مردم نباید لرزش دست هرگز دوباره’ Fauci می گوید

یکی از مقامات بهداشت عمومی در کشور گفت: مردم نباید لرزش دست در نور COVID-19 بیماری همه گیر.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی یکی از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار. در طول یک پادکست در چهارشنبه Fauci گفت: دو چیز است که جامعه باید تغییر هستند بهتر است شستن دست و تکان دادن دست مردم.

“هنگامی که شما به تدریج دوباره, شما لازم نیست به آن پرش با هر دو پا. به شما می گویند چه چیز شما هنوز هم می تواند انجام دهد و هنوز هم رویکرد عادی است ؟ یکی از آنها مطلق است وسواس دست شستن. دیگر شما نمی همیشه لرزش کسی دست” Fauci گفت.

“من فکر نمی کنم ما باید همیشه لرزش دست هرگز دوباره به با شما صادق باشد. نه تنها این امر می تواند خوب برای جلوگیری از بیماری کروناویروس; آن احتمالا کاهش موارد آنفلوانزا به طور چشمگیری در این کشور است.”

COVID-19 یک بیماری است که به تازگی در چین در سال گذشته است. آن را ناشی از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. بسیاری از ایالات متحده آمریکا است که در مستند به عنوان مقامات سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

woman shaking hands with doctor
(سهام-Asso/Shutterstock)

Fauci صدا یک موضوع مشابه در هنگام صحبت با یک خبرنگار در روز سه شنبه: “به عنوان یک جامعه فقط فراموش نکنید که در مورد دست دادن. ما نیازی به لرزش دست. ما باید به شکستن که سفارشی. چرا که به عنوان یک ماده در واقع, که یکی از عمده راه های شما می تواند انتقال تنفسی-بیماری منتقله از راه.”

Fauci گفت: صبح روز پنجشنبه در ظاهر در ان بی سی “امروز” نشان می دهد که او “تا حدودی جدی” زمانی که او گفت: آمریکایی ها ممکن است هرگز لرزش دست دوباره.

“در یک دنیای کامل” است که اتفاق می افتد, دکتر گفت:. “که به احتمال زیاد هرگز رخ نخواهد داد.”

دست دادن یک راه مشترک پستال مردم در امریکا است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک خود توصیف germaphobe گفت: در گذشته او معمولا اجتناب از دست دادن اما شروع به انجام این کار هنگامی که او راه اندازی شد پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری.

“مردم می آیند تا به آنها لرزش دست در دست آنها قرار داده و دست خود را خارج. این یه عکس العمل طبیعی و همه ما در حال گرفتن از آن است. همه ما باید این مشکل است. کسی به شما می آید, آنها قرار داده تا دست خود را—شما احتمالا تمایل به فقط آن را تکان. و همه ما در حال گرفتن از آن” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته در پاسخ به سوالی درباره اینکه چرا او در ادامه به لرزش دست.

جهان دیگر مقامات نیز ممتنع از تبریک از جمله آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و پرنس چارلز. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه کرده است سازمان دهندگان این رویداد توصیه کنندگان به لرزش دست.

Daniel M. پارکر, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی و متخصص در UC Irvine گفت: لس آنجلس تایمز که در آن یک ایده خوب برای محدود کردن پوست به پوست تماس بگیرید.

“اگر شما در یک وضعیت که در آن لازم نیست, من فکر می کنم این امر می تواند خوب به حد قیاس حتی در شرایطی که وضعیت فعلی ما,” او گفت:.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de