فیلیپین coronavirus موارد افزایش به 9,485, مرگ و میر می رسد 623

CASES RISE. Health workers at the COVID-19 express lane of the Amang Rodriguez Memorial Medical Center in Marikina City, on April 7, 2020. File photo by Darren Langit/Rappler

موارد افزایش است. سلامت کارگران در COVID-19 express lane از Amang رودریگز یادبود مرکز پزشکی در Marikina City در 7 آوریل سال 2020 است. فایل عکس دارن Langit/Rappler

مانیل فیلیپین – وزارت بهداشت (DOH) اعلام کرد که 262 بیشتر فیلیپینی آزمایش مثبت برای coronavirus آوردن تعداد موارد تایید شده در فیلیپین به 9,485 از دوشنبه, مه 4.

از 262 جدید موارد 122 ثبت شد در مترو مانیل در حالی که 88 یافت شد در Central Visayas. DOH گفت: 52 بیشتر موارد شمارش شدند در مناطق دیگر.

مرگ و میر به علت COVID-19 گل رز به 623 پس از 16 جدید میلادی به ثبت رسید.

DOH گفت: یکی دیگر از 101 بيمار را بهبود آوردن تعداد کل بهبود به 1,315.

افزایش موارد می آید به عنوان Metro Manila وارد آن 8 هفته در مستند زودتر اجرا شامل گسترش coronavirus.

رئیس جمهور رودریگو Duterte زودتر تصمیم به تمدید دوباره این مستند اعمال شده در مترو مانیل و دیگر نقاط Luzon در آوریل 15. خارج Luzon, مستندات نیز اجرا شده در سبو استان از جمله شهر سبو, عتیقه, Iloilo, Davao del Norte, و, Davao City, تا زمانی که ممکن است 15.

در ضمن سایر استانها و شهرستانها در نظر گرفته متوسط یا کم خطر شیوع بیماری رعایت کلی جامعه قرنطینه.

دولت با هدف انتقال مناطق تحت یک جامعه پیشرفته قرنطینه به طور کلی جامعه قرنطینه پس از آوریل 16, اما آن را مانیتور اپیدمیولوژیک روند و همچنین به عنوان تست کشور و بهداشت و درمان ظرفیت قبل از تصمیم گیری چگونه به جلو حرکت کند.

در میان برنامه های در حال pioritized توسط دولت آن گسترش coronavirus تست برنامهکه در آن سلامت کارگران و افراد در نظر گرفته شود “در معرض خطر” از ابتلا به این بیماری خواهد بود اولویت بندی در تست.

کارشناسان بهداشت و درمان زودتر گفت: گسترش آزمایش بسیار مهم است به وضوح درک میزان این بیماری را در شهرستان – چیزی مقامات طوفان یا گرداب شدید در تلاش برای رسیدن به ماه پس از شیوع آغاز شده است. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de