پنتاگون می گوید با موفقیت آزمایش hypersonic موشک

پنتاگون می گوید یک آزمایش موشکی پرواز در hypersonic سرعت بیش از 5 برابر سرعت صوت یا ماخ 5 – برای تعیین تاثیر نقطه

منتشر شده 11:14 PM, مارس 20, 2020

به روز شده در 11:14 PM, مارس 20, 2020

PENTAGON. In this file photo taken on August 25, 2013, The Pentagon is seen from the air over Washington, DC. File photo by Saul Loeb/AFP

پنتاگون. در این فایل عکس گرفته شده در آگوست 25, 2013, پنتاگون دیده می شود از هوا بیش از Washington, DC. فایل عکس Saul لوئب/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – ایالات متحده اعلام کرد جمعه, مارس 20 آن با موفقیت آزمایش یک نمونه غیر مسلح از یک hypersonic موشک یک سلاح است که می تواند به طور بالقوه پایمال کردن دشمن را با سیستم دفاعی.

پنتاگون گفت: یک تست موشک پرواز در hypersonic سرعت بیش از 5 برابر سرعت صوت یا ماخ 5 – برای تعیین تاثیر نقطه.

این تست به دنبال اولین مشترک ارتش ایالات متحده و نیروی دریایی پرواز آزمایش در ماه اکتبر سال 2017, زمانی که نمونه اولیه موشک نشان از آن می تواند سرش در جهت یک هدف در hypersonic سرعت.

“امروز ما اعتبار ما طراحی و در حال حاضر آماده برای حرکت به مرحله بعدی نسبت به فیلدینگ یک hypersonic اعتصاب قابلیت” معاون دریاسالار جانی ولف در بیانیه ای گفت.

Hypersonic سلاح می تواند موشک های جنگ و به خصوص هسته ای, جنگ, جدید, و برای بسیاری از ترسناک سطح: آنها می توانند سفر بسیار سریع تر از زمان هسته ای با قابلیت های بالستیک و موشک های کروز در ارتفاعات مختلف و با قدرت مانور است که باعث می شود آنها را دشوار است به شکست با زمان سیستم های دفاع موشکی.

در ماه دسامبر روسیه اعلام آن قرار داده بود و به خدمات خود را برای اولین بار Avangard hypersonic موشک ساخت آن برای اولین بار در کشور به ادعای یک علاج و درمان hypersonic سلاح.

مقامات روسیه ادعا کرد که در آزمون آن رسیده بود با سرعت ماخ 27, 33000 کیلومتر (20,500 مایل) در ساعت است.

چین نیز سرمایه گذاری قابل توجهی در توسعه است. در ماه اکتبر گذشته آن نمایش داده می شود آن DF-17 hypersonic سر خوردن خودرو در آن روز ملی رژه نظامی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de