پنتاگون توقف همه مسافرت داخلی برای نزدیک به 2 ماه بیش از Coronavirus

وزارت دفاع اواخر جمعه دستور داد خدمات اعضای غیر نظامی کارکنان و اعضای خانواده خود را به جلوگیری از رفت و آمد در داخل کشور تا زمانی که ممکن است 11.

جدید محدودیت های مسافرتی می رود به اثر در مارس 16.

دلیل ذکر شده گسترش این کروناویروس جدید که در چین آغاز شده و در سال گذشته است و بنابراین به طور گسترده ای است که در آن اعلام شده است یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی است.

“متوقف کردن حرکت برای تمام داخلی سفر برای DoD قطعات در پاسخ به کروناویروس بیماری 2019” خواندن خط موضوع پنتاگون یادداشت (pdf) اعلام دستورالعمل جدید.

“در ادامه گسترش” از ویروس جدید و بیماری های آن, علل COVID-19, “مستلزم اجرای فوری” از محدودیت های جدید دیوید Norquist معاون وزیر دفاع نوشت: در این یادداشت.

“این محدودیت لازم برای حفظ آمادگی نیروی محدود ادامه گسترش ویروس و حفظ سلامت و رفاه از خدمات اعضای وزارت دفاع غیر نظامی کارکنان و خانواده های آنان و جوامع محلی که در آن زندگی می کنیم” Norquist نوشت.

همه وزارت دفاع پرسنل نظامی متوقف خواهد شد جنبش در حالی که این یادداشت است که در اثر, او گفت:. پرسنل غیر نظامی و اعضای خانواده از بخش کارکنان حمل و نقل است که بودجه آن توسط دولت و نیز جلوگیری از حرکت.

Epoch Times Photo
دیوید Norquist وزارت دفاع در کاپیتول هیل در واشنگتن در روز 9 مه سال 2018 است. (ژاک گیبسون/گتی ایماژ)

استثنا ممکن است اعطا شده توسط مقام مافوق در نوشتن برای موارد که در آن سفر تلقی می شود “ماموریت-ضروری” لازم برای بشردوستانه دلایل موجه یا به علت “مشقت شدید” با توجه به Norquist.

سفر بیماران و پزشکان برای درمان پزشکی نیز مجاز است. مردم در حال حاضر در حمل و نقل مجاز به ادامه به مقصد نهایی خود را.

جدید هدایت می آید روز پس از پنتاگون گفت: خدمات اعضای نبودند مجاز به سفر به سازمان ملل را تحت تاثیر قرار توسط این ویروس جدید است. کشورهای ایتالیا و ایران و چین و کره جنوبی. پنتاگون نیز روز جمعه گفت که همه غیر رسمی بازديد بودند که به حالت تعلیق و تمام بازدید رسمی خواهد بود معلق با استثنا در نظر گرفته و در یک مورد به مورد و بر اساس.

هر یک از کارکنان و یا دیگران اخیر مسافرت های بین المللی نیز ممنوع از پنتاگون امکانات ظرف مدت 14 روز از تاریخ ورود خود را به ایالات متحده است.

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام وضعیت اضطراری به دلیل ویروس در جمعه گارد ملی گفت: آن استقرار 1000 سرباز در سراسر شش متحده برای کمک به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. نیروهای نظامی در حال حاضر در نیویورک و چندین ایالت دیگر.

Epoch Times Photo
سرباز گارد ملی به گوش فرماندار نیویورک اندرو کومو به عنوان مردم منتظر آزمایش COVID-19 در دولت اول درایو-از طریق coronavirus مرکز آزمون در گلن جزیره پارک در نیو راشل نیویورک در تاریخ 13 مارس سال 2020 است. (Timothy A. کلاری/خبرگزاری گتی ایماژ)

Thew ویروس جدید دارای علائمی شبیه به آنفولانزا است و هیچ واکسن یا درمان شناخته شده و در این زمان است. بسیاری از بیماران بهبود یافته اند و پس از بیمار شدن.

حدود 20 درصد از آلوده نیاز به بستری شدن در بیمارستان و بیماری جدید بازدید افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی سخت به گفته مقامات بهداشت عمومی.

آمریکایی ها توصیه برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ و انواع اقدامات احتیاطی از جمله به طور منظم شستن دست و اغلب تمیز کردن بسیار لمس سطوح در خانه و نه دست زدن به چشم و دهان و یا بینی با دست نشسته.

افراد بیمار باید در خانه بمانند و از تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و یا مقامات بهداشتی.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im