پنتاگون در حال آماده سازی مسکن تا 1000 نفر که ممکن است نیاز به قرنطینه شود به عنوان آنها سفر به ایالات متحده با توجه به این رمان Coronavirus گروه در روز شنبه اعلام کرد.

“[وزیر دفاع علامت Esper] را تایید کرده است یک RFA از [وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS)] برای مسکن پشتیبانی از 1000 نفر که ممکن است نیاز به قرنطینه می شود و به محض ورود از سفر خارج از کشور با توجه به این رمان coronoravirus [sic]” رئیس سخنگوی وزارت Jonathan رته هافمن در بیانیه ای گفت. “زیر درخواست DOD تنها به ارائه مسکن پشتیبانی می کند.”

این می آید به عنوان ایالات متحده مقامات بهداشتی تایید هشتمین مورد از رمان Coronavirus در ایالات متحده پیشتر در روز شنبه. بوستون در 20s خود کرده بود به تازگی از سفر به ووهان مرکزی شهر چینی که در آن شیوع منشأ ماساچوست وزارت بهداشت اعلام کرد: در آزادی مطبوعات. مردی که یک دانشجو در دانشگاه ماساچوست بوده است در خانه انزوا پس Jan. 29 بعد از او شروع به نشان دادن علائم.

این تاسیسات انتخاب شده توسط گروه تیوی 168th نظام منطقه ای موسسه آموزشی در فورت کرسن, کلرادو, تراویس پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا در لککلند ایر فورس بس در تگزاس و Marine Corps Air Station میرامار در کالیفرنیا هافمن گفت.

این سخنگو گفت که وزارت دفاع پرسنل نمی خواهد که تماس مستقیم با هر یک به طور بالقوه تهدید مردم و کسانی که مردم را از دسترسی به هر مکان پایه دیگر خود اختصاص داده مسکن است.

“بخش مسئولیت اصلی این است که امنیت ما و نیروی ما و خانواده های ما پایه جوامع,” او گفت:. “DOD مورد بررسی قرار داده است این حمایت را نمی خواهد تاثیر منفی آمادگی یا انتقادی عملیات در این زمان است.”

روز جمعه وزیر بهداشت الکس آذر اعلام کرد شیوع کروناویروس یک اضطراری برای بهداشت عمومی در ایالات متحده است. ایالات متحده نیز بار ورود برای اتباع خارجی که در سرزمین اصلی چین در سال گذشته 14 روز.

موقت ممنوعیت را اعمال فوری خانواده ها از شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم و اثر را در 5 p. m. EST در روز یکشنبه.

در حال حاضر بیش از 20 دیگر کشورها و سرزمین ها گزارش داده اند که موارد تایید شده از ویروس. هیچ مرگ و میر گزارش شده در خارج از چین است. در داخل چین, دولت, چهره های محل تعدادی از عفونت در بیش از 10 ، 000 و بیش از 200 مرگ و میر با اعداد به شدت رو به افزایش روزانه کارشناسان می گویند تعداد واقعی از عفونت است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است.

پنتاگون در بیانیه ای گفت: روز جمعه آنها در حال کار با بخش های دیگر در تلاش برای رسیدگی به شیوع کروناویروس. بخش مطبوعاتی وزیر الهام فرح گفت: در بیانیه ای که در پایگاه هوایی رزرو مارس در کالیفرنیا و وزارت دفاع آماده بود به ارائه مسکن برای حمایت نزدیک به 200 افرادی که تخلیه از ووهان از جمله وزارت امور خارجه و کارکنان و خانواده های آنان و شهروندان آمریکایی است.

او گفت که اگر آنها شناسایی بیمار افراد HHS “است و روش در محل برای حمل و نقل آنها به محلی غیر نظامی بیمارستان.”

Coronavirus نام توصیف زیادی طبقه بندی از ویروس ها هستند که مشترک در بسیاری از گونه های جانوری از جمله شتر و گاو و گربه و خفاش ها با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. ویروس سرچشمه از حیوانات و می تواند آلوده مردم البته به ندرت گسترش می تواند از فرد به فرد مانند 2019 رمان Coronavirus. علائم شایع این ویروس شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

کتی او کمک به این گزارش.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de