داگ فورد گفت.

همانطور که از 6 p. m. و در روز جمعه کانادا که 53,236 تایید و presumptive coronavirus موارد با اکثریت متمرکز در انتاریو و کبک. استان ها و مناطق لیست 21,437 از موارد به عنوان حل و فصل و یا بهبود. یک CBC News شمارش COVID-19-مربوط به مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش لیست 3,279 مرگ و میر در کانادا و دو شناخته شده coronavirus-مرگ و میر ناشی از کانادایی ها در خارج از کشور.

مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که ثبت شماره ها به احتمال زیاد بیش از حد پایین و اشاره کرد که آنها موفق به گرفتن اطلاعات در افرادی که آزمایش نشده و یا که هنوز تحت بررسی به عنوان امکان پذیر است coronavirus موارد است. دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر به خواست مردم به رفتار به عنوان اگر وجود دارد coronavirus در جامعه خود را حتی اگر وجود ندارد هر مورد ثبت شده.

رمان coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. هیچ اثبات شده درمان یا واکسنی برای این ویروس که اولین ظهور در چین در اواخر سال 2019.

چه در استان ها و مناطق

بریتیش کلمبیا بالا دکتر می گوید: 12 بیشتر زندانیان در رسانه-امنیت زندان در ماموریت باید آزمایش مثبت برای COVID-19. دکتر بانی هنری همچنین اعلام کرد دو coronavirus مربوط به مرگ و میر در B. C. آوردن کل استانی به 111. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

بهره خواهد شد که فضای بیشتری برای پرسه زدن در خارج ابتدا در اوایل ماه مه پس از این استان اعلام کرد این است که بلند کردن برخی از COVID-19 محدودیت. برتر جیسون کنی گفت: گلف باز خواهد شد در روز شنبه (هر چند طرفدار مغازه ها و clubhouses خواهد ماند بسته) به دنبال گسترده تر باز از فضاهای باز در اوایل ممکن است. غیر فوری پزشکی خدمات اجازه خواهد داشت برای باز دوشنبه با خرده فروشی و کسب و کار به دنبال بعد از آن در ماه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

ساسکاچوان برتر قرار داده و محدودیت های مسافرتی در گسترده نوار از استان, far north, به سعی و مقابله با COVID-19 شیوع. مردم در حال حاضر وجود دارد در مواجهه با ممنوعیت رفت و آمد در خارج از جوامع خود برای هر چیزی غیر از ضروری سفر برای مواد غذایی و یا در پزشکی نیاز است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

قوانین جدید پا زدن در مانیتوبا مراقبت از خانه های امروز, محدود کردن مراقبت های بهداشتی کارگران فقط یک خانه مراقبت. استانی مقامات بهداشت روز پنجشنبه گفت که تقریبا در تمام استان های شخصی-خانه های مراقبت آماده بودند برای قوانین و پا زدن در. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

یک انتاریو خانواده عزادار است پس از Arlene رید 51 ساله و کارگر حمایت شخصی برای فون در پوست منطقه درگذشت و پس از عقد قرارداد COVID-19. او دختر Shay-ان Bryden گفت: خانواده در برخورد با غم و اندوه و خشم بیش از این از دست دادن. “اما در همان زمان او از دست داده و زندگی خود را به مراقبت از مردم و آن چیزی که او اختصاص داده شده زندگی خود را به انجام. بنابراین او یک قهرمان است و باید مورد ستایش قرار داد به عنوان یکی.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

در کبک یهودی بیمارستان عمومی مواجه است COVID-19 شیوع اما یک سخنگوی مونترال بیمارستان گفت: “هیچ یک از این حوادث باعث شد توسط بیمار مراقبت های بهداشتی کارگران است.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک که به تازگی اعلام کرد یک برنامه است که آن را بازگشایی مدارس ابتدایی daycares و بسیاری از کسب و کار در این ماه.

