پمپ بنزین اپراتورها به دنبال حمایت مالی به فروش قطره

دهلی نو: با کروناویروس eviscerating تقاضا پمپ بنزین اپراتورها در روز جمعه گفت: هر پمپ فروش کاهش یافته و به کمتر از یک دهم منجر به تلفات سنگین در استقرار و کارمند هزینه.

هند نفت Dealers Association (AIPDA) که ادعا می کند به نمایندگی از بخش عمده ای از حدود 64,000 پمپ بنزین اپراتورها در کشور به دنبال کمک های مالی بسته از شرکت های نفتی برای کمک به کسب و کار اجرا شود.

در نامه ای به بازاریابی سران سه دولت متعلق به شرکت نفت AIPDA جمهور آجی Bansal گفت: در راستای وظیفه ملی و پمپ بنزین اپراتورهای اجرا شده است و رسانه ها حق را از طریق در سراسر کشور مستند تحمیل شده به بررسی گسترش coronavirus.

اما فروش سقوط به عنوان بسیاری از وسایل نقلیه رفته اند جاده ها است. هر خروجی خرده فروشی خرید و فروش کاهش یافته و از میانگین ملی از 170 kilolitres در هر ماه به حدود 15 kl در حال حاضر, او گفت:.

“از تجارت است و کاملا وابسته به فروش به عنوان ما حاشیه در هر lire اساس. این به این معنی است که شما کمتر فروش بیشتر به شما از دست دادن” او نوشت: اضافه کردن فروشنده حاشیه آمد به 27,500 تومان در هر ماه در 170 kl هر ماه فروش بر اساس.

با وجود عامل با کمتر کارکنان پمپ بنزین را به اتهام ثابت به پرداخت الکتریکی متر اتهامات و دستمزد کارکنان بانک به اتهام, اتهام زنی و غیره که آیا کاهش در نسبت همان به عنوان فروش کاهش رندر تلفات سنگین به نمایندگی او گفت:.

بنزین و دیزل فروش کاهش یافت بیش از 66 درصد در ماه آوریل به عنوان مستند در سراسر کشور متوقف فعالیت های اقتصادی و سفر.

در ماه مارس که دیدم محدودیت های مسافرتی قرار می گیرد در نیمه دوم از ماه دیزل فروش قرارداد توسط 24.23 درصد به 5.65 میلیون تن است. این بزرگترین سقوط در دیزل مصرف این کشور ثبت کرده است به عنوان بسیاری از کامیون رفت و جاده و راه آهن متوقف شد پیمودن قطار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de