مردم سهام هیدروکسی کلروکین دولت می پرسد داروخانه ها برای جلوگیری OTC فروش مواد مخدر

احمدآباد: مردم در گجرات مصرف شده اند و تا هیدروکسی کلروکین در حال تبلیغ به عنوان ‘تغییر’ در مبارزه با کروناویروس باعث دولت به موضوع یک هشدار در برابر مخاطرات بهداشتی و بخشنامه به داروخانه ها به فروش آن بیش از شمارنده.

هند بزرگترین تولید کننده در جهان از هیدروکسی کلروکین استفاده شده است که در درمان مالاریا.

اما آن تقاضا در حال حاضر افزایش یافته است رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست دولت هند اجازه می دهد تا صادرات خود را به آمریکا برای درمان COVID-19 بيمار.

“ما آمده ایم تا بدانند که مردم عجله به فروشگاه های پزشکی برای خرید هیدروکسی کلروکین پس از آن آمد در اخبار و نیز اشاره شد به عنوان یک دارو موثر توسط رئیس جمهور به ما تهمت برای کسانی که آلوده COVID-19,” گجرات مواد غذایی و کنترل مواد مخدر سازمان کمیساریای H G Koshia گفت PTI.

آن را تا به نور است که بسیاری از مردم در حال مصرف دارو و یا فیلم آن را با توجه به کروناویروس ترس او گفت:.

“این یک برنامه ریزی ثانیه مواد مخدر است که می تواند به فروش می رسد توسط شیمیدان در یک نسخه از پزشک ثبت نام. آن است که نه در جهت منافع مردم عادی را به برنامه ریزی ثانیه, مواد مخدر اگر آنها COVID-19 علائم, او گفت:.

این نوع از خود دارو می تواند باعث آسیب و عوارض جانبی در صورت نه گرفته شده و تحت مراقبت مناسب از پزشکان به او هشدار داده است.

“ما باید به مردم توصیه کرد به مصرف دارو بدون نسخه پزشک از پزشکان. ما نیز خواسته داروخانه ها به فروش دارو به بیماران که بدون تجویز پزشکان” این مقام گفت.

داروخانه ها خواسته شده است برای حفظ ثبت نام از خرید و فروش مواد مخدر است که آنها باید انجام دهید برای تمام برنامه ریزی ثانیه, مواد مخدر, او گفت:.

یک شیمیدان در Bopal منطقه احمدآباد گفت: بسیاری از مردم می آیند به مغازه اش درخواست هیدروکسی کلروکین در یک روز اما او به فروش می رساند و آن را تنها به کسانی که نسخه مناسب.

Koshia گفت: گجرات دولت به اندازه کافی سهام دارو, اما مشاور صادر شده است به طوری که وجود دارد هیچ کمبود دارو در بازار است.

“اگر همه شروع جوراب زنانه ساقه بلند و یا مصرف مواد مخدر را ایجاد کمبود در بازار است. این مشاوره صادر شده است به طوری که این ضد مالاریا مواد مخدر در دسترس است برای بیمارانی که نیاز به آن, او گفت:.

به گجرات دولت در انبار بیش از یک کرور عکس های از پزشکی به عنوان آن مشخص شد که این می تواند مفید پزشکی در برابر coronavirus, او گفت:, و اضافه کرد که مواد مخدر تولید شده است در یک مقدار زیادی در دولت است.

“سازمان غذا و دارو کنترل قدرت گجرات داده است تصویب به 28 شرکت برای تولید هیدروکسی کلروکین. از این سه شرکت تولید فعال در مواد مخدر که مواد اولیه برای تولید دارو, او گفت:, و اضافه کرد که گجرات را در آن کمبود.

گجرات وزیر Vijay Rupani گفت: اخیرا سه شرکت از دولت خواسته شده است برای تولید هیدروکسی کلروکین به صادرات آن به آمریکا, رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته دولت هند برای عرضه آن است.

در اثر مواد مخدر در مبارزه با coronavirus Koshia گفت: برخی از مطالعات به خصوص در فرانسه می گویند که در آن کار می کند.

“از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) توصیه کرده است که این دارو باید با توجه به خط مقدم سلامت کارگران که درگیر در درمان کسانی که مبتلا به COVID-19, او گفت:.

زودتر هند تا به حال مواد مخدر را ممنوع صادرات پس از آن پیدا شد که می توان آن را کلید به درمان COVID-19.

پس از درخواست رییس جمهور آمریکا از تهمت و از کشورهای دیگر صادرات محدودیت بودند تا حدی برداشته.

گجرات است که تا کنون گزارش شده بیش از 570 COVID-19 مورد و 26 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de