پنتاگون تایید سلاح های پیشرفته برنامه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی ‘Super Duper موشک’

یک سخنگوی پنتاگون روز جمعه تایید کرد که توسعه های مختلف hypersonic سلاح پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طعنه وجود یک “سوپر duper موشک” بود که سریع تر از هر حال امریکا ژئواستراتژیک رقبا.

“وزارت دفاع در حال کار بر روی در حال توسعه طیف وسیعی از hypersonic موشک برای مقابله با دشمنان ما” گفت: Jonathan هافمن, وزارت دفاع وزیر مطبوعات در یک صدای جیر جیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده از نظر طول مختصری از دفتر بیضی رویداد که در آن مقامات وزارت دفاع ارائه شده او را با فضای نیروی پرچم. او ادعا کرد که “super-duper موشک” می تواند سفر “17 بار سریع تر از آنچه که ما در حال حاضر است.”

“ما در حال ساخت, در حال حاضر, باور نکردنی در تجهیزات نظامی در یک سطح است که هیچ کس تا به حال دیده می شود قبل از. ما هیچ انتخاب است. ما باید آن را انجام دهد—با دشمنان ما در خارج وجود دارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: singling کردن روسیه و چین است.

“شما شنیده ام روسیه پنج بار و چین در حال کار بر روی پنج یا شش بار” با اشاره به موشک با سرعت.

“ما یک بار 17” رئیس جمهور افزود: “و این فقط بدست go-ahead.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این نشست که مرز فضا خواهد بود “آینده هم از نظر دفاع و حمله” قبل از دعوت ژنرال جان ریموند رئیس عملیات فضایی برای بحث در مورد فضای جدید نیروی پرچم.

space force flag
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می ایستد به عنوان فضایی آمریکا نیروی ژنرال جان ریموند دوم از سمت چپ و رئیس استاد Sgt. راجر Towberman دوم از راست نگه داشتن ایالات متحده در فضا نیروی پرچم با وزیر نیروی هوایی باربارا Barrett ایستاده سمت چپ در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن در مارس 15 سال 2020 است. (Alex براندون/عکس از آسوشیتدپرس)

“ستاره شمال نشانگر ارزش اصلی ما—ما نور هدایت, اگر شما خواهد شد” ریموند گفت. “و مدار در سراسر جهان نشانگر توانایی های فضایی است که سوخت ما زندگی به سبک آمریکایی و آمریکایی ما راه جنگ.”

آبی تیره و سفید پرچم همچنین شامل عناصر در نظر گرفته شده برای بیرون کشیدن گسترده recesses از فضای بیرونی است.

این پرچم بود, تولید شده توسط هنرمندان و صنعتگران در دفاع تدارکات آژانس پرچم اتاق در فیلادلفیا از طراحی نهایی و مستند توسط گروه موسسه نجابت خانوادگی در فورت بلویر ویرجینیا.

فضا نیروی بود که رسما تاسیس شده در ماه دسامبر اولین نظامی جدید خدمات پس از نیروی هوایی ایالات متحده تاسیس شد در سال 1947. این 16,000 سربازان و غیر نظامیان تشکیل می دهند که فضا نیروی فنی باقی می ماند و بخشی از نیروی هوایی که قبلا نظارت عملیات تهاجمی در فضا است.

Epoch Times Photo
مهر و موم از ایالات متحده به فضا نیروی ارائه شده بر روی زمینه سیاه در حاشیه پلاتین با کلمات “ایالات متحده فضا زور” و رومی MMXIX (2019) در زیر مهر و موم. (وزارت دفاع)

وزیر دفاع Mark T. Esper به نام ارائه پرچم تاریخی است.

“ایالات متحده بوده است spacefaring ملت برای دهه او گفت:” در طول این مراسم کوتاه.

ایجاد فضایی نیروی لازم بود چرا که دشمنان باید “weaponized” به فضا, او گفت:, و اضافه کرد که فضا را تبدیل به یک warfighting دامنه.

“ایالات متحده در حال حاضر انجام آنچه در آن نیاز به انجام برای محافظت از دارایی های ما در فضا و اطمینان حاصل شود که فضای باقی مانده آسمانها که ما نه تنها محافظت از امریکا اما ما حفظ اقتصاد ما ما حفظ تجاری ما قابلیت های ما حفظ آمریکایی’ راه زندگی” Esper گفت.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de