Placido Domingo می گوید عذرخواهی به “تصور نادرست’, قطره اسپانیا نشان می دهد

“من احساس می کنم من باید به موضوع دیگری بیانیه برای اصلاح این تصور نادرست ایجاد شده توسط من عذرخواهی’ می گوید: خواننده اپرا از بیانیه های قبلی

منتشر شده 10:04 PM 27 فوریه سال 2020

به روز رسانی 10:04 PM 27 فوریه سال 2020

بیانیه. Placido Domingo که رو به چند اتهام آزار جنسی عذرخواهی برای “hurt” باعث به شاکیان گفته او را پذیرفت “مسئولیت کامل” برای اقدامات خود را. فایل عکس آتیلا Kisbenedek/AFP

“من احساس می کنم من باید به موضوع دیگری بیانیه برای اصلاح این تصور نادرست ایجاد شده توسط من عذرخواهی” کرد و در بیانیه ای گفت که او تا به حال خارج از La Traviata در مادرید تئاتر واقعی و خواهد همین کار را با هر یک تئاتر یا اپرا هاوس “است که ممکن است مشکلات” با حضور او.

آخرین بیانیه ای که دو روز پس از 79 سال که چهره های متعدد اتهامات آزار جنسی عذرخواهی برای “hurt” باعث به شاکیان گفته او را پذیرفت “مسئولیت کامل” برای اقدامات خود را.

حداقل 20 زنان متهم دومینگو از زور بوسیدن, گرفتن یا نوازش کردن آنها در حوادث قدمت آن به سال 1980 و در روز سه شنبه AGMA اتحادیه گفت: یک داخلی پروب در بر داشت طبقه تنور-تبدیل-باریتون تا به حال درگیر در یک الگوی نامناسب “فعالیت”.

اما اسپانیایی megastar که اولیه عذرخواهی نیست به طور خاص تایید هر یک از این اتهامات در پنجشنبه اصرار بیانیه خود بوده است اشتباه گرفته است.

“من می دانم آنچه من انجام نداده اند و من آن را انکار دوباره. من هرگز رفتار پرخاشگرانه با هر کسی و من هرگز انجام هر چیزی به مانع یا مانع هر کسی حرفه ای” او در بیانیه ای گفت:.

“من عذرخواهی صادقانه بود و از ته قلب به هر یک از همکاران که من می تواند صدمه دیده اند به هیچ وجه چیزی به من گفت یا انجام داد. به من نشان داده اند در بسیاری از موارد آن را هرگز به من توجه به صدمه زدن یا توهین به هر کسی.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im