PH نیروی دریایی christens همیشه اول با نام تجاری جدید بادبان دار BRP خوزه ریزال

TOP WARSHIP. The Philippine Navy's brand new frigate BRP Jose Rizal. Photo from the Philippine Navy

بالا کشتی جنگی. فیلیپین نیروی دریایی با نام تجاری جدید ناوچه BRP خوزه ریزال. عکس از نیروی دریایی فیلیپین

مانیل فیلیپین – پزوی فیلیپین نیروی دریایی در جمعه, جولای 10, راه اندازی اولین-همیشه با نام تجاری جدید ناوچه در Alava اسکله در سوبیک, Zambales.

تعمید Barko ng Republika ng فیلیپین (BRP) خوزه ریزال به افتخار فیلیپینی قهرمان کره جنوبی-ناوچه ساخته شده است که اولین هدف ساخته شده موشک مجهز به کشتی در فیلیپین ناوگان. این ضد هوایی و ضد سطحی و ضد زیر دریایی و جنگ الکترونیک قابلیت های.

“تاریخچه گشوده برای فیلیپین نیروی دریایی که در حال حاضر در آن موجودی معتبر کشتی جنگی است که در تاریخ همتراز با دیگر نیروی دریایی جهان” نیروی دریایی در بیانیه ای گفت.

وزیر دفاع Delfin Lorenzana رهبری راه اندازی مراسم به جای رئیس جمهور رودریگو Duterte.

“ما وقف این کشتی به افتخار قهرمان ملی ما Dr خوزه ریزال که ممکن است شامل حال هر کسی که بادبان او با غیرت میهن پرستی و عشق به کشور” Lorenzana گفت: در سخنرانی خود.

مجموعه ای برای شرکت در درگیریهای حاشیه اقیانوس آرام تمرینات نیروی دریایی در آب های هاوایی در ماه اوت BRP خوزه ریزال (FF150) استفاده خواهد شد “صرفا برای مقاصد دفاعی,” Lorenzana اضافه شده است.

“امروز آغاز دوره جدیدی از توسعه و تحول برای ما فیلیپین نیروی دریایی” Duterte گفت: در قبل از سخنرانی های ضبط شده به عقب در این رویداد است.

نیروی دریایی پرچم افسر در فرماندهی معاون دریاسالار جیووانی کارلو Bacordo محور BRP خوزه ریزال به عنوان “نقطه عطف بزرگ و دستاورد بخش دفاع در دهه.”

دیگر مهمانان در این مراسم شامل کره جنوبی سفیر هان دونگ-man, نیروهای مسلح فیلیپین رئیس کل Felimon سانتوس جونیور, فرمانده ارتش سپهبد گیلبرت Gapay نیروی هوایی رئیس سپهبد آلن Paredes و دیگر بالا افسران نظامی.

چندین نسل از خوزه ریزال رهبری banker امانوئل Herbosa همچنین با حضور کشتی جنگی را به رقص.

این BRP خوزه ریزال وارد فیلیپین از کره جنوبی در مارس 23. آن باقی مانده لنگر انداخته در خلیج سوبیک هفته به قرنطینه از ازدواج خود خدمه از 65 ملوانان به رهبری کاپیتان جری Garrido جونیور

این کشتی سپس از منوی view در Alava اسکله در 15 ژوئن و پس از آن بازرسی فنی و پذیرش کمیته اجرای آن برای امتحانات.

دوم ناوچه از خوزه ریزال کلاس BRP آنتونیو لونا انتظار می رود برای تحویل در 6 ماه توسط سازنده Hyundai Heavy Industries, Lorenzana گفت. هر کشتی به ارزش حدود P8 میلیارد دلار است.

نیروی دریایی ناوچه خرید پروژه آغاز شد و در سال 2013 تحت بنینو آکینو رئیس جمهور III و به دنبال از طریق با Duterte. آن را موجب اختلاف در سال 2018 زمانی که اسناد و مدارک نشان داد و سپس-دستیار ویژه به Duterte بین نژادهای مختلف بروید تا به حال مداخله در دستیابی به مبارزه با مدیریت سیستم (CMS) برای هر دو ناوچه پروژه به ارزش P15.5 میلیارد دلار.

برخی از سوالات فراگیر این BRP خوزه ریزال این سیستم مدیریت محتواکه هنوز گواهی به عنوان سازگار با آمریکا و ناتو تاکتیکی لینک دیتا 16, مهم برای همکاری با متحدان کشتی.

این ناوچه علامت یک افزایش قابل توجهی در نیروی دریایی فیلیپین اعتبار و ظرفیت خود را برای دفاع از الجزایر دریایی قلمرو. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>