پنتاگون رهبران: مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده ‘هشدار مهم’ به ایران

ارشد پنتاگون رهبران مشخص می شود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه ای در ایران آزار و اذیت از کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده به عنوان یک “هشدار مهم.”

در بیانیه ای که ارسال شده به توییتر در مارس 21, رئیس جمهور گفت که او دستور نیروی دریایی آمریکا برای از بین بردن ایران gunboats اگر آنها مورد آزار و اذیت آمریکا کشتی.

صحبت در پنتاگون جلسه معاون نظامی و لباس شخصی رهبران نظامی خواهد کشیده نمی شود که آیا وجود دارد به طور صریح و روشن تغییر در قوانین از نامزدی و یا سفارشات ایستاده اما با تمجید از رئیس جمهور.

رئیس جمهور تهمت پیام جزئیات کامل “من دستور نیروی دریایی ایالات متحده به شلیک کردن و نابود کردن هر و همه ایرانی gunboats اگر آنها آزار و اذیت ما کشتی در دریا.”

پرسید که آیا این پیام به معنای تغییر در سفارشات ایستاده معاون وزیر دفاع دیوید Norquist به خبرنگاران گفت: “رئيس جمهور با صدور یک هشدار مهم به ایرانیان. چه او با تاکید بر این است که همه کشتی های ما حفظ حق دفاع از خود. رئیس جمهور توصیف است و در پاسخ به فقیر رفتار ایرانیان.”

Epoch Times Photo
General John E. Hyten معاون رئیس ستاد مشترک ارتش در تصویر هنگامی که او در نیروی هوایی فضا فرماندهی معاون فرمانده در کلرادو اسپرینگز کلرادو در 8 آوریل 2016. (عکس نیروی هوایی ایالات متحده/Duncan چوب)

General John E. Hyten معاون رئیس ستاد مشترک ارتش را تکذیب کرد که کلمه “آزار و اذیت” سخت بود به تفسیر در شرایط آستانه برای نامزدی نظامی.

“رئیس جمهور یک بیانیه روشن,” Hyten به خبرنگاران گفت:. “من فکر می کنم ایرانی ها می دانند که. من فکر می کنم مردم آمریکا می دانند که. ما به عنوان نظامی که به درخواست است که جهت روشن از فرمانده کل قوا به دستورات قانونی که ما اجرا است. و ما می دانیم که این به چه معناست. ما بدون شک آنچه که بدان معنی است.”

رئیس جمهور هشدار دنبال یک حادثه هفته گذشته که در آن 11 ایرانی قایق فیلم برداری شد وز وز شش کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده در خلیج فارس در آینده نزدیک به عنوان 10 متری در یک ساعته روبرو می شوند.

پرسید: اگر چنین حادثه ای در حال حاضر می ماشه یک نیروی کشنده به شرح زیر پاسخ مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, Hyten حاضر به کلی صدور. “من می خواهم به کاپیتان کشتی را که تصمیم آن بستگی به وضعیت و آنچه کاپیتان می بیند. شما نمی توانید اجازه دهید یک قایق سریع به یک موقعیت که در آن آنها می تواند تهدید خود را کشتی.”

“ما نمی بحث در مورد قواعد تعامل در, اما آنها بر اساس حق ذاتي دفاع از خود آنها بر اساس اقدام خصمانه دشمن قصد. که همه ما در جهت نیاز به عمل درست را,” او گفت:.

“من دوست دارم که رئیس جمهور هشدار داد دشمن; که آنچه که او انجام” Hyten گفت.

در آوریل 21, قدرت نظامی ایران ادعا کرد که جدید اضافه شده دیگر برد موشک های ضد کشتی به زرادخانه خود را و در تاریخ 22 آوریل به موفقیت راه اندازی اولین ماهواره نظامی پس از چند تلاش ناموفق.

تحولات آمده پس از چند ماه از افزایش تنش نظامی بین دو کشور.

در آوریل 15, نیروی دریایی ایالات متحده نشان داد فیلم و عکس از 11 عروق ایران آینده “خطرناکی” به شش آمریکا عروق.

با توجه به بیانیه نیروی دریایی ایران نیروی دریایی کشتی شد “بارها و بارها عبور از کمان خود را و sterns در حالی که آنها انجام یکپارچه سازی عملیات با ارتش ایالات متحده حمله آپاچی هلیکوپتر برای حمایت از امنیت دریایی در خارج از ایران در آبهای سرزمینی.”

“این IRGCN عروق بارها و بارها عبور کمان و sterns ایالات متحده آمریکا کشتی های بسیار در نزدیک محدوده و سرعت بالا از جمله چندین گذرگاه از دستگاه کشش با 50 حیاط نزدیک ترین نقطه از رویکرد (CPA) و در عرض 10 متری از مائوئی را تعظیم کن.”

United States Iran Navy
ایران کشتی های بادبان به کشتی های نظامی ایالات متحده در خلیج فارس در نزدیکی کویت در 15 آوریل سال 2020 است. (نیروی دریایی ایالات متحده از طریق AP)

پیگیری پیام رئیس جمهور در تاریخ 21 آوریل وزارت امور خارجه با انتشار بیانیه ای توصیف ایران “تاریخچه نیروی دریایی تحریکات” در سال های اخیر است.

“ایران همواره با استفاده از آن نیروهای دریایی به تهدید و ارعاب جامعه بین المللی دریایی گفت:” بیانیه ای که مشخص شده یک الگوی, ایران, با استفاده از نیروی دریایی آزار و اذیت به عنوان اهرم برای رفع تحریم ها.

“در سال 2015 در طی مذاکرات از ایران و پس از تصویب آن به نیروی دریایی ایالات متحده ثبت شده 22 حوادث نا امن و غیر حرفه ای انجام شده توسط نیروی دریایی سپاه (IRGCN) بسیاری که در معرض خطر برخورد. 36 اضافی حوادث نا امن و غیر حرفه ای انجام ثبت شد در سال 2016.”

کسانی که حوادث دریایی آزار و اذیت “به شدت کاهش یافته است” پس از اکتبر سال 2017 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن “روشن ساخته ایالات متحده نمی خواهد تحمل وضع موجود از ایران و نه دلجویی خود را تحریک.”

که آرامش در حوادث ادامه داد: حتی پس از ایالات متحده خارج از ایران.

سپس در ماه مه سال گذشته با توجه به وزارت خارجه ایران “شروع به پاچه کمپین تجاوز به گرفتن جهان به اعطای آن تحریم تسکین” با هدف قرار دادن کشتی ها در سراسر جهان است.

“در پاسخ به افزایش خطر مطرح شده به کشتی های تجاری ترانزیت از تنگه هرمز ایالات متحده پیشگام ایجاد بین المللی امنیت دریایی ساخت (IMSC) ائتلافی از هشت اروپا, خاورمیانه و کشورهای آسیایی گفت:” بیانیه است. “از آنجا که IMSC ایستاده بود تا در ماه اوت سال 2019 ايراني معدن حملات را متوقف کرده اند.”

“رئیس جمهور تهمت را تحمل نمی کند و یا دلجویی سیاست خارجی ایران از خشونت و ارعاب است. ایران باید در عمل مانند هر دیگر عادی ملت نه یک ملت که حامیان دزدی و ترور است.”

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de