پنتاگون سال مالی 2021 بودجه پیشنهادی نگه می دارد و نظامی ایالات متحده در دوره برای مقابله با چین و روسیه, افزایش hypersonic موشک های هسته ای نوسازی 5G فن آوری و دفاع موشکی و همچنین به عنوان تازه ضرب فضای نیروی.

پس از سه سال از ramped تا هزینه های نظامی این پیشنهاد عملا در $740 میلیارد فقط دو میلیارد دلار بیشتر از سال جاری است.

کاخ سفید اعلام کرد 2021 سال مالی بودجه پیشنهاد از $4.8 تریلیون دلار در فوریه. 10. وزارت دفاع درخواست مشخصات فنی $705 میلیارد و اما یکی دیگر از $35 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای یک سازمان است که دسته سلاح های هسته ای.

این 2021 درخواست بودجه باید در حال حاضر اجرای دستکش بلند از کنگره که در آن هزینه های دفاعی باقی می ماند چیزی از هر دو حزب دژ.

کنگره اتحاد ratcheted تا نظامی سالانه هزینه های بیش از 100 میلیارد دلار پس از 2017 اما در حال حاضر مجموعه کلاه را بر 2021 پیشنهاد.

پنتاگون گفت که آخرین پیشنهاد پشتیبانی از “برگشت ناپذیر اجرای” از سال 2018 ملی, استراتژی دفاع—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نظامی برنامه بازی. که طرح میدارد مقابله با چین و روسیه رو به افزایش نظامی دلاوری به عنوان اولویت pivoting دور از نورد خواسته های ضد شورش به سمت نوسازی برای نسل بعدی warfighting محیط زیست است.

“بودجه ما ارسال امروز ایران در چهار سال گذشته با ادامه تمرکز ما روی دفاع ملی استراتژی اولویت های هسته ای نوسازی و دفاع از میهن در حالی که پالایش تمرکز ما در سایبر و فضای warfighting دامنه و مشترک توانمندسازها برای همه دامنه عملیات” اقدام وزیر دفاع ایلین McCusker خبرنگاران در فوریه. 10.

با توجه به پنتاگون بودجه پیشنهاد نیز پیشرفت critical technologies “از جمله hypersonics ریز الکترونیک/5G و هوش مصنوعی است.”

Hypersonics آخرین نظامی قدرت فوق العاده با تکبر راه رفتن, در حال حاضر تبلیغ توسط روسیه و چین—نوع جدیدی از موشک است که قادر به مانور در سرعت بالا و به طور بالقوه دوج ضد موشکی دفاع.

دیر شروع به استفاده از این hypersonic نژاد, ایالات متحده است که در حال حاضر با عجله به سبقت گرفتن از رقبای خود. بودجه پیشنهادی نهاد کنار گذاشته $3.2 به سرمایه گذاری در hypersonics—23 درصد افزایش در سال گذشته است.

پنتاگون نیز درخواست برای تقریبا 20 درصد افزایش در هزینه برای ارتقاء بازدارندگی هسته ای—در مجموع $28.9 میلیارد دلار (pdf). که درخواست شامل یک دلار جدید 4.4 میلیارد کلمبیا-کلاس زیردریایی هسته ای.

فضا نیروی بود که ایستاده بود تا در شروع سال می شود 28 درصد افزایش در بودجه درخواست.

Epoch Times Photo
اوهایو کلاس USS Florida بادبان در سواحل باهاما در Jan. 22, 2003. (دیوید ناگل/نیروی دریایی ایالات متحده/گتی ایماژ)

کوچکترین نظامی پس از سال 1940

در $106.6 میلیارد دلار در تحقیق و توسعه و تست و ارزیابی درخواست بزرگترین در سال 70 با توجه به پنتاگون.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ارث برده یک نظامی بوده و عامل تحت “مخرب هزینه های کلاه” معاون وزیر دفاع دیوید Norquist به خبرنگاران گفت: در بودجه پیشنهادی جلسه. که در سمت چپ ایالات متحده با آن کوچکترین نظامی پس از سال 1940 همراه با کلید مهمات کمبود پایین سطح آمادگی و منسوخ بازدارنده هسته ای, او گفت:.

“در همان زمان ما در حال دست و پنجه نرم کردن با warfighting محیط زیست توجه به ظهور قدرت های بزرگ رقابت از روسیه و چین,” او گفت:. “یک چیز تبدیل شده بود آشکار—جنگ های آینده خواهد بود به نظر کاملا متفاوت از کوتاه متعارف جنگ و طولانی مبارزه با تروریسم عملیات ما جنگیدند پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی است.”

با تشکر از حمایت هر دو حزب او گفت: در سه سال گذشته پنتاگون دریافت کرده بود افزایش بودجه مورد نیاز برای بازسازی و نوسازی نظامی است.

