Petron هنوز هم بی عیب; F2 تدارکات Sta. لوسیا با شتاب دوم مستقیم

DEFENSIVE WALL. Sta Lucia star Mika Reyes tries to pierce through the tight defense of Marinera's Hana Cutura, Coleen Bravo, and Ivy Remulla. Photo release

دیوار دفاعی. Sta لوسیا ستاره میکا ریس تلاش برای سوراخ کردن از طریق تنگ دفاع از Marinera را حنا Cutura, Coleen براوو و پیچک Remulla. عکس انتشار

مانیل فیلیپین – Petron گل دیگر رفت و برگشت در حالی که F2 تدارکات و Sta. لوسیا outclassed مربوطه دشمنان به پانچ دومین پیروزی خود را در سال 2020 فیلیپین SuperLiga جایزه بزرگ مسابقات در روز شنبه 7 مارس در FilOil پرواز V مرکز در شهرستان سن ژوئن.

فروغ Spikers ادامه داد: به سوار شدن بر روی یک شروع قوی خود را به عنوان دفاع از مبارزات انتخاباتی به عنوان آنها جاروب Chery Tiggo, 25-17, 25-22, 25-21.

حاکم ملکه banked در واردات کاترین بل که تخلیه 19 از 20 امتیاز از حملات در حالی که Ces مولینا به ثمر رساند و 15 امتیاز و 5 از تیم ملی 7 مطلب.

Petron تكیه Aiza Maizo-Pontillas تا به حال 9 امتیاز به عنوان رمی پالما شمارش 5 نشانگر.

که از یک عملکرد قوی در افتتاحیه مجموعه فروغ Spikers به پایان رسید تا منگوله دار با Chery Tiggo در 18 در 2 قاب قبل از آنها تخلیه 5 مستقیم بدون جواب امتیاز دربسته در محیط با بازگشت به عقب می کشد از ملینا.

اگر چه Crossovers لحظه ای برگزار باریک 11-8 جدایی در 3 مجموعه فروغ Spikers به سرعت خود را کمرنگ کسری و بل بعد از تحویل یکی از backrow به Petron این upperhand, 19-16 قبل از Aiza Maizo-Pontillas ارائه نکات تکمیلی.

تاتینا بوکان که به ثمر رساند 33 امتیاز در چری Tiggo را به اولین پیروزی در برابر Marinerang, فیلیپینی, انجام توهین آمیز بار با 21 امتیاز.

F2 تدارکات لبه Cignal

با وجود عدم سر مربی رامیل de Jesus و جانباز Aby Maraño مسابقات مورد علاقه F2 تدارکات هنوز هم خود را برنده دوم این کنفرانس بیش از Cignal, 25-23, 25-23, 22-25, 25-15.

واردات لیندسی Stalzer رهبری به ثمر رساند برای محموله محرک با 26 امتیاز در حالی که فیل-هاوایی اسپک Kalei مائو اضافه شده 19 نشانگر برای سرنگونی Cignal که سابقه جانباز کاپیتان Jovelyn Gonzaga به عنوان شروع libero.

محموله محرک اظهار داشت تسلط خود را از گرفتن به عنوان آنها با استفاده از یک 4-0 اجرا دربسته در محیط با Stalzer حمله به گسترش خود منجر 19-12 در 1 تنظیم شده است.

Cignal جنگیدند و قطع منجر به فقط یک 21-20 اما مائو و Stalzer خنثی اواخر افزایش سوخت توسط سیمون به امن مجموعه.

HD Spikers به محموله محرک ترساندن دیگری در مجموعه 2nd, جایی که آنها تساوی نمره در 23. اما هزینه خدمات خطا ممکن است از لونا قطع Cignal حرکت به عنوان بارون فرستاده Liannes کاستاندا سیمون حمله برای جلوگیری از فروپاشی کل.

جزر و مد تبدیل شده در 3rd مجموعه به عنوان HD Spikers کردم و سرب و 17-14 همه به لطف خود کوبا و واردات اضافی شلیک آورده Fiola کبللس.

مائو به رهبری F2 را fightback و گل 3 مستقیم امتیاز به این منجر به عقب به سمت خود 18-17. Cignal زمین خود برگزار شد و متوقف Stalzer اواخر گشت تلاش برای زنده ماندن یکی دیگر از مجموعه.

محموله محرک به سرعت شانه ای بالا انداخت 3rd مجموعه اتفاقات ناگوار و دور کشیده در 4 به عنوان الکس Cabanos سرب خود را به دو رقم 21-11 پس از بازگشت به عقب و خدمات aces.

سیمون اخراج 26 نشانگر در حالی که کبللس اضافه شده 10 امتیاز برای Cignal که از دست رفته از شروع libero Jheck Dionela.

Tubino Sta. لوسیا outclass Marinerang فیلیپینی

Sta لوسیا تکیه بر Royse Tubino را به ثمر رساند رگبار گلوله برای از بین بردن حنا Cutura و Marinerang در 4 مجموعه 25-19, 21-25, 30-28, 25-20.

Realtors خنثی, 29 نقطه عملکرد بانوی پرتاب واردات حنا Cutura به عنوان کاپیتان کهنه Tubino اخراج 24 امتیاز در حالی که واردات Sheinah یوسف و محمدجواد فیلیپس سون در 19 و 15 امتیاز به ترتیب برای Realtors برای شکست نخورده باقی می ماند پس از دو بازی.

بانوی پرتاب استفاده 8-0 اجرا به عقب بر گردیم در این بازی شخص ساده و معصوم ملکی’ منجر به فقط یک 20-19 قبل از Tubino موجب ضد 5-0 تجمع برای جلوگیری از یک بحران در باز کردن مجموعه.

Sta لوسیا در بر داشت خود را چسبیده در باریک 21-19 سرب در 2 قاب پس از MJ فیلیپس چکش را پایین بکشند.

جودیت Abil, اگر چه در آمد از طریق کلاچ به صورت Marinerang فیلیپین به ثمر رساند و 3 از گذشته 6 امتیاز به دور قاپ زنی مجموعه ای از Realtors.

خطا-لادن 3 مجموعه رفت و برگشت به جلو و عقب به عنوان Tubino و Cutura رد و بدل بمب دیر اما کهنه hitter وظیفه Sta لوسیا در بر داشت برخی از کمک از فیلیپس و یوسف به گسترش مجموعه خود را کنترل کنید.

هر دو جوخه های محکم درهم در 4 قبل از Tubino و یوسف زوج تا یک بار دیگر به Realtors راحت 23-17 مزیت فقط به اندازه کافی به بعد معامله بانوی پرتاب 0-2 شروع در این کنفرانس است.

سابق دانشگاه شرق standout Abil اضافه شده 11 امتیاز برای Marinerang فیلیپین. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im