یک دادگاه تجدید نظر فدرال اجازه داده فیلادلفیا به اجرای قانون است که نوار کارفرمایان از درخواست کارکنان آینده نگر در مورد حقوق و دستمزد خود را تاریخ.

سه قاضی پنل ایالات متحده دادگاه تجدید نظر به 3 مدار حکم به نفع شهر (pdf) در پنجشنبه معکوس پایین تر دادگاه دستور مقدماتی مسدود کردن یک ماده از دستمزد حقوق صاحبان سهام فرمان از رفتن به اثر.

فرمان به قانون امضا شده بود در Jan. 2017 و پس از تصویب این قانون به اتاق بازرگانی بیشتر فیلادلفیا و کسب و کار خود اعضا به چالش کشیده قانون در یک دادگاه فدرال با این استدلال که دو نفر از مفاد آن را نقض متمم اول قانون اساسی است. شهر ادعا می کند که این فرمان را رسیدگی درک تفاوت دستمزد بین زنان و مردان در فیلادلفیا.

یکی از مفاد این تحقیق ارائه ممنوع کارفرمایان از درخواست متقاضیان کار در مورد دستمزد تاریخچه. دوم “اعتماد” شرط در ضمن آن را غیر قانونی برای کارفرمایان به تکیه بر دستمزد تاریخچه متقاضی کار برای تعیین دستمزد برای متقاضی در هر مرحله از فرایند اشتغال.

نقض فرمان موضوع کارفرمایان به حقوق مدنی و مجازات های کیفری از جمله تا 2000 دلار خسارت تنبیهی در هر نقض و اضافی 2000 دلار و 90 روز حبس برای یک تکرار جرم.

در مورد اتاق استدلال کرد که شهر نیست نشان می دهد که چگونه آن فرمان را برآورده هدف آن اضافه کرد که این شهر به تصویب قانون “تنها با barest قانونی پرونده” و تا به حال ارائه نشده است شواهد کافی برای نشان دادن که قانون خواهد بیشتر این شهر را هدف.

دادگاه منطقه ای برگزار شد که در این تحقیق ارائه نقض متمم اول قانون اساسی بیان حقوق کارفرمایان و اعطا دستور مقدماتی که برای ارائه این دادگاه را تایید کرد تکیه ارائه کرد و گفت که آن را نمی تاثیر گفتار.

روز پنج شنبه در این حکم نظر اکثریت نوشته شده توسط قاضی تئودور McKee معکوس پایین تر تصمیم دادگاه برای جلوگیری از این تحقیق ارائه اجازه می دهد هر دو مفاد این فرمان برای رفتن به اثر.

این شهر دموکراتیک شهردار جیم کنی در بیانیه ای گفت او خوشحال بود با 3 مدار حاکم.

لیز کشتی مجلسی معاون رئیس دولت در امور قانونگذاری گفت: عصر فردا در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که آنها نا امید شدند حاکم.

“ما به وضوح نا امید, اما همانطور که ما بررسی دادگاه نظر و بالقوه در مراحل بعدی ما مشتاقانه منتظر ادامه مولد گفتگو با شهر در این مسئله مهم” کشتی گفت.

کشورهای دیگر امضا کرده اند قوانین مشابه در سال های اخیر از جمله نیویورک (pdf), ماساچوست و نیوجرسی.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de