سازمان دیده بان | سیاسی قمار از بازگشایی, Quebec | در موضوع:

در موضوع پنل مورد بحث که چرا کبک به نظر می رسد در حال حرکت به بازگشایی سریع تر از آن همسایه استان با وجود داشتن بیشترین COVID-19 موارد و چقدر از یک خطر سیاسی این است که برای نخست وزیر. به علاوه در این extended edition, میزگرد وزن در بازگشت محافظه کار به رهبری نژاد. 16:16

نیوبرانزویک در حال حاضر رفته 12 روز مستقیما و بدون یک مورد جدید از COVID-19. استان افسر ارشد پزشکی از سلامت دکتر جنیفر راسل گفت: از مجموع 118 تا کنون موارد وجود دارد تنها چهار فعال موارد و هیچ کس در بیمارستان است. راسل هشدار داد وجود خواهد داشت و موارد جدید در نیوبرانزویک اما مقامات بهداشت در حال حاضر آماده تر برای موج بعدی. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

نوا اسکوشیا بالا بهداشت عمومی رسمی دکتر رابرت عجیبی است, خواست مردم در این استان به “بماند.” نوا اسکوشیا گزارش 12 مورد جدید از COVID-19 روز پنج شنبه در آوردن کل استانی به 947 موارد تایید شده. این استان ثبت کرده است 28 و میر مرتبط با COVID-19. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. S.

جزیره پرنس ادوارد به حال هیچ مورد جدید از COVID-19 دوباره در روز پنج شنبه. “ما تا به حال یک مورد در دو هفته گذشته و در مجموع شش مورد برای ماه مارس” رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر هدر موریسون گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I. از جمله جزئیات یک طرح به بازگشایی برخی از مدارس به دانش آموزان که به طور معمول دریافت حمایت از کارگران خدمات جوانان و دستیاران آموزشی.

سازمان دیده بان | COVID-19: هوابرد انتقال ممکن است ؟

یک متخصص بیماری های عفونی و پرسش های خود را در مورد COVID-19 همه گیر از جمله اینکه آیا هوابرد انتقال امکان پذیر است. 2:18

نیوفاندلند و لابرادور ساکنان در حال حاضر مجاز به فرم دو-خانواده حبابیک حرکت معرفی شده به عنوان بخشی از استان را گسترده تر بازگشایی طرح که مجموعه مارس 11 به عنوان یک تاریخ هدف برای بلند کردن اجسام از برخی از محدودیت ها از جمله در اطراف غیر فوری به مراقبت های پزشکی و کم خطر فعالیت در فضای باز. “ما باید به یاد داشته باشید که اگر هر یک از ما شاخص نشان از بدتر شدن وضعیت ما ما می تواند به تشدید این محدودیت دوباره ما دریغ نکنید برای انجام این کار” افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر جانیس فیتزجرالد گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

Nunavut در گزارش خود اولین مورد از COVID-19 روز پنج شنبه. دکتر مایکل پترسون ارشد بهداشت عمومی افسر در این سرزمین گفت: این پرونده شناسایی شد در حوضچه ورودی و فرد در انزوا. Nunavut شده بود, تنها راه باقی مانده استان یا منطقه در کانادا بدون یک مورد گزارش شده از رمان coronavirus. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر شمال.

چه در ایالات متحده

از رادیو فردا, به روز شده در 6:45 a. m. ET

کاخ سفید اجازه دهید آن روز اقتصادی بازگشایی دستورالعمل منقضی روز پنج شنبه به عنوان نیمی از ایالات آمریکا پیش جعلی با استراتژی های خود را برای کاهش محدودیت در رستوران, خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر توقیف توسط coronavirus بحران است.

این فشار زیادی روی متحده برای بازگشایی, با وجود کمبود گسترده ای در مقیاس ویروس تست و تدابیر دیگر خواست توسط کارشناسان بهداشت و درمان شد و برجسته در جدید وزارت کار نشان داده برخی از 30 میلیون آمریکایی به دنبال مزایای بیکاری از مارس 21.

جدایی فیزیکی از مردم — با بستن مدارس کسب و کار و مکان های دیگر از گردهمایی های اجتماعی — باقی مانده است رئیس سلاح در برابر بسیار مسری تنفسی ویروس با هیچ واکسن و بدون درمان است.

اما با اقتصادی درد رسیدن به تاریخی نسبت به تحریک برای استراحت اقامت در خانه دستور و اجباری محل کار محدودیت نصب شده است.

برای دومین بار در طول دو هفته صدها نفر از معترضان از جمله شبه نظامیان مسلح اعضای گروه — thronged میشیگان دولت و کنگره آمریکا در لنسینگ خواستار پایان دادن به رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اقامت-در-خانه سفارشات.

