هفته پس از اعلام به شاتر صدها فروشگاه در سراسر ایالات متحده, Pier 1 Imports اعلام کرد که پرونده فصل 11 ورشکستگی و تایید برای وام دهندگان به خرید تگزاس مبتنی بر خرده فروش.

“ما در حال حرکت به جلو در این روند با حمایت از ما وام دهندگان و خوشحالیم که با علاقه اولیه ما به عنوان شرکت در بحث و مذاکره با خریداران بالقوه” رئیس اجرایی رابرت Riesbeck در بیانیه ای گفت.

تشکیل پرونده گفت طراحی شده است برای ارائه اسکله 1 با انعطاف پذیری بیشتر و زمان آن را به عنوان کار می کند به جلو بروید با فروش Riesbeck توضیح داد و اضافه کرد که شرکت او را “کار برای باز کردن اضافی ارزش برای ذینفعان ما.”

ماه گذشته این شرکت گفت: این امر نزدیک حدود 450 فروشگاه در سراسر ایالات متحده و همچنین تعطیل کردن مراکز توزیع. اخراج شدند همچنین اعلام کرد در مقر آن در فورت ورث تگزاس, گزارش آسوشیتد پرس.

در زمان های زنجیره ای به نام Riesbeck به عنوان مدیر عامل.

اسکله 1 نیز آغاز رسیدگی به ورشکستگی در کانادا. آن را در تمام فروشگاه های خود را در سراسر کشور است.

در آن دوشنبه بیانیه های زنجیره ای آن گفت: “با دریافت تعهد از حدود 256 میلیون دلار بدهکار در اختیار داشتن منابع مالی از بانک مرکزی امریکا N. A., ولز فارگو, انجمن ملی و Pathlight سرمایه LP.” حرکت آن را “نقدینگی کافی” برای حمایت از عملیات و فرآیند فروش.

Riesbeck افزود: “ما همچنان به خدمت به مشتریان بدون در نظر گرفتن چگونه و از کجا آنها با سبک و ارزش و انتخاب کالا و آنها می خواهند که ما حرکت را از طریق این فرایند و ما متعهد به کار یکپارچه با فروشندگان ما و همکاران. ما قدردانی از تعهد مداوم از همکاران ما که تلاش در ارائه به مشتریان وفادار ما با تجربه انتظار آنها از ما با نام تجاری مهم برای ما موفقیت و آینده اسکله 1.”

اسکله 1 انتظار مهلت ارسال واجد شرایط مناقصه به اطراف مارس 23 تأثیر زنجیره ای مانند Payless Walgreens, خانواده, دلار, و فرد است.

می آید پس از حدود 9,300 فروشگاه بسته در سراسر ایالات متحده در سال 2019 با توجه به یک گزارش (pdf). Coresight تحقیقاتی که منتشر شده خود را تا پایان سال گزارش بسته شدن فروشگاه ها گفت: 5,844 فروشگاه های بسته در سال 2018 است. در 2019, 9,302 فروشگاه های گزارش شده برای تعطیل شده اند و یا قرار بود تعطیل شود که 59 درصد افزایش یافت و تا سال 2018 است. Payless ShoeSource دچار بدترین بسته شدن 2,100 فروشگاه.

در این گزارش که 4,392 فروشگاه جدید افتتاح شده در سراسر ایالات متحده است. دلار به طور کلی باز نزدیک به 1000 دلار درخت باز 348, خانواده, دلار افتتاح 202, Aldi باز 159 و تعدادی دیگر از مارک های فوق که توقیف فروشگاه نیز افتتاح مکان جدید با توجه به گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de