پنتاگون به 5 میلیون ماسک ماسک و 2000 هواکش به HHS

پنتاگون را به 5 میلیون ماسک ماسک و تا 2000 هواکش به وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) از ارتش ذخیره استراتژیک در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس وزیر دفاع علامت Esper گفت: در 17 مارس است.

Esper به خبرنگاران گفت: از پنتاگون در نشست خبری اتاق جمعه که 1 میلیون ماسک ماسک ساخته شده باشد فورا در دسترس است اما افزود که هواکش طراحی شده برای استفاده با اعزام نیروهای نظامی نیاز به آموزش شهروندان در مورد نحوه استفاده از آنها را به درستی. دیگران ممکن است “single-استفاده از” محدودیت های وزیر دفاع اضافه شده است.

“هنگامی که شما را در تعداد زیادی از مردم که در حال پیش بینی است که ممکن است نیاز به پنکه 2,000 واقعا قرار دادن مقدار یک دندانه به آن, اما ما می توانیم آنچه ما” Esper گفت.

“نکته کلیدی این است که بخش خصوصی به سمت تولید هر کس باعث می شود ماشین آلات پزشکی از این نوع است. چگونه می توانم به شما نخست که پمپ به تولید تا آنجا که ما به سادگی نمی خواهید به قادر به پاسخگویی به تقاضای اگر تقاضا متناسب با برخی از پروفیل ها به عنوان دیده ایم CDC مختصر,” او گفت:.

اعلام می آید پس از نیویورک تایمز گزارش داد که بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال اجرا هستند از N95 ماسک که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) می گوید: در حال موثر ترین زمانی که آن را می آید به حفاظت از متخصصین مراقبت های بهداشتی در برابر بیماری است که باعث COVID-19.

چندین بیمارستان از انتشار به صحبت کرد گفت: آنها تا به حال کمی بیش از یک ماه از عرضه تنفسی ماسک چپ بودند و در مواجهه با مشکلات تهیه آنها.

“ما نمی توانیم هر. همه چیز را به دستور” دکتر مارک Habert متخصص اطفال در Fishkill نیویورک که گروه با این نسخهها کار از هشت دفاتر در سه شهرستان, نیویورک تایمز گفت. “من در یک تماس تلفنی قبل از آن با محلی وزارت بهداشت و اساسا آنها گفت: دولت منابع, اما ما نیاز به نشان می دهد ما سعی کردیم به منظور از سه مکان جداگانه ،

همچنین در روز سه شنبه Esper گفت: وزارت دفاع است که با توجه به فعال شدن گارد ملی و رزرو واحد برای کمک به “کمک به کشورهای با برنامه ریزی و تدارکات و پشتیبانی پزشکی به عنوان مورد نیاز” اما هشدار داد در برابر گرفتن حرفه ای پزشکی از “یک بیمارستان که در آن آنها مورد نیاز است.” تا کنون نزدیک به 1500 نفر از اعضای گارد فعال شده اند در 18 متحده در پاسخ به این ویروس است.

علاوه بر این Esper گفت که او و دیگر بالا DOD مقامات صحبت خواهد کرد با دولت و رهبران محلی برای دیدن اگر بیمارستان مورد نیاز است.

“در گفتگو با فرمانداران و اعضای کنگره در مورد DOD منابع من روشن ساخته است که ما همچنان به حمایت از دولت جامع و تلاش های این کشور در هر مرحله از راه در حالی که ملت ما امنیت همچنان مهمترین اولویت وزارت دفاع” Esper گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im