مردم با مسائل مربوط به سلامت سالمندان باید در نظر Scrapping سفر در میان Coronavirus گسترش: مقامات

افرادی که در زمینه شرایط بهداشتی مانند بیماری های قلبی بیماری های کلیوی و یا دیابت—به خصوص کسانی که سالمندان باید با احتیاط در میان شیوع کروناویروس جدید, بالا, مقامات ایالات متحده گفت.

“این یک زمان خوب برای هر آمریکایی است که افراد مسن با این حال آنها آن را تعریف و جدی در زمینه وضعیت بهداشت و درمان به دقت فکر می کنم در مورد سفر” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن روز جمعه با استناد به داده ها از ایالات متحده و کشورهای دیگر در مورد این ویروس جدید که باعث می شود یک بیماری به نام COVID-19 و کشته شدن هزاران نفر در سراسر جهان است و یک مشکوک به مرگ و میر از بین 0.1 و 1 درصد است.

گروهی از مردم به احتمال زیاد به دریافت موارد جدی از COVID-19 افرادی هستند که با مسائل بهداشتی به ویژه کسانی که مسن تر هستند به گفته دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

این افراد باید با استفاده از عقل سلیم در انتخاب چه باید بکنید و به کجا بروید به عنوان ویروس در ایالات متحده آمریکا با توجه به اقدامات به عنوان شناخته شده “اجتماعی, فاصله,” Fauci گفت.

“آنچه که ما را به معنای آن است که اگر شما یک فرد است که در آن دسته بندی: دو بار فکر می کنم حتی قبل از اینکه شما در یک هواپیما برای یک سفر طولانی و یا شما می خواهید به مسافرت و یا شما می خواهید برای رفتن به یک جایی که شلوغ که در آن وجود دارد ممکن است افرادی که در واقع یک عفونت از هر نوع—که لزوما باید حتی coronavirus آن می تواند آنفلوانزا و یا هر چیزی شبیه به آن” Fauci توصیه می شود.

او از مردم خواست تا در مورد فکر می کنم “را با قرار دادن خود را در یک وضعیت, هر آنچه که ممکن است که ممکن است افزایش خطر داده و وضعیت خود را.”

بستگان افراد با شرایط بهداشتی باید به زمان به سعی کنید به مراقبت از آنها Fauci گفت.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند همه افراد از جمله افراد با شرایط بهداشتی اغلب شستن دست, جلوگیری از افراد بیمار و نه لمس یک چهره با دست نشسته.

مردم نیز باید به طور منظم تمیز کردن سطوح و اشیاء در خانه و مدرسه و در خانه بمانند اگر بیمار.

Epoch Times Photo
مشتریان منتظر در صف برای خرید آب و سایر منابع در ترس که coronavirus COVID-19 خواهد شد و مردم را مجبور به ماندن در خانه در Costco در بربنک کالیفرنیا در تاریخ 6 مارس سال 2020 است. (رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ)

بسیاری از مرگ و میر در ایالات متحده از این ویروس جدید شده اند و در میان کسانی که مسائل مربوط به سلامت مردم به خصوص در 70 یا 80. سیزده مرگ و میر صورت گرفته در ایالت واشنگتن از جمله 10 مربوط به زندگی مرکز مراقبت از کرکلند خانه سالمندان فقط در خارج از سیاتل. حداقل پنج تن از ساکنان در خانه فوت کرده اند تمام 70 ساله یا مسن تر به جز یک مرد در 50s خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک انسان در 60s که برای بازدید از مرکز.

مرگ دو نفر در فلوریدا از ویروس جدید گزارش شده توسط مقامات روز جمعه. آنها به عنوان افراد مسن. هر دو قرارداد به این بیماری در خارج از کشور است.

اولین مرگ در آمریکا در خارج از واشنگتن گزارش شد در روز چهارشنبه. زن بیمار به عنوان مسن بود به احتمال زیاد در معرض ویروس در حالی که سفر در کشتی کروز که ترک سان فرانسیسکو در فوریه. 11 و بازگشت 10 روز بعد.

پنس بود که برای مقابله با کروز مدیران شرکت در روز شنبه به خبرنگاران گفت: روز شنبه که کشتی های کروز نشان دهنده یک “چالش منحصر به فرد” و خواست افراد مسن آمریکایی ها به “استفاده از عقل سلیم و احتیاط” در برنامه ریزی هر کشتی کروز تعطیلات در آینده است.

Epoch Times Photo
یک گارد ملی کالیفرنیا هلیکوپتر از Moffett Federal فرودگاه بر اساس 129 بال نجات تحویل coronavirus, کیت های آزمایش برای شاهزاده بزرگ کشتی کروز در سواحل سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, در این تصویر ثابت از یک جزوه تصویری گرفته شده در مارس 5 سال 2020 است. (گارد ملی کالیفرنیا/جزوه طریق رادیو فردا)

مقامات به صراحت توصیه آمریکایی ها برای جلوگیری از کشتی در آسیا در ماه گذشته اما نمی گفت به رفتن نیست به کشتی در مناطق دیگر.

شاهزاده بزرگ کشتی کالیفرنیا زن میره در, برگزار می شد در سواحل امور خارجه پس از مرگ او. بیست و یک نفر در هیئت مدیره از جمله 19 خدمه آزمایش مثبت برای ویروس پنس گفت. فدرال و مقامات دولتی برنامه ریزی شده برای هدایت کشتی به غیر بندر تجاری در روزهای آینده که در آن آزمون خواهد بود انجام شده بر روی هر کس در هیئت مدیره.

کسانی که تست مثبت خواهد بود قرنطینه شبیه به کسانی که تخلیه شدند از ووهان چین که در آن ویروس پدید آمده و الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بود که لنگر انداخت در یوکوهاما ژاپن است.

“ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات لازم را برای دیدن به سلامت آمریکایی ها و کسانی که درگیر در گرند شاهزاده و فقط به عنوان نکته مهم برای محافظت از سلامت عمومی آمریکا و جلوگیری از گسترش این بیماری از طریق جوامع در این کشور” پنس گفت.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de