پنتاگون اعزام شده بسیاری از هواکش از وزارت دفاع انبار: Esper

پنتاگون به اعزام بسیاری از آن 2,000 هواکش میان COVID-19 گیر وزیر دفاع علامت Esper گفت.

بسیاری از هواکش مستقر شده اند با USNS راحتی و USNS Mercy بیمارستان نظامی کشتی های که فرستاده شد به لس آنجلس و نیویورک.

دیگران مستقر هستند با زمینه بیمارستان های نظامی احداث شده است در کشورهای مختلف از جمله تگزاس و لوئیزیانا و نیویورک.

چند صد شده اند prepositioned خارج از نیویورک و دیگران آماده برای حمل می شود به جایی که مقامات گفته به کشتی آنها را به Esper گفت: در روز یکشنبه.

Esper گفت: یک گزارش از سی ان ان ادعا پنتاگون تا به حال نه حمل هر یک از آن فن بود و دقیق نیست. تنها چند صد شده اند فرستاده است.

Hospital Ship Train Attack
این USNS Mercy وارد بندر لس آنجلس, لس آنجلس در ایالت کالیفرنیا در مارس 27, 2020. (Mark J. Terrill/عکس از آسوشیتدپرس)

وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) که هنوز چند هزار هواکش در حال حاضر در انبار زنجان به ارائه آن قبل از نظامی می فرستد و از آنهایی که هنوز با توجه به Esper.

“ما در حال نشستن بر روی آنها را در حس که آنها آماده به کشتی هنگامی که آنها مورد نیاز یک بار HHS اگزوز سهام خود را,” او گفت:.

Esper صحبت در مورد هواکش در طول حضور در ABC “این هفته” و سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

هواکش را تبدیل به یک مسئله بسیار مهم است چرا که بیماران مبتلا به موارد شدید COVID-19 بیماری ناشی از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus نیاز به کمک تنفس. بیماران مبتلا به این بیماری ماندن بسیار طولانی در هواکش نسبت به غیر COVID بیماران و حدود 80 درصد از بیماران با بیماری که نیاز به کمک تنفس مرگ نیویورک بالا سلامت اجرایی دولتی اندرو کومو گفت: بیش از آخر هفته.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو برآورد کرده است دولت خود را باید به عنوان بسیاری از 40,000 هواکش. عمده مدل اتکا توسط فرماندار و مقامات فدرال تجدید نظر شده بود یک شبه و در حال حاضر می گوید: دولت باید بیش از 10,606.

Epoch Times Photo
یک دستگاه تنفس مصنوعی است که دیده می شود در شهر نیویورک اضطراری مدیریت انبار که در آن 400 هواکش وارد و قبل از حمل برای توزیع به علت نگرانی از گسترش سریع CCP ویروس در بروکلین قصبه شهر نیویورک در مارس 24 سال 2020 است. (Caitlin Ochs/فردا نیوز)

کومو را ندارد در پاسخ به درخواست اطلاعات در مورد فن از جمله چگونه بسیاری از دولت در دست است. با توجه به اطلاعات داده شده در کنفرانس های مطبوعاتی دولت در شمال 12,500 با بیش از 1000 بیشتر در این راه حتی پس از سفارش 17,000 از طریق کاهش یافت.

آن روشن نیست اگر این رقم شامل کسانی که آماده برای به کارگیری توسط پنتاگون.

“ما کافی هواکش برای آینده قابل پیش بینی و ما به وضوح بیشتر از عرضه” مایکل Dowling, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Northwell سلامت, بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در ایالت نیویورک گفت: در ظاهر در CBS’ “چهره ملت است.”

بهداشت و درمان کارگران هستند نه در نقطه تصمیم گیری می شود که یک دستگاه تهویه و کسی نیست یک نقطه است که تنها می توان در میان کمبود.

A woman arrives by ambulance
یک زن می رسد و توسط آمبولانس به ویکاف بیمارستان در Bushwick بخش بروکلین در نیویورک در آوریل 5 سال 2020 است. (Bryan R. Smith/خبرگزاری گتی ایماژ)

دکتر اسکات Gottlieb سابق غذا و داروی کمیسر گفت: در همین نشان می دهد که او فکر می کند که شهر نیویورک در نظام سلامت خواهد بود “آورده حق آستانه” اما نه “رفتن بیش از.”

“آنها در حال گسترش ظرفیت خود را به نگه داشتن سرعت با افزایش تقاضا واقعا تاریخی تلاش کنند. و من فکر نمی کنم آنها در حال رفتن به اجرا از هواکش. آنها در حال انجام کارهایی برای تبدیل دستگاه های موجود به هواکش. و من فکر می کنم آنها خواهید نگه داشتن سرعت با آن,” او گفت:.

مقامات دولتی دستور داده اند بیهوشی ماشین آلات مورد استفاده قرار گیرد به عنوان پنکه تبدیل BiPAPs و “تقسیم” روش است که اجازه می دهد تا تنها یک خدمت دو نفر. کومو امضا فرمان اجرایی در روزهای اخیر اجازه دادن به دولت برای به دست گرفتن هواکش از بیمارستان آنها می گویند به آنها نیاز ندارد. بیمارستان مدیران خواسته شد که چگونه بسیاری از آنها در حال استفاده نیست و گارد ملی افغانستان در نظر گرفتن 20 درصد از این تعداد از هر یک بیمارستان در خارج از شهر نیویورک و حومه آن, کومو به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

با کاهش موارد جدید, اورگان دولتی کیت براون فرستاده 140 هواکش به نیویورک برای کمک به افزایش ظرفیت. Washington state Gov. جی Inslee ارسال 400 هواکش به استراتژیک ملی ذخایر به دلیل تعداد کم موارد وجود دارد پس از اولیه انفجار در فوریه.

“واشنگتن بازگشت 400 هواکش بنابراین متحده مانند نیویورک و دیگران می توانند آنها را” Inslee در بیانیه ای گفت.

ماشین آلات آن ارسال خواهد شد به “نقطه نیاز” معاون رئیس جمهور مایک پنس به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im