مقامات می گویند یک زن 22 ساله به ضرب گلوله یک ققنوس فرمانده پلیس و زخمی شدن دو تن دیگر از افسران به عنوان آنها سعی در حذف او را از خانه هم اتاقی خود شکایت او اقدام نامنظم.

Cmdr. گرگ Carnicle یک زن 31 ساله پلیس کهنه کار بود که در مجموعه ای به بازنشسته در پاییز و دو تن دیگر از ماموران به ضرب گلوله کشته شدند در شب مارس 29 به عنوان آنها راه می رفت طبقه بالا در خانه پس از یعقوب Emry Mcilveen حاضر به ترک گفت ققنوس سخنگوی پلیس Sgt. مرسدس ثروت.

Mcilveen باقی مانده در خانه چند ساعت پس از مجروح افسران برداشته شد. او در نهایت راه می رفت از خانه مسلح با تفنگ و کشته شده توسط پلیس.

افسر ماریسا Dowhan سه سال پلیس کهنه سرباز و افسر Alicia هوبرت که نزدیک به دو سال از خدمات در حال انتظار برای زنده ماندن خود زخم گلوله, مقامات گفت.

این معلوم نیست چه رفتار نامنظم باعث Mcilveen را هم اتاقی به او لگد کردن.

ثروت وجود دارد گفت: در ابتدا هیچ نشانه ای است که همه چیز را به نوبه خود بد است. Mcilveen باقی مانده است آرام و تعاونی به عنوان افسران کمک Mcilveen حمل وسایل خود را بیرون از خانه است.

Phoenix-3 Officers-Shot-
افسران ایمن سازی محیط در نزدیکی صحنه یک تیراندازی در فونیکس Ariz., در تاریخ 29 مارس سال 2020 است. (راس فرانکلین/عکس از آسوشیتدپرس)

اما پس از آن Mcilveen متوقف همکاری او به عنوان ناودان درب به خانه و چپ افسران خارج است.

Carnicle, 56 و دو تن دیگر از افسران و سپس وارد خانه شدند و بالا رفتن از پله ها که Mcilveen آمد از طبقه بالا اتاق و آتش گشودند.

صدمات جلوگیری ماموران از خارج شدن از خانه دیگر افسران رفت داخل و کمک به آنها.

Carnicle که جان سالم به در با همسر و چهار فرزند بالغ مشغول به کار در چندین موقعیت خود را در اداره پلیس اخیرا نظارت بر شب و آخر هفته عملیات گشت.

ققنوس رئیس پلیس Jeri ویلیامز گفت که او با نزدیک شدن به تابستان گذشته توسط Carnicle در مورد به پایان رساندن کار خود را به عنوان یک وظیفه فرمانده افسران گشت.

“از آن صحبت می کند جلد به سرسختی خود به اخلاق کار خود را به این واقعیت است که او تا به حال یک افسر پلیس گفت:” ویلیامز که می دانستند Carnicle برای 30 سال است. “و که در آن او می خواست به پایان کار خود را.”

بریت لندن جمهور ققنوس اجرای قانون انجمن اتحادیه به نمایندگی از افسران گفت: Carnicle بود او را سرپرست 20 سال پیش و نشان داد که چگونه او در زمان یک علاقه واقعی در زندگی از دیگر افسران.

زمانی که در لندن دختر جوان تا به حال بهداشت و درمان اضطراری Carnicle نشان داد تا در بیمارستان با یک خرس عروسکی و منتظر با خانواده اش. “که با من طنین انداز برای بقیه زندگی حرفه ای من” لندن گفت. “شما نمی پیدا کردن این نوع از مراقبت در این سخت مرد جهان است که کار میکنیم.”

Phoenix Officers Shot
مأموران اجرای قانون ایستاده در خارج از صحنه مرگبار تیراندازی در فونیکس در تاریخ 30 مارس سال 2020 است. (مت نیویورک/عکس از آسوشیتدپرس)

Carnicle خانواده منتشر شد یک بیانیه عمومی از طریق اداره پلیس توصیف او را به عنوان یک فداکارانه مردی بود که همیشه وجود دارد برای خانواده و دوستان همکار افسران و دیگران.

“ما می دانیم که او را زنده از طریق شخصیت و عشق او ساخته شده است در خانواده ما. ما قوی هستند زیرا از او و ما بهترین های ما به زندگی را به کمال به افتخار او” خانواده گفت.

جدید ترین مرگ ققنوس افسر پلیس در حین انجام وظیفه شد و در مارس 2019 زمانی که افسر پل توماس رادرفورد زده بود توسط یک وسیله نقلیه است.

آخرین افسران کشته شده توسط تیراندازی شد افسر دیوید ون گلاسر در مارس 2016 و کارآگاه جان توماس هابز در مارس 2014.

توسط ژاک Billeaud

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de