پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ گسترش ‘Red فاز’ Stay-در-خانه سفارش

پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ تمدید اقامت در خانه سفارش برای همه “red” مرحله شهرستان در دولت تا 4 ژوئن خود اعلام کرد که در مارس 7.

دفتر او بعدها توضیح داد که قبل از آن تاریخ برخی از این استان ها ممکن است قادر به حرکت از “قرمز” طبقه بندی اگر این وضعیت را بهبود می بخشد. در این مرحله ساکنان تحت دستور به ماندن در خانه با همه “غیر پایدار زندگی” کسب و کار دستور داد به نزدیک است.

“امشب فرمت اصلی سفارش می کند مانع از شهرستانهای در حال حرکت به زرد فاز زودتر از ژوئن 4,” سخنگوی Lyndsay Kensinger گفت: در یک ایمیل گزارش WTAE. “گسترش به طور کلی منظور لازم بود به خاطر آن بود انقضای امشب.”

پنسیلوانیا اقامت در خانه سفارش ابتدا در محل قرار داده در مارس 1, و به پایان می رسد در 8 مه. تمدید سفارش باقی خواهد ماند همان است که منظور اصلی با توجه به گرگ ،

برنامه ریزی برای بازگشایی

تحت گرگ بازگشایی طرح برای دولت, مناطق و شهرستان ها حرکت خواهد کرد از قرمز به زرد و سپس در نهایت به سبز که تحت آن همه همه گیر محدودیت برداشته خواهد شد, گذشته از هر ایالتی یا فدرال دستورالعمل های بهداشتی که در اثر باقی می ماند.

اما حتی تحت زرد, ممنوعیت تجمع بیش از 25 نفر باقی خواهد ماند و ورزشگاه قمار, تئاتر و دیگر, داخلی, تفریحی, سلامتی و سرگرمی سالن بسته خواهد ماند. رستوران ها و کافه ها هنوز هم محدود به حمل و یا تحویل و کسب و کار باید به دنبال فدرال و دولتی راهنمایی اجتماعی فاصله و تمیز کردن.

در روز پنج شنبه گرگ و وزیر بهداشت دکتر راشل لوین نیز امضا سفارشات جدید برای 24 شهرستان در پنسیلوانیا northcentral و شمال غرب مناطق به حرکت به “زرد” فاز از دولت بازگشایی طرح آغاز سهشنبه, دفتر فرماندار گفت: در انتشار اخبار.

“فردا 24 شهرستانهای حرکت خواهد کرد از فاز قرمز به زرد مرحله از بازگشایی مجدد” گرگ اعلام کرد در توییتر پنج شنبه.

“زرد فاز منظور امر به این 24 شهرستانهای: Bradford, کامرون, مرکز شیپور کلیرفیلد, Clinton, Crawford, الک, Erie, جنگل, Jefferson, لارنس, زمان موتورهای lycoming, McKean, Mercer, Montour, Northumberland, پاتر, اسنایدر, Sullivan, Tioga, Union, Venango و Warren” انتشار متحده است.

گرگ گفت: در اواخر مارس که او می خواست برای شروع کاهش برخی از محدودیت های همه گیر در 8 مه در مناطق پنسیلوانیا شده است که به آرامی نهفته CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

با توجه به گرگ اداره کسب و کار در شهرستان در زرد فاز مجاز خواهد بود برای بازگشایی آغاز صبح جمعه با توجه به اینکه آنها به دنبال دستورالعمل های ایمنی (pdf) صادر شده برای تسهیلات کارکنان و مشتریان است.

مدارس بسته باقی خواهد ماند برای بقیه سال تحصیلی.

به عنوان از آوریل 5, پنسیلوانیا گزارش در مجموع 52,915 CCP ویروس موارد با 3,416 مرگ و میر با توجه به دولت داده است.

نزدیک به 70 درصد از CCP ویروس مرگ و میر در کشور رخ داده است در خانه های پرستاری مراقبت شخصی و خانه و زندگی کمک خوابگاه سخنران از پنسیلوانیا در مجلس نمایندگان مایک Turzai گفت: در نامه ای روز شنبه به اعضای اتاق با استناد به داده ها از وزیر بهداشت ،

متوسط سن کسانی که فوت کرده است که از مارس 6 بود که 79 سال Turzai گفت: در حالی که 61 درصد از کسانی که فوت کرده و فشار خون و 54 درصد از شنیدن بیماری 37 درصد دیابت و 30 درصد بیماری مزمن ریوی.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de