فیزیکی مدرسه باز ممکن است افزایش coronavirus انتقال در شورای ملی مقاومت

AT RISK. In this file photo, students attend a flag raising ceremony before singing the national anthem at a government school in Manila on June 2, 2014. File photo by Jay Directo/AFP

در معرض خطر است. در این فایل عکس دانش آموزان شرکت در بالا بردن پرچم, مراسم, قبل از آواز خواندن سرود ملی در یک مدرسه دولت در مانیل در ژوئن 2, 2014. فایل عکس توسط جی Directo/AFP

مانیل فیلیپین – انتقال رمان coronavirus انتقال ممکن است افزایش یابد باید چهره به چهره در کلاس های باز در مترو مانیل مدارس در ماه اوت و سپتامبر کارشناسان در دانشگاه فیلیپین (تا) گفت: در آخرین گزارش خود در بحران بهداشت و درمان.

تا COVID-19 همه گیر تیم پاسخ در آخرین گزارش منتشر شده در پنج شنبه, مه 7 برآورد اثرات باز کردن مدرسه در منطقه سرمایه ملی پس از بلند کردن اجسام از مستند.

به عنوان روز پنج مترو مانیل ثبت 5,614 coronavirus موارد و یا بیش از نیمی از کشور را 10,343 موارد تایید شده.

کارشناسان خود را تجزیه و تحلیل و توصیه های مبتنی بر این فرض است که کالج ها و دانشگاه ها باز می شود در تاریخ 15 اوت و ابتدایی و مدارس باز خواهد شد در سپتامبر 1.

این تجزیه و تحلیل همچنین کشور مبتنی بر زمان تست تشخیص میزان و یک سناریو که در آن 10,000 آزمون در روز انجام می شود.

تا پروفسور پیتر جولیان Cayton, یکی از نویسندگان این مطالعه گفت که به طور معمول یک فرد با COVID-19 – با یا بدون علائم ممکن است انتقال این بیماری به دو نفر دیگر به طور متوسط.

و توضیح داد که چگونه آن را با این نسخهها کار در زندگی واقعی سناریو Cayton گفت که در یک کلاس درس از 50 نفر از دانش آموزان, اگر دانش آموز بیمار است و انتظار می رود بیشتر دانش آموزان می شود بیمار 10 تا 14 روز بعد. نویسندگان با اشاره به این مثل تعداد coronavirus به عنوان R=2.

این مطالعه گفت: “هدف نهایی” از دولت این است که به آوردن مثل شماره “را به کمتر از 1 یا نزدیک به 0 تا واکسن کشف شده است.”

این گزارش اشاره کرد که از لحاظ جسمی باز شدن تمام مدارس در مترو مانیل “ممکن است افزایش انتقال COVID-19 R مقادیر بزرگتر از 1 است.”

این است زیرا با توجه به مطالعه آن 0-20 دارای بیشترین تعامل با همه گروه های سنی (56%) و با سالمندان (49%).

“نتیجه این است که جوان سالخورده 0-20 که دارای بیشترین تعامل با همه گروه های سنی و به خصوص با یک احتمال بالا آوردن صفحه اصلی عفونت از مدرسه و از دیگر ارتباطات اجتماعی که عمدتا بدون علامت و یا فقط نشان دادن علائم خفیف تر و آسیب پذیرتر از اعضای خانواده خود را” کارشناسان ” گفت.

ادامه تعلیق چهره به چهره در کلاس تا پایان سال ممکن است در ادامه به کاهش انتقال ویروس به “نزدیک اما نه لزوما برابر با صفر ارزش” تا پایان سال 2020 است.

تا COVID-19 همه گیر تیم پاسخ در مارس توصیه می شود به رئیس جمهور رودریگو Duterte تعلیق از کلاس ها تا ماه دسامبر سال 2020 شامل گسترش COVID-19.

تا کارشناسان گفت: نتایج حاصل از مطالعه خود را حمایت از طرح دولت به دقت مطالعه بازگشایی مدارس. (بخوانید: آموزش و پرورش, کارگران گروه ارائه می دهد دستورالعمل های امن بازگشایی کلاس)

“در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به انطباق به صورت عادی ارائه آموزش با محدود تعامل فیزیکی. حق آموزش و پرورش نباید به سادگی از آنجا که مدارس تعطیل هستند” آنها گفت.

مخالفت با افتتاح کلاس

زمانی که وزارت آموزش و پرورش (DepEd) اعلام کرد تصمیم خود را برای باز کردن کلاس های در اوت 24, برخی از سهامداران حمایت از حرکت می کند اما بسیاری دیگر مخالف آن گفت: سیستم آموزش و پرورش به طور کامل آماده برای مدیریت کلاس در طول coronavirus بیماری همه گیر. (سازمان دیده بان: Rappler بحث: آموزش و پرورش در زمان coronavirus)

بسیاری با اشاره به این که کشور هنوز آماده نیست برای جایگزین سیستم یادگیری که DepEd است فشار برای با استناد به عدم اتصال به اینترنت پایدار در این استان و نیاز به قابل اعتماد مخابرات زیرساخت ها است. (بخوانید: در طول pandemic, دانشجو, صعود یک کوه به ارسال کلاس نیاز)

یک گروه از مدارس خصوصی صدا زنگ بر ادامه تعلیق از کلاس و گفت که بیش از 400 ، 000 آموزش پرسنل در حال حاضر تحت تاثیر مستند.

“آنها یا دریافت کاهش می یابد پرداخت در حال حاضر و یا آنها دیگر پرداخت در توجه به” هیچ کار بدون پرداخت “طرح” شورای هماهنگی خصوصی, آموزشی, انجمن, مدیر عامل جوزف Noel Estrada گفت Rappler در 27 آوریل.

به گفته وزیر آموزش و پرورش Leonor Briones, مدارس خصوصی که می خواهید برای باز کردن کلاس ها در ماه ژوئن ممکن است انجام دهد پس اگر مجاز توسط دولت نیروی کار و باید به دنبال سلامت پروتکل های ایمنی.

کمیسیون آموزش عالی در ضمن گفت که دانشگاه ها و کالج اجرای “انعطاف پذیر” یادگیری ممکن است شروع سال تحصیلی 2020-2021 در ماه اوت است. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de