پلیس فیلادلفیا رزومه کاری بازداشت های غیر خشونت آمیز و جنایات پایان دادن به بحث COVID-19 سیاست

مقامات در فیلادلفیا گفت: آنها از سر گرفته خواهد دستگیری متهمان به صورت غیر خشونت آمیز جنایات متوقف بحث اورژانس COVID-19 دستگیری, سیاست, پس از افزایش دزدی و سرقت با توجه به گزارش های متعدد.

اداره پلیس فیلادلفیا گفت: در روز جمعه که آن را به پایان بحث برانگیز سیاست های اعمال شده در مارس برای به حداقل رساندن گسترش COVID-19 بیماری ناشی از CCP (چینی حزب کمونیست (CCP) ویروس رمان coronavirus پدید آمده است که از چین در اواخر سال گذشته. تحت موقت سیاست در حال حاضر لغو افسران بازداشت مظنون در برخی جنایات املاک فقط به اندازه کافی بلند خود را به اثر انگشت و شناسایی آنها قبل از اجازه دادن به آنها را با هدف پر کردن اتهامات بعد از آن.

کمیسر پلیس دانیل یاغی در بیانیه ای گفت: جمعه به عنوان ذکر شده توسط CBS فیلادلفیا که سیاست پیش بینی شده بود به عنوان یک اقدام موقت است که می تواند تنظیم شود تا شرایط تغییر کند.

“در آن زمان از تغییر گروه روشن بود که در لیست جرائم منوط به بررسی و تجدید نظر به عنوان شرایط ادامه به تکامل” یاغی گفت: CBS گزارش. “قابل پیش بینی شرایط باید در حقیقت تحول در پویا مد. بر این اساس ما باید بررسی فعلی ما پروتکل را ساخته اند و چندین تنظیمات.”

این تغییر سیاست رانده است, در بخش, توسط افزایش در خرده فروشی دزدی در کسب و کارهای کوچک و منازل به قصد سرقت مرتکب شده تکرار مجرم بخش گفت: در بیانیه ذکر شده توسط Philadelphia Inquirer.

Epoch Times Photo
فایل عکس نشان دادن یک افسر پلیس نظارت بر فعالیت های در نزدیکی محل اقامت در حالی که در پاسخ به یک تیراندازی در فیلادلفیا, پن., در اوت. 14, 2019. (علامت Makela/گتی ایماژ)

اصلاح دستگیری روش دیگر نمی خواهد اعمال شده به شرح زیر مشخص جرائم با توجه به Fox29: سرقت, سرقت از خودرو و سرقت از فرد سرقت خودرو و خرده فروشی سرقت.

فیلادلفیا سیاست از رفتن نرم در انواع خاصی از جرم و جنایت جلب انتقاد از برخی از ساکنان و کسب و کار که به آن استدلال می کنند که منجر به افزایش بی قانونی است. یک گروه 20 نفره از فیلادلفیا تجار گفت ABC6 به تازگی است که این سیاست ها منجر به افزایش دزدی از مغازه گاهی اوقات توسط اوباش.

“مردم هستند که در آنها در حال بارگیری کیسه های خود را و آنها در واقع به ما می گوید که آنها در حال not gonna get locked up,” تاجر Sukhvir Thinb گفت ABC6.

“این یک بی قانون شهر آن را به غرب وحشی. این چیزی است که اتفاق می افتد در اینجا” گفت: Vincent امانوئل خزانه دار از دره دلاور صاحبان حق رای انجمن در اظهارات به ABC6.

برادرانه منظور از پلیس تسلیم 5 رئیس جمهور جان McNesby گفت: محقق است که با “جرم احتمال زیاد به سنبله” در ماه های تابستان “ما به خوبی آموزش دیده افسران متعهد به نگه داشتن این شهر را امن ما درک می کنیم نیاز به محوری و شروع به شدت به مبارزه با جرم و جنایت است که تأثیر همه محله ها.”

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de