بنزین و دیزل تقاضا اسلامپ 66 درصد در ماه آوریل به دلیل مستند

دهلی نو: هند مصرف سوخت کاهش یافت بیش از 66 درصد در ماه آوریل به عنوان یک مستند در سراسر کشور متوقف فعالیت های اقتصادی و مسافرتی که eviscerated تقاضا است.

بنزین و دیزل تقاضا پایین است 66 درصد در ماه آوریل در حالی که حمل و نقل هوایی توربین سوخت (ع) مصرف سقوط کرده است 90 درصد به عنوان بسیاری از خطوط هوایی باید متوقف پرواز, صنعت, مقامات گفت.

هند تا به حال مصرف 2.4 میلیون تن بنزین و 7.3 میلیون تن دیزل در مارس 2019. تا آنجا که 6,45,000 تن از ATF استفاده شد که ماه گذشته سال است.

سقوط تقاضا در جهان سوم-بزرگترین مصرف کننده در آوریل می آید در بدترین فروش سوخت در بیش از یک دهه ثبت شده در ماه مارس سال 2020 است.

این کشور نفت محصول مصرف کاهش یافت 17.79 درصد به 16.08 میلیون تن در ماه مارس به عنوان دیزل و بنزین و ع و تقاضا کاهش یافت و با توجه به اطلاعات رسمی منتشر شده در اینجا.

دیزل ترین مصرف سوخت در کشور شاهد تقاضا قرارداد توسط 24.23 درصد به 5.65 میلیون تن است. این بزرگترین سقوط در دیزل مصرف این کشور ثبت کرده است به عنوان بسیاری از کامیون رفت خارج از جاده و راه آهن متوقف شد پیمودن قطار.

بنزین فروش کاهش یافته است 16.37 درصد به 2.15 میلیون تن در ماه مارس 21 روز در سراسر کشور مستند اجرا برای جلوگیری از گسترش COVID-19 زمان اکثر اتومبیل و دو چرخ کردن جاده ها است.

با پرواز دارند از اواسط ماه مارس عج مصرف کاهش یافت و 32.4 درصد به 4,84,000 تن است.

تنها سوخت که نشان داد رشد LPG به عنوان خانواده با عجله به کتاب پر کردن مجدد برای فیلم در طول سه هفته مستند دوره است.

LPG فروش گل رز 1.9 درصد به 2.3 میلیون تن در ماه مارس است.

این اولین بار است که برآورد کل محصول نفت مصرف در کشور است. این شامل فروش توسط هر دو بخش دولتی و خصوصی شرکت.

نارندرا نخست وزیر اعلام کرده بود 21-day مستند آغاز مارس 25, بستن دفاتر و کارخانه های محرومیت کسانی که درگیر در خدمات ضروری است.

همچنین پروازها متوقف شد, قطار متوقف پیمودن وسایل نقلیه رفت و از جاده و بار جنبش را متوقف و به عنوان بسیاری از افراد خواسته شد تا به ماندن در خانه برای کمک به بررسی گسترش coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de