مطالعه فاز 2 چشم برای یکی از پیشرو COVID-19 واکسن نامزدهای

یکی از تنها پنج COVID-19 واکسن در آزمایشات انسانی می تواند وارد فاز دو این تابستان به عنوان محققان گسترش آزمایش جمعیت به مطالعه اثر نامزد در افراد مسن است.

مدرن را واکسن آزمایش شده در افراد سالم از 18 سال تا 55 سال سراسر سه دوز: 25 میکروگرم در 100 میکروگرم و 250 میکروگرم است. فاز یک مطالعه در حال گسترش است و در حال حاضر شامل تست های مختلف سطوح دوز در دو گروه مختلف: یک گروه متشکل از بزرگسالان از 56 تا 70 و از سوی دیگر با بزرگسالان 71 سال و بالاتر است.

“ما مشتاق به یادگیری به عنوان آنجا که ما می توانیم از نظر ایمنی و اضطراری نظر در جوامع مختلف با توجه به جوامع مختلف متفاوت است که بیشترین آسیب پذیر به ویروس” مدرن, مدیر عامل شرکت استفان Bancel گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی در روز جمعه.

Bancel گفت: در اوایل این هفته که افراد مسن ممکن است نیاز سالانه واکسن شات از آنجا که سیستم ایمنی بدن و افزایش چشمگیر طول زمان است.

Epoch Times Photo
یک داروساز می دهد جنیفر Haller ضربه اول در اولین مرحله ایمنی مطالعه کارآزمایی بالینی بالقوه واکسن برای COVID-19 در Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت در سیاتل در تاریخ 16 مارس سال 2020 است. (تد S. وارن/عکس از آسوشیتدپرس)

تلاش برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن رو افزایش روز پنج شنبه زمانی که پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) بخشی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعطا مدرن تا $483 میلیون. بودجه را پشتیبانی بعد از آزمایش های بالینی و همچنین پوسته پوسته شدن تا تولید واکسن و قطعات لازم برای ساخت دوز. مدرن استخدام تا 150 کارمندان جدید در ایالات متحده در این سال عمدتا در توسعه بالینی.

“بردا هدف این است که یک واکسن در دسترس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و در حال حاضر آماده برای مرحله پیشرفته بالینی و تولید در مقیاس بالا در حالی که فاز یک در جریان است می تواند ماه تراش توسعه COVID-19 واکسن” بردا مدیر ریک روشن در بیانیه ای گفت.

هنگامی که اطلاعات ایمنی و ايمنی زايی اطلاعات در دسترس پژوهشگران در ورود به فاز دو دادگاه در سه ماهه دوم سال 2020 است.

محققان امیدوارند این واکسن نشان می دهد که توانایی القاء خنثی تيتر یا آنتی بادی است که می تواند بلوک CCP (دیروز) virus از تکرار در یک سازگار و قابل توجهی اساس. به دنبال در اطلاعات از محاکمه و همچنین داده ها را از منابع دیگر مانند حیوانات آزمایش محققان را با دقت اشاره کردن پادتن که واکسن انتظار می رود برای تولید و ببینید که اگر آن را منطبق با واکسن.

Epoch Times Photo
یک سرنگ حاوی شات اول داده شده در مرحله اول ایمنی مطالعه کارآزمایی بالینی بالقوه واکسن برای COVID-19 در Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت در سیاتل در تاریخ 16 مارس سال 2020 است. (تد S. وارن/عکس از آسوشیتدپرس)

اگر این سطح رسیده است که قادر می سازد شروع آزمایشات بالینی با نقطه انتهایی در اواخر تابستان مدرن مقامات گفت: در تماس است.

مدرن را واکسن در یک mRNA پلت فرم و طراحی شده با استفاده از دنباله ای از CCP ویروس به عنوان مخالف حاوی ویروس خود را. آن را شامل “encoding برای prefusion تثبیت شکل سنبله (ع) پروتئین” با توجه به شرکت.

این واکسن به سرعت توسعه یافته پس از چین منتشر شد این ویروس به ترتیب در ماه های ژانویه و اولین داوطلبان دریافت دوز در مارس 16. آنها به صورت تصادفی انتخاب و از طریق ارسال مطلب در سایت Facebook و وب سایت های دیگر.

موسسه ملی بهداشت کمک کرد Moderna توسعه و نامزد مرحله آزمایشی در حال اجرا توسط سیاتل Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت.

فاز یک اولین گروه تا به حال 45 نفر. فاز دو خواهد شد که چند صد نفر; یک فاز و سه آزمایشی, آزمایشی میله میله برای پاییز می باشد حتی بیشتر افراد و به طور بالقوه شامل آزمایش های خارج از ایالات متحده است.

اولین مدرن را مورد تایید واکسن خواهد بود در سال آینده Bancel است گفت: در خط با پیش بینی از شرکت های دیگر.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de