پنتاگون به طور رسمی نسخه 3 فیلم نشان نیروی دریایی خلبانان برخورد با بشقاب پرنده

پنتاگون در 27 آوریل منتشر شد سه محرمانه فیلم نشان می دهد که نیروی دریایی ایالات متحده خلبانان در مواجهه با اشیاء پرنده ناشناس که در آن اشاره به عنوان “غیر قابل توضیح هوایی پدیده” در طول آموزش پرواز.

یکی از فیلم های گرفته شده در نوامبر 2004 و دو نفر دیگر گرفته شد در ماه ژانویه 2015. هر سه قبلا اذعان کرد که توسط نیروی دریایی است.

دو تا از فیلم ها شده اند گردش آنلاین پس از آنها آزاد شدند و بدون مجوز در سال 2017 توسط نیویورک تایمز در مقاله ای توضیح میدهد که چگونه دولت ایالات متحده فرار یک برنامه برای بررسی گزارش ها از پرواز اشیاء ناشناس تا سال 2012. سومین تصویری نیز منتشر شد در سال 2018 توسط به ستاره آکادمی هنر و علوم گروه رسانه های خصوصی و علم سازمان است.

فیلم نشان می دهد که چه نیروی دریایی و خلبانان دیدم در طول آموزش پرواز در سال 2004 و 2015 و ثبت شده با دوربین های مادون قرمز. در سال 2004 برخورد رخ داده است در اقیانوس آرام و تقریبا در 100 کیلومتری ساحل پس از یک رزمناو نیروی دریایی درخواست هوایی کمک های زیر تکرار برخورد با ناشناس هواپیما. یکی دیگر از فیلم های 2015 را نشان می دهد یکی از خلبانان با اشاره به شی ناشناس که می توان چرخش بر روی صفحه نمایش به عنوان یک هواپیمای بدون سرنشین. خلبان شنیده می شود فریاد می زدند: “نگاه کنید که در آن چیز ، این چرخش!”

وزارت دفاع (DOD) در روز دوشنبه گفت که انتشار این ویدئوها “به منظور روشن کردن هر گونه تصورات غلط عمومی در مورد اینکه آیا یا نه این فیلم شده است که در گردش واقعی بود و یا اینکه آیا یا نه وجود دارد بیشتر به این فیلم ها.”

“پس از بررسی کامل این گروه تعیین کرده است که مجاز به انتشار این طبقه بندی نشده ویدئوها را آشکار نمی کند هر گونه حساس قابلیت ها و یا سیستم می کند و تجاوز در هر بعدی تحقیقات نظامی هوا فضا تاخت و تاز شده توسط ناشناس هوایی پدیده” بیانیه ای گفت:.

پس از انتشار نیویورک تایمز داستان پنتاگون تایید وجود آن پیشرفته هوافضا تهدید شناسایی برنامه که زد از سال 2007 تا سال 2012. یک سخنگوی پنتاگون با سی ان ان گفت که این برنامه منحل شد به دلیل “مشخص شد که وجود دارد از دیگر اولویت بالاتر مسائلی که merited بودجه و آن را در بهترین منافع DoD برای ایجاد یک تغییر است.”

Epoch Times Photo
پنتاگون رسما منتشر شد سه فیلم کوتاه نمایش “ناشناس هوایی پدیده” که قبلا منتشر شده توسط یک شرکت خصوصی است. (وزارت دفاع)

لوئیس Elizondo, رئیس سابق طبقه بندی شده برنامه با سی ان ان گفت در سال 2017 است که او شخصا معتقد است که شواهد قانع کننده است که ما ممکن است به تنهایی.”

“این هواپیما—ما به آنها تماس بگیرید هواپیما—نمایش ویژگی های است که در حال حاضر در ایالات متحده موجودی و نه در هر خارجی موجودی که ما آگاه” Elizondo گفت: انتشار.

Elizondo که در حال حاضر به عنوان مدیر امنیت جهانی و برنامه های ویژه ای در به ستاره آکادمی علوم و هنرهای گفت که او استعفا از وزارت دفاع در سال 2017 در اعتراض به پنهان کاری در اطراف برنامه و اپوزیسیون داخلی برای تامین مالی آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im