پنتاگون: 109 نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا مبتلا به صدمات مغزی خفیف پس از حمله به ایران

وزارت دفاع اعلام کرد که 109 ایالات متحده خدمات اعضا رنج می برد خفیف صدمات ناشی از ضربه مغزی در زمانی که ایران اخراج یک مجموعه از موشک در دو airbases در عراق در ماه گذشته.

پنتاگون در بیانیه ای گفت که 45 نفر شده بود پس از تایید این سازمان صادر شده قبلی آن گزارش حدود یک هفته پیش.

از 109 خدمات اعضا که دچار صدمات ناشی از ضربه مغزی خفیف, همچنین شناخته شده به عنوان mTBI, 76 بازگشته اند به وظیفه با توجه به این بیانیه. هفتاد و پنج نفر از کسانی که خدمات اعضای تحت درمان قرار گرفتند در عراق و یکی در آلمان تحت درمان قرار.

بیست و یک عضو سرویس منتقل شدند و در بازگشت به ایالات متحده با توجه به وزارت دفاع.

اما این آژانس هشدار داد که اعداد یک “عکس فوری در زمان” و اضافه کرد که آنها ممکن است در معرض تغییر است.

“وزارت دفاع ثابت قدم است در تلاش خود را برای ارائه برنامه ها و خدمات در نظر گرفته شده منجر به بهترین نتایج ممکن است برای ما اعضای خدمات. ما سپاسگزار به تلاش های تیم پزشکی حرفه ای که مشغول به کار مجدانه برای اطمینان از سطح مناسب برای مراقبت از خدمات ما اعضای آن فعال است که نزدیک به 70 درصد از کسانی که مبتلا به بازگشت به وظیفه. ما باید همچنان برای رسیدگی به سلامت جسمی و روانی با هم” سخنگوی مطبوعاتی پنتاگون الهام فرح در بیانیه ای گفت.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از صدمات ناشی از ضربه مغزی نیست همیشه تشخیص داده حق دور.

Gen. Qassem Soleimani
فرمانده ایرانی سپاه پاسداران نیروی قدس سپاه پاسداران ژنرال قاسم سلیمانی دیده می شود در تهران در سپتامبر. 14, 2013. (مهدی قاسمی/ایسنا/خبرگزاری گتی ایماژ)

در اوایل ماه ژانویه, ایران, اخراج حدود دو دوجین موشک در دو airbases در عراق در اقدامی تلافی جویانه برای آمریکا حمله هوایی که به کشته شدن عالی رتبه فرمانده قاسم سلیمانی در نزدیکی فرودگاه بغداد. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر دفاع علامت Esper گفت قاسم سلیمانی که توطئه حملات برای کشتن آمریکایی و حمله به دارایی های در منطقه است. آنها همچنین بر مرگ یک آمریکایی پیمانکار در دست ایران-حمایت عراق گروه شبه نظامی که گفته می شود روابط سلیمانی.

این حمله موشکی باعث تهمت به از بند باز کردن بیشتر تحریم ها بر تهران با هدف قرار دادن چند از مقامات سطح بالا و صنعت خود را.

“ایالات متحده ادامه خواهد داد برای مقابله با رژیم ایران را مخرب و بی ثبات کننده رفتار است. ایران هرگز اجازه داد به سلاح هسته ای است. این مجازات تحریم های اقتصادی باقی خواهد ماند تا زمانی که رژیم ایران تغییر رفتار آن است. ایالات متحده آماده است برای در آغوش صلح با همه کسانی که به دنبال آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه ژانویه است.

در همین حال حسن روحانی رئیس جمهور ایران ادعا کرد که در روز دوشنبه که سلیمانی که در راس سایه سپاه قدس تحت سپاه به دنبال به را “آرامش و ثبات” در خاورمیانه است. وزارت امور خارجه در سال گذشته اعلام کرد هر دو سپاه قدس و سپاه پاسداران به عنوان خارجی به سازمان های تروریستی.

“اگر فرمانده سلیمانی می خواستم برای کشتن ژنرال آمریکایی, آن را بسیار آسان را برای او در افغانستان و عراق و هر جای دیگر. او هرگز که” روحانی گفت: با توجه به رویترز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de