برنامه ریزی والدین درمانگاه در کنتاکی به سر سقط جنین

برنامه ریزی والدین درمانگاه در لوئیزویل, کنتاکی, قرار است برای از سرگیری خدمات سقط جنین در ماه مارس این سال پس از دولت سابق فرماندار قبلا رد شده درخواست خود را برای یک مجوز برای به کار گیرند.

برنامه ریزی والدین از ایندیانا و کنتاکی (PPINK) روز جمعه اعلام کرد که سقط جنین خواهد شد در کلینیک پس از آنها تا به حال دریافت مجوز موقت از کنتاکی دولت برای بهداشت و خانواده, خدمات, (CHFS).

این گروه می گوید مجوز را لویی مرکز بهداشت دوم ارائه دهنده سقط جنین در دولت است. قبل از آن EMW زنان مرکز جراحی در لوییویل تنها درمانگاه در دولت که در آن سقط جنین می تواند به دست آمده.

اعطای مجوز می آید پس از زمان دولت دموکراتیک رژیم صهیونیستی. اندی Beshear گفت PPINK در یک Jan. 3 نامه ای که سازمان تا به حال نه هر گونه نقض قوانین دولتی و آزاد بود به درخواست مجدد برای مجوز.

دولت سابق تحت کالیفرنیا ، مت Bevin حاضر به صدور مجوز برای PPINK به کار خود لویی درمانگاه در ماه اوت سال گذشته گفت که درمانگاه نقض کرده دولت موارد نقض چرا که آنها به درستی مجوز به کار خود امکانات سقط جنین بین Dec. 3 2015 Jan. 28, 2016. در آن زمان این درمانگاه انجام شده 23 سقط جنین در این نامه گفت: (pdf).

انکار آمد در میان جریان دادگاه فدرال نبرد بین PPINK و Bevin بیش از مجوز سازمان بوده و تلاش برای به دست آوردن پس از 2015. Bevin دولت شکایت سازمان ادعا که 23 سقط جنین در طول سال 2015 و 2016 انجام شد به طور غیر قانونی است و آنها سعی کرده بود به عجله مجوز نرم افزار در طول روزهای پایانی سابق رژیم صهیونیستی. استیو Beshear دولت. این سازمان تخلف را رد کرده است با توجه به گزارش های رسانه ها در آن زمان است.

Bevin بود و مقامش را از دست بدهد توسط رژیم صهیونیستی. اندی Beshear در ماه نوامبر سال گذشته است.

کریستین Charbonneau مدیر عامل شرکت PPINK استقبال از این خبر گفت که “همه مردم در کنتاکی سزاوار به خود بارداری تصمیم گیری و دسترسی به امن و قانونی سقط جنین.”

دسترسی به سقط جنین شده است یک موضوع ملی گفت و گو به عنوان بسیاری از قانونگذاران ایالتی اند و یا در حال آغاز به تصویب و یا دفاع از خود را در تصویب قوانین در دادگاه برای محدود کردن سقط جنین. این کشورها امیدوارند که پرونده های حقوقی می تواند یک خودرو را به چالش 1973 تصمیم مهم Roe v. Wade محافظت می کند که یک زن دسترسی به سقط جنین در دیوان عالی کشور است. چندین دادگاه ها در سراسر کشور در حال حاضر باطل قوانین مانند “ضربان قلب لایحه” مانند در کنتاکی.

در دیوان عالی کشور در حال آماده شدن برای شنیدن یک مورد در مورد قوانین ایالتی قرار داده است که محدودیت در سقط جنین. که در مورد می پرسد دادگاه برای تصمیم گیری که آیا یک قانون اساسی بار قرار داده شده در زنان به دنبال سقط جنین پس از لوئیزیانا به تصویب یک قانون که نیاز به پزشکان انجام سقط جنین به اعتراف امتیازات در عرض 30 مایل از جایی که این روش در حال وقوع بود.

ملت سقط جنین کاهش پیدا کرد و در سال های اخیر کاهش 26 درصد بین سال های 2005 و 2015 برای زنان بین 15 تا 44 سال با توجه به بنیاد خانواده کایسر.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de