PH coronavirus تماشا کنید: موارد مشکوک در هر منطقه به عنوان 10 مارس سال 2020

CHECKING. Employees and visitors of the Manila City Hall wait for their turn to go through a handheld thermal scanner before entering the building as part of the city's precautionary measures against the spread of the novel coronavirus. Photo by Ben Nabong/Rappler

چک کردن. کارکنان و بازدید کنندگان از این شهر مانیل سالن منتظر نوبت خود را به رفتن را از طریق یک دستی حرارتی اسکنر قبل از ورود به ساختمان به عنوان بخشی از این شهر اقدامات پیشگیرانه در برابر گسترش رمان coronavirus. عکس بن Nabong/Rappler

مانیل فیلیپین – مقامات بهداشت در ادامه به سطح شیب دار تا تلاش برای شناسایی موارد ممکن است از رمان coronavirus در فیلیپین.

وزارت بهداشت (DOH) ردیاب نشان داد که حداقل 725 بیماران شده است جستوجو کرد که از 9:30 صبح سهشنبه, مارس 10.

از این تعداد:

  • 44 – بستری در بیمارستان
  • 657 – ترخيص شده از بيمارستان

ردیاب نیز منعکس شده تنها 24 مورد تأیید اما از شنبه بعد از ظهر DOH اعلام کرد 9 بیشتر موارد.

از 33 مورد تأیید 30 در حال حاضر بستری در بیمارستان و دو مرخص شده و فوت کرده است.

پس از درخواست از وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو III رئیس رودریگو Duterte اعلام وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی در فیلیپین در ماه مارس 9 با توجه به تایید محلی انتقال ویروس است.

در زیر آخرین شکست از بیماران تحت بررسی در هر منطقه است. تمام اعداد از DOH را nCoV ردیاب. این داستان به روز خواهد شد پس از DOH به روز رسانی خود را ردیابی.

منطقه تعداد زیادی از مردم جستوجو کرد
Ilocos Region 16
Cagayan Valley 40
Cordillera Administrative Region 32
Central Luzon 103
مترو مانیل 248
Calabarzon 81
Mimaropa 15
Bicol 15
Western Visayas 42
Central Visayas 63
Eastern Visayas 18
Northern Mindanao 20
Caraga 3
منطقه داوائو سیتی 24
سککسکسرگن 5
Bangsamoro Autonomous Region in Muslim Mindanao 1

پس از وقوع آغاز شد, حداقل 97 فیلیپینی در خارج از فیلیپین قرارداد ویروس. این شامل 80 از کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن, 3 در, سنگاپور, 4 در هنگ کنگ 2 در امارات متحده عربی 2 در لبنان و 6 پردازنده های لوکس کشتی کروز مستقر در کالیفرنیا, ایالات متحده است.

اما 40 از کشتی کروز 1 در سنگاپور و 1 در هنگ کنگ را پس از بهبود ترک 55 هنوز آلوده به شنبه.

سازمان بهداشت جهانی هشدار داد در دوشنبه 10 مارس که وجود دارد در حال حاضر “بسیار واقعی” تهدید جدید است که شیوع کروناویروس را تبدیل به یک بیماری همه گیر اما تاکید کرد این ویروس هنوز هم می تواند کنترل شود.

جهانی مرگ و میر رسیده 4,011 با 3,136 از مرگ و میر در چین است. تعداد موارد در سراسر جهان افزایش یافته است و به بیش از 110,000 با بیش از 80,750 از عفونت در چین است. این ویروس به بیش از 100 کشور جهان است. با گزارش از Agence France-Presse/Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im