پنسیلوانیا تحت ماندن در خانه سفارش فرماندار اعلام کرد

پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام Wolf روز چهارشنبه اعلام کرد که دولت تمام خواهد بود گفت: به ماندن در خانه به طور چشمگیری در حال گسترش تعداد شهرستانهای استان هستند که تحت تاثیر CCP ویروس همه گیر.

گرگ گفت که همه ساکنان در تمام پنسیلوانیا 67 شهرستان را به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است به سرعت گسترش حزب کمونیست چین (CCP) ویروس که باعث COVID-19.

تعداد موارد در پنسیلوانیا است که در واقع در کنار هواپیمای نیویورک و نیوجرسی افزایش یافته است به حدود 1000 موارد با توجه به اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

“ما درک مشترک قربانی از همه 12.8 میلیون ساکنان نیوکاسل; ما در این با هم” گرگ در بیانیه ای گفت.

“این است که عاقل ترین گزینه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 سراسر کشورهای مشترک المنافع که در آن موارد همچنان به رشد روزانه” گرگ گفت:, و اضافه کرد که “ایالت اقامت در خانه سفارش شده است که ساخته شده پس از بحث های متعدد در سازمان های دولتی; Dr. Levine; و ایالت و شهرستان و مقامات محلی به عنوان ما همچنان به نظارت موثر ترین راه برای صرفه جویی در زندگی و جلوگیری از گسترش COVID-19.”

Epoch Times Photo
یک زن با پوشیدن یک ماسک عبور از یک خیابان خلوت در طول CCP شیوع ویروس در شهر مادرید اسپانیا را در 31 مارس سال 2020 است. (Susana ورا/فردا نیوز)

ساکنان ممکن است ترک خانه های خود را به دلایل مختلف از جمله کار در کسب و کار است که هنوز باز است رفتن به یک داروخانه یا فروشگاه مواد غذایی مراجعه به یک پزشک مراقبت از یک عضو خانواده و یا بیرون رفتن به ورزش است.

پلیس نمی خواهد با تمرکز بر اجرای خواهد شد اطلاع رسانی به ساکنان این منظور گرگ گفت.

سفارش خود را خواهد شد و تا آخرین مارس 30. مدارس و کسب و کارهای غیر ضروری بسته شده اند و تا اطلاع ثانوی.

قبل از چهارشنبه تنها 33 شهرستانهای نهفته بودند با اقامت در خانه.

“این ایالت اقامت در خانه سفارش است و نه فقط برای محافظت از خودمان را از قرار گرفتن در معرض COVID-19 اما از آن محافظت کسانی که در خط مقدم” دکتر راشل لوین بالا سلامت رسمی در دولت گفت. “ما پزشکان, پرستاران, پلیس, آتش, EMTs ما نیاز به انجام این کار. و مدیران خدمات پرستاری که مراقبت از خانواده ما در پرستاری و یا تسهیلات مراقبت دراز مدت ما نیاز به انجام این کار. ماندن در خانه به این معنا نیست ساخت روزانه یک توقف در فروشگاه مواد غذایی به دلیل شما نیاز به خارج شدن از خانه. ماندن در خانه معنی است که شما باید در خانه بماند.”

تعدادی از کشورهای دیگر از جمله نیویورک و کالیفرنیا و نیوجرسی را اجرا مشابه stay-at-home سفارشات. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز چهارشنبه همچنین اعلام کرد دولت را تحت اقامت در خانه, منظور محدود کردن تعاملات انسانی در خارج از خانه به عنوان تنها خدمات ضروری در دسترس خواهد بود.

CCP ویروس پدید آمده در ووهان چین در اواخر سال گذشته قبل از چینی رژیم سوء مدیریت و پوشش تلاش منجر به یک در سراسر جهان همه گیر. مقامات ارشد ایالات متحده از جمله وزیر امور خارجه مایک Pompeo, باید گفت که این احتمال وجود دارد CCP گزارش نشده دامنه واقعی مرگ و میر در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im