آخرین اعتراض را برانگیخته بود توسط فرماندار دموکرات این درخواست را نادیده گرفته توسط قانونگذاران جمهوری خواه برای گسترش اورژانس قدرت او استناد در حالت ضربه با هر دو ویروس و بسته شدن برای مبارزه با آن است.

سازمان دیده بان | COVID-19 کانون توجه قرار می دهد در بهداشت و درمان-مراقبت از نابرابری در گرجستان:

گرجستان, سیاه, جمعیت شده است سخت ترین ضربه را COVID-19 شیوع و قرار دادن یک نور افکن در مراقبت های بهداشتی و نابرابری اقتصادی در دولت است. 1:59

حدود دو دوجین متحده عمدتا در جنوب غرب و غرب کوه منتقل كرده اند و به استراحت محدودیت از گرجستان به رهبری راه را در اواخر هفته گذشته. تگزاس و فلوریدا, در میان دیگران در این هفته برشمرد برنامه ریزی برای انجام این کار در روزهای آینده.

اما هیچ شرکت ها ملزم به بازگشایی و هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از صاحبان کسب و کار و کارکنان خود را به کار بازگشت و چگونه بسیاری از مراجعان خواهد مبادرت به فروشگاه ها و رستوران ها.

تعداد coronavirus موارد است که هنوز هم بالا رفتن در بسیاری از نقاط کشور اگر چه به نظر می رسد به قله رسیده است که در ایالت نیویورک, مرکز ایالات متحده شیوع و جاهای دیگر.

اسکله و ساحل دسترسی بسته شده میان رمان coronavirus همه گیر در منهتن بیچ, کالیفرنیا. کالیفرنیا اولین ایالت در این کشور برای تحمیل یک مادر اقامت در خانه سفارش در اوایل ماه مارس یک حرکت تا حد زیادی دیده می شود به عنوان کمک به جلوگیری از مرگ و میر مشابه به کسانی که در نیویورک یا نیوجرسی. (والریا مکن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

پنسیلوانیا, کانزاس, ویسکانسین, ویرجینیا, آریزونا, مینه سوتا و نبراسکا همه گزارش یک رکورد تعداد موارد جدید در روز پنج شنبه هر چند بیشتر تست می تواند برای برخی از افزایش آشکار عفونت در حال حاضر وجود دارد اما کشف نشده.

چندین ایالت از جمله نیوجرسی, تگزاس, ماساچوست, اوهایو و ایندیانا, West Virginia جدید و مکزیک ارسال شده جدید اوج روزانه خود را در مرگ عوارض.

آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 6:45 a. m. ET

همانطور که در خیلی از بقیه اروپا و ایتالیا روز سنت است که ادای احترام به نقش کارگران در جامعه شده اند طرح میتوانست توسط lockdown قوانین منع تجمعات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

قلب و روح از ایتالیا روز بزرگداشت اند تظاهرات به رهبری رهبران اتحادیه پس از یک شب از راک و موسیقی پاپ در رم رسم جمعیت گاهی شکوه 100,000 در میدان خارج سنت جان در Lateran کلیسای. در این سال هنرمندان موسیقی را به نوبت انجام انفرادی در سالن بدون هر کس که در مخاطب است. خود موسیقی پخش خواهد شد در تلویزیون و رادیو دولتی با شب موضوع بودن “کار در ایمنی برای ساخت آینده است.”

اتحادیه های کارگری خواستار شده است متفکرين توجه به اقدامات ایمنی از جمله فاصله فیزیکی در محل کار ایستگاه ها و خطوط مونتاژ بهداشت و بهداشتی قبل از کارخانه می تواند بازگشایی در کشور که در آن اروپا ویرانگر شیوع COVID-19 آغاز شد.

اسپانیا و دولت انتظار دارد که یونان چهارمین اقتصاد کوچک خواهد شد با 9.2 درصد در سال جاری و نرخ بیکاری را به 19 درصد از جمعیت در سن کار. معاون نخست وزیر نادیا کالوینو (calvino) اعلام کرد گریم هوا در روز جمعه هنگامی که او توضیح داد که در اسپانیا به ثبات اقتصادی طرح آن ارائه شده به اتحادیه اروپا است.

