Pinoy مبارزان MMA به دنبال راه هایی برای زنده ماندن

SURVIVAL MODE. Rene Catalan (top) admits that Filipino fighters need to look for other ways to earn money. Photo from ONE Championship

حالت زنده ماندن. رنه کاتالان (بالا) اذعان می کند که فیلیپینی مبارزان باید به دنبال راه های دیگر برای به دست آوردن پول است. عکس از یک قهرمانی

مانیل فیلیپین – در حالی که متعدد سازمان های ورزشی و لیگ عملیات خود را متوقف میان COVID-19 بیماری همه گیر جهانی مخلوط هنرهای رزمی (MMA) شده است کاوش گزینه های در تلاش برای شناور باقی می ماند.

با خود منابع اصلی درآمد در حال حاضر به شدت کوتاه, فیلیپینی, MMA ورزشکاران خود را در مواجهه با جنگ های مختلف به عنوان آنها وفق دهند به یک هنجار جدید در طول بهداشت جهانی بحران.

تیم Lakay به طور موقت بسته شد و مرکز آموزش در لا ترینیداد, Benguet پس از دولت فیلیپین اجرا در یک جامعه پیشرفته قرنطینه در Luzon برای جلوگیری از شیوع بیماری است که ثبت بیش از 4000 موارد با نزدیک به 300 تلفات در این کشور که از پنج شنبه, مارس 12.

در حال حاضر تیم Lakay گرفتن صبر و انتظار رویکرد به عنوان بسیاری از علامت Sangiao باارزش بخش آموزش در خانه های مربوطه.

“در حال حاضر ورزشگاه بسته شده است. من شده اند در خانه ماندن از مستند اجرا شد. اما یک استثنا. اگر یکی از ورزشکاران ما را به یک مبارزه ارائه دهد که تنها زمان است که ما می توانید برای باز کردن ، ما به او اجازه استفاده از آن را برای آموزش در حالی که من با نظارت خود و یا آماده سازی” Sangiao گفت.

در حالی که تیم Lakay مجبور است برای پیدا کردن راه های خلاق به ماندن نبرد آماده در وسط همه گیر آن است که همان داستان 315 کیلومتر دور از مشهور پایدار را پایه اصلی به عنوان رنه کاتالان نیز تا به حال برای آموزش لازم است تنظیمات برای گروه خود را.

در بخش شمالی از کشور COVID-19 نیز فلج کل مترو مانیل موثر بر کاتالان سیستم مبارزه در مکتی سیتی.

به عنوان Luzon گسترده مستند تنها مجاز موسسات ارائه نیازهای اساسی به عمل کاتالان تا به حال هیچ انتخاب دیگری اما به درهای خود را به عموم مردم است.

“ما در حالت زنده ماندن در حال حاضر به صداقت” 41 ساله grizzled کهنه شده است. “این دشوار است چرا که ما باید به دنبال راه های دیگر برای به دست آوردن پول است. مبارزه ما است امرار معاش. زمانی که جهان متوقف شد و ما نیز متوقف شده است. البته ما امیدواریم که این به زودی پایان خواهد رسید.”

کاتالان ممکن است خود محروم مشتریان به طور منظم از پیوستن به او در آموزش به عنوان یک اقدام احتیاطی اما زندگی در می رود برای او و ثبات خود را از مبارزان از جمله برادر کوچکترش رابین کاتالان و Jomary تورس.

“برای ما نگه داشتن در آموزش حتی اگر هیچ برنامه ریزی شده مطابقت چرا که ما فقط در حال انتظار برای رفتن سیگنال از ما پروموتر به رقابت دوباره” او گفت:. “من فکر می کنم این تنها راهی است که ما می توانید کسب درآمد در طول این بحران است.”

هر دو Sangiao و کاتالان دریافت دلخراش اخبار هفته گذشته هنگامی که یک قهرمانی head honcho Chatri Sityodtong تصمیم گرفتند برای به تعویق انداختن ارتقاء دو بسته-درب رویدادهای این ماه آوریل است.

“نگرانی برای ایمنی بسیار مشهود است. من ستایش آنها را برای آن. اما در همان زمان آن را غم انگیز است. ما به شدت به آن نیاز دارید” کاتالان اعلام کرد.

به بدبختی مرکب از دو مربیان جمهور رودریگو Duterte تمدید Luzon مستند تا آوریل 30, از, اصلی, مارس 12.

در اوایل این ماه, بازی و سرگرمی, تخته (GAB) ساخته شده یک قدم با پیشنهاد شامل بوکسورهای حرفه ای و دیگر دست اندرکاران ورزش های رزمی و همچنین مربیان خود در میان ذینفع دولت اجتماعی بهبود برنامه.

با توجه به گزارش های دروغ گفتن رئیس باهم میترا حال هماهنگی با وزارت رفاه اجتماعی و توسعه برای سرعت بخشیدن به روند.

به عنوان او دعا می کند که این مصیبت می یابد و پایان آن به زودی کاتالان مردم را به هوشیار و سالم رعایت شیوه های مبارزه با این ویروس در حالی که نگه داشتن ایمان برای دریافت از طریق این زمان دشوار است.

“به من همکار فیلیپینی, سالم ماندن. افزایش ایمنی خود را. پیدا کردن یک راه برای ورزش کردن حتی اگر شما قفل شده است و در خانه” او توصیه می شود. “و مهم ترین چیزی که از همه آنها این است که ما همیشه باید اعتماد به خدا. همه ما از این طریق دریافت کنید.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de