هزینه های شیب دار-متوقف شد تا در سال گذشته با کنگره در حال حاضر قفل شده است و در سال مالی 2021 flatline بودجه خود را در سال 2019 دفاع مجوز عمل می کنند.

اما پنتاگون تشنگی برای نوسازی است unquenched.

“این بدان معنی است که ما تا به حال به اضافی دشوار و کاهش عمده در برخی از مناطق به منظور آزاد کردن پول برای ادامه سرمایه گذاری در آماده سازی برای بالا پایان مبارزه” گفت: Norquist.

دفاع گسترده نقد و بررسی (pdf) به برداشت بیش از 5 میلیارد دلار در پس انداز برای سال 2021.

به دام افتاده بین جدید و قدیمی

ارتش محوری به دور از یک ضد شورش ساز و برگ است که مانع از جنگ سرد میراث سیستم و تعمیر و نگهداری تجهیزات سنگین. این به ویژه برای نیروی هوایی و نیروی دریایی خود را آهسته ساخت ليزينگ اقلام است که می تواند همچنین در باد سیاسی.

نظامی است که به دام افتاده بین هزینه های بالا نگهداری از تجهیزات و هزینه های بالا از خرید چیزهای جدید.

برای مثال در 28 سال و متوسط سن هواپیماهای جنگنده است که بالاتر از هر نقطه در تاریخ از این سرویس است. متوسط سن بمب افکن در حدود 45 سال است.

تجهیزات قدیمی تر نیست فقط پشت tech منحنی—آن را نیز گران تر به حفظ.

پنتاگون سال مالی 2021 درخواست بودجه خواهد بازنشسته بخشی از آن B-1 بمب افکن A-10 Warthog حمله هواپیماهای RQ-4 Global Hawk نظارت هواپیماهای KC-135 و KC-10 تانکر و C-130H هواپیما.

با توجه به کاخ سفید بودجه پشتیبانی از وزارت دفاع در تلاش برای محروم 20 میلیارد دلار از سیستم های میراث.

“توسط ریختن و کمتر قادر به هواپیما سطح کشتی و زمین سیستم های DOD می تواند به طور موثر تر تمرکز منابع برای سیستم عامل های مدرن و سیستم های که پشتیبانی از هر دو بالا و شدت جنگ و در عملیات های بسیار رقابت محیط” گفت: کاخ سفید بیانیه ای (pdf).

اضافه کردن به مشکل بودجه انتخاب تغییر چالش نظامی. چین و روسیه ساخته شده است تا ارتش خود را به طور خاص برای مقابله با تسلط عمده نظامی ایالات متحده سرمایه گذاری است که هنگامی که مطمئن تسلط.

برای مثال یک علامت سوال آویزان بر آینده نقش و اعداد از آمریکا هواپیمای حامل این اقدام وزیر نیروی دریایی به تازگی نشان داد و به او گفت: نیروی تغییر خواهد کرد به ناوگان است که متکی کمتر در عضله نظامی از کشتی های بزرگ.

نیروی دریایی و نیروی هوایی کاهش و تغییر نمی رفتن تا آنجا که به ساخت انتخاب های دشوار است برخی از استراتژیست های نشان می دهد مورد نیاز خواهد بود و به طور موثر به پا زدن می تواند به سیاسی چهارراه انتخابات ماه نوامبر.

نیروی دریایی بودجه نیست و در عین حال رسیدن به این هدف از یک 355-کشتی ناوگان که پنتاگون متعهد به کار نسبت به قانون است.

USS Gerald R. Ford
نیروی دریایی آمریکا آینده USS Gerald R. Ford (CVN 78) دیده می شود جریان در قدرت خود را برای اولین بار در نیوپورت نیوز،, در آوریل 8, 2017. (متخصص ارتباطات جمعی 2 کلاس ریج Leoni/نیروی دریایی ایالات متحده از طریق گتی ایماژ)

نیروی دریایی بودجه پیشنهاد برش آن کشتی سازی بودجه 4 میلیارد دلار.

با توجه به ارتش خود درخواست بودجه همچنان به تقویت خود شش نوسازی اولویت: برد بلند موشک های نسل بعدی بالابر (هلیکوپتر), سرباز, مرگ, بعد, نسل مبارزه با وسایل نقلیه دفاع موشکی و بهبود شبکه.

سپاه تفنگداران دریایی که در حال بازسازی خود به عنوان یک نیروی اعزامی برای مقابله با چین در اقیانوس آرام خواهد از دست دادن بیش از 2000 فعال وظیفه تفنگداران دریایی. در همین حال نیروی دریایی خواهد رشد در اطراف 5,300 پرسنل.

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de