روسیه ثبت شده تقریبا 8,000 جدید کروناویروس موارد در روز جمعه و در عین حال یکی دیگر از رکورد روزانه سنبله آوردن مجموع به 114,431. تعداد موارد به احتمال زیاد بسیار بالاتر به عنوان هر کس می شود آزمایش و آزمون در روسیه گزارش شده است تنها 70 تا 80 درصد دقیق است.

در حداقل پنج مناطق روسیه, مقامات بهداشتی ثبت شده موجی از پنومونی موارد است. در مسکو که حساب برای نیمی از تمام ویروس موارد عفونت های تنفسی هستند به احتمال زیاد ناشی از کوروناویروس با توجه به آژانس بهداشت عمومی Rospotrebnadzor.

ژاپن به طور رسمی تصمیم گیری در اوایل روز شنبه که آیا به گسترش آن وضعیت اضطراری که در اصل مجموعه ای برای پایان دادن به در مارس 6.

در چین, پکن, پارک ها و موزه ها از جمله باستان, شهر ممنوعه, بازگشایی پس از بسته شدن برای ماه توسط coronavirus بیماری همه گیر.

هند ثبت شده دیگر روزانه بالا در coronavirus موارد با نزدیک به 2000 ثبت شده در 24 ساعت گذشته. هند وزارت بهداشت گفت: جمعه 1,993 موارد جدید و 73 مرگ و میر بیشتر را در این کشور در مجموع به 35,043 موارد و 1,147 مرگ و میر.

یک داوطلب در Jhandewalan معبد در دهلی نو بسته های رایگان غذایی بسته های جمعه به توزیع توسط Sewa Bharti سازمان در طول یک دولت تحمیلی در سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19. (پراکاش سینگ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

این دولت است که با توجه به تصمیم گیری های آینده از آن 40 روز مستند در روز یکشنبه. این اجازه را کارگران مهاجر و دیگر رشته مردم به ادامه سفر خود را در روز چهارشنبه به عنوان به خوبی به عنوان برخی از مغازه ها به بازگشایی و تولید و کشاورزی را از سر گرفت.

یک فضای تعطیلات enlivened آفریقای جنوبی خیابان ها به عنوان روز تعطیل عمومی است و همچنین زمانی که این کشور آغاز شده است و کاهش آن سخت مستند. برای اولین بار در پنج هفته نفر مجاز به راه رفتن خارج برای ورزش بین ساعت 6 صبح و 9 صبح و هزاران نفر با دستور ماسک صورت و نگه داشتن فاصله بود از راه رفتن را از طریق خیابان.

یک پلیس آفریقای جنوبی مسئول خدمات دستورات یک مرد برای پوشیدن یک ماسک صورت در Hillbrow ژوهانسبورگ در روز جمعه طی گشت مشترک با آفریقای جنوبی دفاع ملی نیروی پلیس آفریقای جنوبی خدمات و Johannesburg Metro, اداره پلیس. (میشل Spatari/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

برخی از آفریقای جنوبی خواهد بود قادر به بازگشت به کار در دسته های کوچک و بسیاری از کسب و کار را از سر محدود کردن عملیات. بسیاری از کارخانه ها می توانند رزومه عملیات در مرحله شروع با تنها یک سوم از کارکنان مجاز به بازگشت و آنها باید رعایت فاصله و دستورالعمل های دیگر.

حمل و نقل عمومی از جمله قطار و اتوبوس آغاز خواهد شد عامل با یک تعداد محدود از مسافران است. حتی با کاهش, آفریقای جنوبی, مستند باقی مانده است و سخت با فروش مشروب و سیگار مجاز است.

برزیل گزارش یک رکورد 7,218 موارد در 24 ساعت گذشته و 435 اضافی مرگ و میر. پرو مقامات در ضمن بسته مشغول بازار مواد غذایی در لیما پس از انبوه تست سریع تایید بیش از 160 موارد مثبت.

سازمان دیده بان | COVID-19 می تواند بیشتر شدید در افراد مبتلا به آسم:

افراد مبتلا به آسم هستند در خطر بالاتر ابتلا به COVID-19 اما عفونت می تواند منجر به علائم شدید. 0:52

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de