Petron لگد کردن سه-سنگ PSL تلاش در بالا توجه داشته باشید

POWER. Petron stalwart Kath Bell (right) sends one past Generika-Ayala’s Mika Lopez. Photo release

قدرت. Petron بی باک Kath بل (سمت راست) می فرستد یک گذشته Generika-آیالا را میکا لوپز. عکس انتشار

مانیل فیلیپین – Petron پایین آورده Generika-آیالا 25-22, 25-22, 25-21 در باز سالوو از فیلیپین Superliga جایزه بزرگ در روز شنبه, آوریل 29 در FilOil پرواز V مرکز در سان خوان ،

آمریکا واردات Kath بل برداشت که او سمت چپ به عنوان او انجام فروغ Spikers به یک پیروزی چشمگیر است که سه-سنگ کمپین رفتن در والیبال زنان باشگاه مسابقات است.

بل به حال بازی-بالا 17 امتیاز برای فروغ Spikers که درو قدرت شلیک از رمی پالما و Lutgarda Malaluan به شمارش اولین پیروزی خود را در فقط یک ساعت و 18 دقیقه است.

پالما تا به حال 11 امتیاز در حالی که Malaluan سون در 6 نشانگر بسیار به لذت کهنه مربی امیل Lontoc.

“این یک پیروزی خوب بود برای ما بسیاری از مردم شک ما در خارج از فصل” Lontoc گفت.

“اما ما خوش بینانه در مورد تیم ما و آن لنگر ما برای ما پیروزی است.”

Lontoc همچنین ذکر شده است که خود را مستقیم-مجموعه پیروزی بود و تقویت روحیه برای فروغ Spikers که تا به حال عمده وصله پینه کردن در خارج از فصل.

او اعتراف کرد که زمانی که او برای اولین بار به تیم او تا به حال تنها تعداد انگشت شماری از بازیکنان جا مانده از فصل قبل در حالی که از دست دادن برخی از کلید دندان از جمله میکا ریس سیسی Rondina, Bernadeth پونز, Denden Lazaro و رئا Dimaculangan که در حال حاضر با Generika-آیالا.

اما این تیم با انگیزه بود برای شروع دوباره و او می خواهد خود را در بخش ثابت کند که آنها هنوز هم می تواند به نیرویی برای معامله در لیگ.

“هنگامی که من برای اولین بار آمد و من تا به حال تنها 5 بازیکن, بعضی از آنها هنوز تنظیم به سیستم جدید اما ما سخت کار می کرد و ما همچنان به کار سخت برای رسیدن به هدف” Lontoc گفت.

“رو Petron سابق بازیکنان در خدمت به عنوان یک انگیزه برای ما به داد ما البته در خارج از دادگاه همه ما هستند اما در دادگاه منظور ما از کسب و کار است.”

کوبا واردات الیزابت Vicet کامپوس شمارش 15 امتیاز برای Generika-آیالا. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im